НОВИНИ

Cisco випустила додаток Security Connector для iOS

2017-12-29
Автор: Телесфера

Cisco Security Connector для iOS

Замовники отримали покращений огляд і контроль пристроїв під управлінням iOS

Cisco оголосила про випуск Security Connector, першого додатка інформаційної безпеки, який дає підприємствам повний огляд і контроль пристроїв під управлінням iOS; додаток доступний в App Store.

При розробці операційної системи для мобільних пристроїв iOS компанія Apple насамперед керувалася міркуваннями безпеки, прагнучи при цьому зробити систему простий, продуктивної і зрозумілою користувачам. У версії iOS 11 компанії Apple і Cisco спільно розробили нові функції Network Extension Framework, які забезпечили прозорість і контроль DNS-трафіку, а також отримання інформації по всьому трафіку, який генерують користувачі, програми та пристрої.

Додаток Security Connector проходило дослідну експлуатацію у ряді ключових замовників Cisco. Вони відзначили такі переваги програми:

  • Огляд. В процесі розслідування подій допомагає забезпечити нормативно-правову відповідність пристроїв, що знаходяться у власності підприємства, і дій користувачів завдяки можливості без зволікання визначити, що сталося і хто постраждав, а також оцінити можливі ризики;
  • Контроль. Захищає користувачів iPhone і iPad від підключення до шкідливих інтернет-сайтів як в корпоративних, так і публічних Wi-Fi і стільникових мережах;
  • Нульовий негативний вплив на роботу співробітників в мобільних мережах.

Компанії все частіше використовують мобільні мережі в виробничих цілях, і більше 70% організацій видають своїм співробітникам планшети і смартфони. При цьому, щоб мінімізувати ризики і забезпечити відповідність нормативним вимогам, організації повинні бачити, що відбувається з корпоративними даними на цих пристроях.

Cisco розробила додаток Security Connector для iOS 11 з метою забезпечити організаціям детальний огляд мережевого трафіку на корпоративних iOS-пристроях. Додаток використовує функціонал рішень Cisco Umbrella ™ і Cisco AMP.

«Програми-вимагачі і шкідливе ПЗ все ширше розповсюджуються через Інтернет і все частіше вражають мобільні пристрої. Разом з Apple ми допомагаємо підприємствам стати найефективнішими, підключеними і захищеними в світі », - сказав Девід Улевіч (David Ulevitch), старший віце-президент компанії Cisco, генеральний менеджер підрозділу за рішеннями інформаційної безпеки.

Джерело: https://www.cisco.com/c/ru_ru/about/press/press-releases/2017...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.