НОВИНИ

Cisco представила технології, що спрощують гібридну роботу

2021-12-10
Автор: Телесфера

 

Компанія Cisco представила нові технології, які допоможуть замовникам та партнерам спростити взаємодію із гібридними співробітниками.
Наголошується, що впроваджуючи гнучкі робочі графіки, компанії стикаються з проблемами забезпечення безпечного та надійного доступу до додатків для співробітників, що знаходяться в офісі, вдома або у дорозі. Все частіше доступ до програм здійснюється поза офісом, все більше програм знаходиться в різних хмарах, і мережа, що з'єднує програми з користувачами, виходить все далі за межі корпоративного периметра. Cisco анонсувала нові технологічні рішення, за допомогою яких замовники зможуть полегшити ситуацію, що склалася, і підтримати своїх гібридних співробітників.

Коли домашні офіси стали новими мікрофіліями компаній, потрібен новий підхід до інформаційної безпеки. На думку Cisco, інноваційні розробки компанії допоможуть замовникам зрозуміти, де, коли, як і чому виникають проблеми, що впливають на продуктивність користувачів, а також спростять безпечний доступ до будь-яких програм з будь-якої мережі з будь-якої точки за допомогою рішень нульової довіри.

«Cisco, як давній лідер у галузі мереж, цифрової трансформації, інформаційної безпеки та спільної роботи, дає унікальний шанс комплексно вирішити проблеми гібридних працівників, - зазначив Тодд Найтінгейл (Todd Nightingale), старший віце-президент та генеральний менеджер групи корпоративних мереж та хмарних технологій Cisco. - Моніторинг роботи програм та мереж, що лежить в основі ІТ-управління, став критичним фактором для ІТ-служб у процесі підтримки гібридних кадрів, що використовують різні цифрові технології».

Портал ThousandEyes анонсував появу нової функції моніторингу відмови програм Application Outages на платформі Internet Insights, за допомогою якої можна миттєво оцінити роботу додатків SaaS у глобальному масштабі. Тепер ІТ-служби, без встановлення будь-яких додаткових модулів, побачать актуальну та історичну доступність необхідних працівникам SaaS-додатків. Замовники можуть співвіднести труднощі користувачів із глобальними проблемами додатків, щоб попередити співробітників про їх недоступність та подати заявку постачальнику послуг SaaS, можливо, ще до того, як він визнає існування проблеми.

Додавання інформації про відмови програм (Application Outages) до інформації з відмови Інтернету (Internet Insights Network Outages), яка виходить шляхом аналізу даних, що надходять у реальному часі на платформу ThousandEyes з мільярдів пунктів спостереження, дасть замовникам глобальний огляд усіх мереж, сервісів і тепер SaaS -Додатків, що знижують якість цифрового обслуговування.

Інтернет міцно увійшов у життя кожного співробітника та споживача. Щоб дати користувачам актуальну інформацію про порушення в роботі необхідних сервісів, ThousandEyes вперше пропонує візуалізацію відмов SaaS-додатків та Інтернету на основі актуальних даних про продуктивність. На відміну від сайтів, де карта проблем формується на основі повідомлень користувачів, які можуть бути неточними та оманливими, карта відмови інтернету Cisco ThousandEyes Internet Outage Map формується на основі мільярдів щоденних вимірювань, які надходять з тисяч пунктів спостереження у всьому світі, щоб кожен співробітник і споживач мав реальні дані про те, що відбувається.

Для високої якості цифрового обслуговування користувачів тепер важливо не тільки стежити за станом Інтернету, але й бачити, що відбувається в хмарах і як поводяться програми для спільної роботи. Останніми користуються багато віддалених співробітників, тому забезпечення їхнього безперебійного функціонування стало для бізнесу пріоритетним. І справді: за період з травня 2020 по серпень 2021 р. ІТ-служби найбільше спостерігали саме за такими програмами, а це означає, що бізнес вважає якість взаємодії співробітників критичним для гібридної роботи. Крім того, для керування користувачами, філіями, хмарами та інтернетом необхідний більш простий та інтуїтивний підхід до SD-WAN.

Вирішуючи ці завдання, Cisco нещодавно представила низку інновацій підвищення ефективності гібридної роботи.

Нещодавні оновлення Cisco SD-WAN розширили доступ та огляд хмар, підвищуючи якість взаємодії. Ці інновації Cisco, включаючи інтеграцію з Equinix, Google Cloud і Microsoft Azure, підвищують ефективність підключення до хмарних і SDCI-партнерів, розширюють підтримку множинної оренди (multitenancy) і роблять інтерфейс управління більш інтуїтивним.

На останній конференції WebexOne Cisco представила засоби ThousandEyes та Meraki для розширеної візуалізації Webex. Тепер ІТ-служби отримають двонаправлений огляд підключень сервісів Webex до локацій користувача за допомогою нових агентів ThousandEyes Webex Agents, а аналітика Meraki Insight автоматизує виявлення причин відмов і складання рекомендацій за тими або іншими заходами в локальній мережі, WAN і хмарі Saa.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_tehnologii_uproshhayushhie_gibridnuyu_rabotu_139639


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.