НОВИНИ

Cisco представила технології, що спрощують гібридну роботу

2021-12-10
Автор: Телесфера

 

Компанія Cisco представила нові технології, які допоможуть замовникам та партнерам спростити взаємодію із гібридними співробітниками.
Наголошується, що впроваджуючи гнучкі робочі графіки, компанії стикаються з проблемами забезпечення безпечного та надійного доступу до додатків для співробітників, що знаходяться в офісі, вдома або у дорозі. Все частіше доступ до програм здійснюється поза офісом, все більше програм знаходиться в різних хмарах, і мережа, що з'єднує програми з користувачами, виходить все далі за межі корпоративного периметра. Cisco анонсувала нові технологічні рішення, за допомогою яких замовники зможуть полегшити ситуацію, що склалася, і підтримати своїх гібридних співробітників.

Коли домашні офіси стали новими мікрофіліями компаній, потрібен новий підхід до інформаційної безпеки. На думку Cisco, інноваційні розробки компанії допоможуть замовникам зрозуміти, де, коли, як і чому виникають проблеми, що впливають на продуктивність користувачів, а також спростять безпечний доступ до будь-яких програм з будь-якої мережі з будь-якої точки за допомогою рішень нульової довіри.

«Cisco, як давній лідер у галузі мереж, цифрової трансформації, інформаційної безпеки та спільної роботи, дає унікальний шанс комплексно вирішити проблеми гібридних працівників, - зазначив Тодд Найтінгейл (Todd Nightingale), старший віце-президент та генеральний менеджер групи корпоративних мереж та хмарних технологій Cisco. - Моніторинг роботи програм та мереж, що лежить в основі ІТ-управління, став критичним фактором для ІТ-служб у процесі підтримки гібридних кадрів, що використовують різні цифрові технології».

Портал ThousandEyes анонсував появу нової функції моніторингу відмови програм Application Outages на платформі Internet Insights, за допомогою якої можна миттєво оцінити роботу додатків SaaS у глобальному масштабі. Тепер ІТ-служби, без встановлення будь-яких додаткових модулів, побачать актуальну та історичну доступність необхідних працівникам SaaS-додатків. Замовники можуть співвіднести труднощі користувачів із глобальними проблемами додатків, щоб попередити співробітників про їх недоступність та подати заявку постачальнику послуг SaaS, можливо, ще до того, як він визнає існування проблеми.

Додавання інформації про відмови програм (Application Outages) до інформації з відмови Інтернету (Internet Insights Network Outages), яка виходить шляхом аналізу даних, що надходять у реальному часі на платформу ThousandEyes з мільярдів пунктів спостереження, дасть замовникам глобальний огляд усіх мереж, сервісів і тепер SaaS -Додатків, що знижують якість цифрового обслуговування.

Інтернет міцно увійшов у життя кожного співробітника та споживача. Щоб дати користувачам актуальну інформацію про порушення в роботі необхідних сервісів, ThousandEyes вперше пропонує візуалізацію відмов SaaS-додатків та Інтернету на основі актуальних даних про продуктивність. На відміну від сайтів, де карта проблем формується на основі повідомлень користувачів, які можуть бути неточними та оманливими, карта відмови інтернету Cisco ThousandEyes Internet Outage Map формується на основі мільярдів щоденних вимірювань, які надходять з тисяч пунктів спостереження у всьому світі, щоб кожен співробітник і споживач мав реальні дані про те, що відбувається.

Для високої якості цифрового обслуговування користувачів тепер важливо не тільки стежити за станом Інтернету, але й бачити, що відбувається в хмарах і як поводяться програми для спільної роботи. Останніми користуються багато віддалених співробітників, тому забезпечення їхнього безперебійного функціонування стало для бізнесу пріоритетним. І справді: за період з травня 2020 по серпень 2021 р. ІТ-служби найбільше спостерігали саме за такими програмами, а це означає, що бізнес вважає якість взаємодії співробітників критичним для гібридної роботи. Крім того, для керування користувачами, філіями, хмарами та інтернетом необхідний більш простий та інтуїтивний підхід до SD-WAN.

Вирішуючи ці завдання, Cisco нещодавно представила низку інновацій підвищення ефективності гібридної роботи.

Нещодавні оновлення Cisco SD-WAN розширили доступ та огляд хмар, підвищуючи якість взаємодії. Ці інновації Cisco, включаючи інтеграцію з Equinix, Google Cloud і Microsoft Azure, підвищують ефективність підключення до хмарних і SDCI-партнерів, розширюють підтримку множинної оренди (multitenancy) і роблять інтерфейс управління більш інтуїтивним.

На останній конференції WebexOne Cisco представила засоби ThousandEyes та Meraki для розширеної візуалізації Webex. Тепер ІТ-служби отримають двонаправлений огляд підключень сервісів Webex до локацій користувача за допомогою нових агентів ThousandEyes Webex Agents, а аналітика Meraki Insight автоматизує виявлення причин відмов і складання рекомендацій за тими або іншими заходами в локальній мережі, WAN і хмарі Saa.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_tehnologii_uproshhayushhie_gibridnuyu_rabotu_139639


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.