НОВИНИ

Глави держав і приватні користувачі вибирають Cisco

2020-04-04
Автор: Телесфера

 

26 березня саміт G20 вперше в історії був проведений в онлайн-форматі. Для спілкування глави держав використовували універсальну платформу виробництва Cisco. В умовах пандемії коронавирусу рішення для спільної роботи користуються все більшим попитом, і Cisco пропонує широку лінійку продуктів в цьому сегменті, а також реалізує ряд ініціатив, спрямованих на полегшення роботи у віддаленому режимі.

Для віртуального саміту G20, головою якого виступив король Саудівської Аравії Сальман бен Абдель Азіз Аль Сауд, було вибрано рішення Cisco Meeting Server (CMS). Універсальна платформа дозволила главам держав обговорити ситуацію з пандемією і її впливом на світову економіку.

Даний проект став частиною комплексу заходів підтримки, які Cisco надає світовій спільноті в боротьбі з COVID-19. 22 березня глава корпорації Чак Роббінс опублікував в своєму блозі заяву, в якому крім іншого повідомив, що Cisco допомагає замовникам, партнерам і звичайним людям в усьому світі використовувати технології в цей непростий час. Компанія виділила $8 млн грошовими коштами і $210 млн у вигляді готової продукції на боротьбу з коронавірусом в усьому світі. Кошти планується направити на підтримку медичних і освітніх установ, дій урядів по боротьбі з пандемією і розгортання різних технологій. Частина виділених коштів буде передана Фонду солідарності і реагування по боротьбі c COVID-19 ООН на підтримку глобальних заходів ВООЗ щодо запобігання, виявлення і протистояння поширення вірусу. Також за допомогою програми Country Digital Acceleration (CDA) по всьому світу Cisco надає фінансування підприємствам, державним і урядовим структурам для прискорення розгортання технологій. Крім того компанія відкрила безкоштовний доступ сервісів віддаленої роботи та ІБ.

Все більше країн і міст вводить заходи, спрямовані на протидію епідемії коронавируса. Однією з найбільш поширених заходів є обмеження пересування людей, і як наслідок все більше компаній переводить співробітників на віддалений режим роботи. Якщо раніше кількість співробітників, що працюють дистанційно, становило в середньому 20%, то тепер частка таких співробітників зросла до 80-90%. Все це призвело до вибухового зростання підключень до сервісів для віддаленої роботи, зокрема, Cisco Webex. Так, за даними компанії, в середньому кількість користувачів, які безкоштовно реєструються на доступ до Webex, в країнах, яких торкнулася епідемія, зросла в сім разів в порівнянні з докризовим періодом. Загальна кількість користувачів в Кореї, Сінгапурі та Японії зросла в 4-5 разів в порівнянні з докризовим рівнем. У перший тиждень березня, коли Італія закрила частину країни, кількість реєстрацій в регіоні EMEA зросла на 211%.

Настільки швидке зростання запитів користувачів стало серйозним викликом, перш за все, через значне зростання навантаження на інфраструктуру зв'язку. За словами менеджера Cisco по просуванню технологій для спільної роботи Максима Рєпіна, природа трафіку змінилася і в поточній ситуації вузьким місцем стає "остання миля" для домашніх підключень. Також з багаторазовим підвищенням навантаження на свої сервера і магістральну інфраструктуру зіткнулися оператори хмарних сервісів конференцій. Він зазначив, що Cisco в поточній ситуації продовжує цілодобово стежити за використанням послуг і пропускною спроможністю інфраструктури глобальної мережі Webex, ми нарощуємо потужності для обробки безпрецедентних обсягів сервісів. Завершено модернізацію магістральної мережі регіону EMEAR, яка забезпечила додаткові 100% ємності мережі при підготовці до активнішого використання. З січня в 3 рази збільшена ємність глобальної мережі Webex. На цьому тижні ми продовжили розширювати наші можливості медіа-послуг Webex, що призвело до 120% збільшення ємності з січня. Для Webex Teams збільшена ємність до 130% від пікового навантаження на минулому тижні. Обсяг сховища в центрі обробки даних EMEAR збільшився на 20% протягом періоду обслуговування 26 березня.

Для забезпечення функціонування державних структур, підприємств, системи охорони здоров'я і освіти в умовах пандемії необхідно впровадити комплексні рішення для віддаленої роботи для значної частини користувачів. Це зажадає оперативного розгортання технологічних рішень і нарощування обчислювальних потужностей, на що потрібні значні ресурси, яких часто немає. Виходом у цій ситуації може стати використання хмарних сервісів, наприклад, Cisco Webex. Вендор оголосив, про надання безкоштовного демонстраційного доступу до Webex для всіх, хто потребує таких сервісів. Для організацій доступу до Webex може бути надано до 1000 користувачів на термін до 90 днів. Кожен з таких користувачів сервісу зможе організовувати і проводити конференцій з підключенням до 200 учасників на хмарній платформі Webex. Такі конференції можуть бути корисні для проведення інформування, інструктажів, оперативних робочих нарад, спілкування з клієнтами і контрагентами і, звичайно, для проведення дистанційного навчання. Для дистанційного навчання в рамках цієї ініціативи всім користувачам доступний спеціалізованих сервіс Webex Training Center. Також для ефективної роботи в розподілених командах в рамках пропозиції користувачам доступний сервіс обміну повідомленнями та файлами, відеодзвінків, підключення до конференцій Cisco Webex Teams.

На додаток до цього Cisco надала можливість для своїх замовників, які використовують корпоративну платформу уніфікованих комунікацій Cisco UC Manager (CUCM), необмежено розширювати і використовувати на термін до 180 днів (6 місяців) призначені для користувача ліцензії CUCM. Це дозволить компаніям оперативно забезпечити для своїх співробітників, що працюють з дому, захищений доступ до корпоративних комунікацій через програмний клієнт Cisco Jabber на ПК і мобільних пристроях.

В цілому для роботи з сервісами Cisco не потрібно нічого, крім браузера. Можлива робота не тільки на ПК, але і на мобільних пристроях на базі Android і iOS. Однак Cisco пропонує цілий ряд нових пристроїв. Серед них, флагманський термінал Desk Pro з сенсорним екраном і функцією інтерактивної дошки. Цей пристрій можна використовувати не тільки в середовищі Webex. Також компанія представила систему початкового рівня Cisco Webex Room USB, орієнтовану на офісні простори невеликої площі і максимально просту в підключенні. Ще однією новинкою стала імерсивна система нового покоління Room Panorama, що дозволяє створювати віртуальні переговорні кімнати для учасників відеоконференцій з повним ефектом присутності. Новинка оснащена рядом сервісів, що використовують штучний інтелект, зокрема, системою розпізнавання осіб, а також засобами складання резюме за підсумками зустрічі. Також компанія пропонує бездротову гарнітуру Cisco Headset 700 з системою інтелектуального придушення шуму і цілим рядом "розумних" функцій, наприклад, нагадування про заплановані дзвінках та інші події. Дана гарнітура може керуватися через спеціальний мобільний додаток. Не менш важливо, і те, що ІТ-адміністратори можуть управляти гарнітурою через Control Hub, будучи впевненими в захисті від погроз і зараження шкідливим ПЗ.

Джерело: https://www.comnews.ru/content/205322/2020-03-30/2020-w14/glavy-gosudarstv-i-chastnye-polzovateli-vybirayut-cisco


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.