НОВИНИ

Orange і Cisco створять спільне рішення SD-LAN

2019-07-21
Автор: Телесфера

 

Компанії Orange Business Services і Cisco оголосили про спільну роботу над впровадженням інноваційних рішень, які допоможуть клієнтам перейти від корпоративних локальних мереж (LAN) до більш гнучких і потужних програмно-визначених мереж SD-LAN. Як зазначається, це допоможе компаніям відкрити для себе нові можливості мережевого підключення в безпечному захищеному середовищі.

Спираючись на спільний успішний досвід використання SD-WAN, Orange і Cisco в рамках програми Open Labs почнуть розробку SD-LAN, призначеного для рішень специфічних бізнес-завдань - коли необхідно задіяти всі можливості мережевої автоматизації, аналітики і безпеки.

Безперервне зростання кількості пристроїв, мобільних додатків і обсягу даних стає серйозною проблемою для традиційних мереж, ускладнюючи їх і підвищуючи вимоги до доступу. SD-LAN створює централізовано керовану архітектуру дротової і бездротової мережі, більш просту в інтеграції, запуску і експлуатації, що дозволяє компаніям працювати швидше і ефективніше. У будь-який час і будь-якому пристрої SD-LAN забезпечує високу ступінь безпеки.

«В умовах експоненціального зростання користувачів і пристроїв, що підключаються до додатків і сховищ даних в різних хмарних середовищах, корпорації, з одного боку, прагнуть забезпечити безпеку і оптимальний для користувача досвід, а з іншого, шукають шляхи зниження витрат, - зазначив Сачін Гупта (Sachin Gupta ), старший віце-президент з управління продуктами підрозділу Enterprise Networking корпорації Cisco. - Сьогодні, спираючись на наше співробітництво з Orange, ми переходимо від SD-WAN до SD-LAN, пропонуючи можливості багатодоменної сегментації, автоматизації та аналітики».

Для кампусних Wi-Fi-мереж SD-LAN допоможе розв'язати проблеми з розгортанням і видимістю. Технологія дозволяє ефективно контролювати надання послуг, доступ і використання мережі, передбачити будь-які суттєві оновлення, щоб забезпечити якісну роботу пристроїв. SD-LAN забезпечує високозахищений доступ на основі ідентифікації, визначаючи користувачів, IoT-обладнання та пристрої, які можуть підключитися до мережі. Доступ може бути надано або заборонено на різних рівнях: наприклад, при створенні гостьових груп Wi-Fi-мережі.

У міру розвитку IoT і очікуваної появи величезної кількості підключених пристроїв, їх ідентифікація та контроль використання мережі будуть мати першорядне значення. SD-LAN дозволяє виконувати сегментацію на основі підключених пристроїв, що полегшує структурування мережі по групах, відділах і т. д., підвищуючи рівень безпеки і продуктивності.

Джерело: https://ko.com.ua/orange_i_cisco_sozdadut_sovmestnoe_reshenie_sd-lan_129327


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.