НОВИНИ

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

2021-11-08
Автор: Телесфера

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

З кожним роком керівнику компанії стає все важче відстежувати ефективність інвестицій у цифрову інфраструктуру. Більше того, сьогодні ринок ІТ-рішень настільки великий, що розібратися, що саме необхідно бізнесу та яку реальну користь із цього компанія може отримати — вкрай складно.

Маючи унікальну експертизу у сфері цифрових інновацій, один із лідерів світового ринку мережевого обладнання — Cisco — розробив інноваційне рішення, яке надає користувачеві максимально великий набір даних телеметрії, а також підтримку, рівня якій на ринку поки що немає. Нове рішення не тільки дозволяє бізнесу залишатися конкурентоспроможним в епоху інновацій, а й швидше та ефективніше отримувати користь від інвестицій в ІТ-інфраструктуру. Далі – докладніше.

Експертиза - від перших

З кожним роком компаніям стає все важче встигати за «духом часу»: IT-рішення стають дедалі складнішими, зростає розрив у навичках та необхідність швидше впроваджувати нові технології. За часів блискавичних змін ІТ-ландшафту бізнес перебуває у ситуації, коли все важче захищати свої інвестиції у технології. Відповідно, для багатьох рентабельність інвестицій у нові технології виглядає, м'яко кажучи, сумнівною — інвестиції в нові технології часто проходять довгий і складний шлях, перш ніж вони вплинуть на бізнес. У кризовий час дочекатися цього ефекту може дозволити далеко не кожен.

Сьогодні у світі технологій та інновацій один із найпомітніших трендів — перехід бізнесу від разової купівлі рішення з подальшою його амортизацією та заміною через певний час, до використання підписної моделі. Cisco також активно розвивається у цьому напрямку, розробляючи безліч софтверних рішень, ліцензій та сервісних пропозицій. При цьому в компанії розуміють: продаж програмного забезпечення суттєво відрізняється від продажу продукту «з коробки» і ключовим у цьому напрямі є те, наскільки успішним та якісним був досвід кожного з користувачів, його взаємодію із пропозицією компанії, від того, яку цінність отримав власник компанії рішення Cisco для свого бізнесу.

Експерти Cisco завжди застерігають бізнес: на шляху впровадження нових технологій можуть виникнути труднощі, які можуть призвести до зриву термінів або перепланування, що може вимагати більшого бюджету, часу та ресурсів, яких у вас не може бути. Працюючи «з підпискою» у компанії розуміють, що саме від успіху та задоволеності кожного користувача залежатиме, чи повернеться він до постачальника для продовження чи придбання нового рішення, для розширення поточного рішення.

Для цього Cisco створює всередині компанії цілий підрозділ CX, який відповідає за успішну взаємодію бізнесу з купленим софтверним рішенням і фахівцями Cisco CX. Для масштабування цього досвіду компанія створює бізнес-спеціалізацію для партнерів: для її отримання партнеру необхідно пройти навчання, отримати сертифікати та впровадити практику СХ у свою компанію.

Нова сервісна пропозиція Cisco Customer Experience (CX) портфоліо — Success Tracks допомагає бізнесу швидше перетворити інвестиції в технології Cisco в додану вартість, цінність для вашого бізнесу. Це знання, ідеї, експертиза та комплексна цілодобова підтримка на рівні рішення, що реалізована за допомогою універсального цифрового інтерфейсу CX Cloud.

Success Tracks - це набір сервісних рішень, які дають можливість бізнесу швидше впроваджувати нові софтверні технології, спростити управління ІТ-ландшафтом компанії та допомогти зростати ще швидше.

Як влаштована система Success Tracks

Незабаром користувачам буде доступно 4 рівні послуг, але сьогодні ми зупинимося на перших вже доступних для замовлення двох рівнях. На даний момент, цей сервіс можуть замовити всі бажаючі на кампусну мережу з наявністю DNA центру. Але в найближчому майбутньому послуги Success tracks будуть доступні також для мережі ЦОД, Meraki, ISO та ін.

Ключова особливість сервісу – CX Cloud. Це централізований веб-портал з персоналізованим доступом до підтримки, експертизи та аналітики від експертів Cisco.

Фото: Інтерфейс Cisco CX Cloud

Портал для користувачів надає покрокову інструкцію для просування життєвого циклу купленого рішення, що дозволяє значно прискорити фазу освоєння (adoption) - повної інтеграції софту в структуру компанії для повноцінної підтримки бізнес-процесів та підвищення ефективності бізнесу.

Докладніше про рівні:

1-й рівень Success Track дає доступ до спільноти з матеріалами та великим пулом профільної інформації, до ресурсів, які зможуть дати відповіді на питання щодо підтримки запуску та обслуговування ІТ-продуктів. На першому рівні Cisco пропонує користувачам доступ до спеціальних сесій «Запитайте експертів». Вони проводяться фахівцями з рішень компанії та навчають передового досвіду роботи з продуктом.

1-й рівень Success Track також включає цілодобову підтримку ТАС центру для вирішення можливих проблем як для обладнання Cisco, так і продуктів інших вендорів (підтримка Solution Support доступна для мультивендорної мережі), а також авансову заміну з локального складу.

Крім того, користувачі отримують доступ до бази актуальної технічної інформації та аналітики з інстальованої бази споживача.

2-й рівень Success Track від Cisco створено для того, щоб прискорити шлях бізнесу до досягнення бажаних результатів. Це унікальний індивідуальний коучинг - віч-на-віч від експертів Cisco. Крім доступу до спеціалістів на основі вебінарів на задані теми, другий рівень пропонує індивідуальні сесії-акселератори для бізнесу.

Крім цього, другий рівень дозволяє уникнути незапланованих простоїв інфраструктури (а отже, заощадити час і гроші) завдяки наявності глибокої аналітики по мережі замовника на основі даних порталу CX, а також підвищенню рівня експертизи інженерів через доступ до навчальних лабораторій та матеріалів для підготовки до різних технічних сертифікацій.

Фото: Рівні Cisco Success Track

«Ми знаємо, що кожен бізнес має унікальні вимоги до ІТ-послуг. Щоб підтримати вашу компанію на шляху від адаптації та впровадження наступного технологічного рішення до постійної оптимізації ваших операцій, ми і розробили ці рівні обслуговування, які допоможуть вам досягти успіху», — підкреслюють у Cisco.

Джерело: https://techno.nv.ua/innovations/it-tehnologii-dlya-biznesa-v-kakoy-soft-investirovat-cisco-50191636.html 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.