НОВИНИ

Cisco Jasper підтримує стандарт NB-IoT, відкриваючи шлях до масового масштабування IoT для малопотужних пристроїв

2017-03-17
Автор: Телесфера

internet-of-things

 

Все більша кількість компаній демонструють свою зацікавленість в недорогих малопотужних пристроях для Інтернету речей (Internet of Things, IoT) з метою оптимізації бізнесу та надання нових послуг. Реагуючи на зростаючий попит, підрозділ Cisco Jasper® завершив експлуатаційні випробування технології NB-IoT на власній платформі управління зв'язком Control Center connectivity management, яка однією з перших стала підтримувати NB-IoT.

Технологія вузькосмугового зв'язку NB-IoT (Narrow Band-IoT) прийнята консорціумом 3GPP в якості стандартної для малопотужних мереж LPWAN (Low Power Wide Area Networking). Передбачається, що вона буде сприяти масовому зростанню Інтернету речей, при цьому прогнозується, що кількість підключених пристроїв до 2023 р. перевищить 3 млрд. Технологія NB-IoT, яка підтримується Асоціацією GSMA, - надійне, економічне рішення для зв'язку недорогих IoT-пристроїв. Використовуючи існуючу інфраструктуру LTE, NB-IoT забезпечує низьку споживчу потужність і широке охоплення. Очікується, що NB-IoT сприятиме зміні бізнес-моделей в галузях, які мають справу з «розумними» приладами обліку, «розумними» містами, «розумними» парковками, автоматизацією будівель, урахуванням матеріальних активів і дистанційною агротехнікою.

Компанії, які планують пропонувати сервіси NB-IoT за допомогою підключених пристроїв, приваблює можливість керувати широкомасштабним розгортанням пристроїв в конфігураціях, що використовують різні технології зв'язку. Забезпечуючи підтримку NB-IoT, підрозділ Cisco Jasper і його партнери - сервіс-провайдери спрощують підприємствам задачу управління пристроями в мережах різних типів.

У глобальному масштабі Cisco Jasper підтримує партнерські відносини більш ніж з 50 сервіс-провайдерами і керує IoT-пристроями в 550 мережах мобільних операторів. Багато з цих сервіс-провайдерів вже ведуть роботи в області NB-IoT.

 Джерело: http://www.cisco.com/


 Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.