НОВИНИ

Cisco анонсувала універсальну IoT-платформу

2017-05-28
Автор: Телесфера

 

Проведений нещодавно Cisco опитування серед 1845 керівників бізнесу виявив, що 60% IoT-ініціатив залишаються на стадії концептуальної демонстрації, а з тих проектів, що минули її, лише 26% доходять до успішної реалізації.

Основні причини таких невдач - складність інтеграції і брак у своїх співробітників потрібного досвіду - Cisco врахувала при розробці платформи Cisco IoT Operations, про вихід якої в блозі повідомив Рован Троллоп (Rowan Trollope), генеральний менеджер підрозділу IoT і додатків Cisco.

В рамках нової платформи протягом цього року компанія надасть кошти централізованого управління зростаючою кількістю підключених IoT-пристроїв, масштабовані інструменти фільтрації і розподілу даних, а також технологію «туманних обчислень» (fog computing). Безпека IoT-впроваджень буде забезпечуватися системою попередження вторгнень, Cisco Threat Defense.

Компанія також анонсувала партнерство з Microsoft Azure, завдання якого - забезпечити сумісність між Azure IoT Suite і Cisco IoT Operations Platform. 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.