НОВИНИ

Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів

2020-07-03
Автор: Телесфера

 

В ході конференції Cisco Live, яка вперше пройшла в онлайн форматі, компанія Cisco представила нові рішення в області мереж на основі намірів (IBN, Intent Based Networks). Ці продукти призначені для оптимізації мережевих і бізнес-операцій, вони спрямовані на автоматизацію різних процесів і надання аналітики, яка допоможе ІТ-службам підвищити гнучкість і краще координувати свою діяльність з бізнес-цілями компаній.

«У сучасному динамічному світі важливо, щоб мережа підприємства допомагала вирішувати його стратегічні цілі, будь то підтримка і захист віддаленого персоналу, прискорення міграції в хмару або трансформація бізнесу, - сказав Скотт Харрелл (Scott Harrell), старший віце-президент Cisco і генеральний менеджер підрозділу IBN. - Представлені рішення допомагають ІТ-службам прискорити розгортання просунутих мережевих і захисних функцій. Це завдання вирішується за рахунок спрощення та автоматизації сегментування, а також завдяки хмарній безпеці. Таким чином, ми виконуємо обіцянку створити інноваційну мережеву платформу, яка буде допомагати бізнесу наших замовників незалежно від того, на якому етапі переходу до мереж на основі намірів вони знаходяться».

Cisco пропонує просунуті функції автоматизації, щоб одночасно поліпшити користувацький досвід і спростити роботу ІТ-служб. Автоматизація стає фундаментом для підвищення ефективності ІТ-служб, даючи їм можливість діяти на випередження і витрачати менше часу на підтримку працездатності мережі. Інновації в області автоматизації:

Інновації в архітектурі Cisco SD-WAN. Архітектура Cisco SD-WAN на базі технології Viptela тепер, завдяки інтеграції з Cisco Umbrella, повністю забезпечує нативную хмарну безпеку, захищаючи підприємства від усіх основних веб-атак, пов'язаних з послугою SaaS і доступом в Інтернет. Інтегрований хмарний сервіс Cisco Umbrella включає функції безпечного веб-шлюзу SWG, захист рівня DNS, міжмережевий екран і брокер безпечного хмарного доступу CASB. Відрізняючись швидкістю розгортання, простотою експлуатації, автоматичним настроюванням і спрощеним ліцензуванням, комбінація Cisco SD-WAN і Cisco Umbrella оптимізує призначений для користувача досвід і забезпечує найкращий захист. Така конвергенція мережевих технологій та інформаційної безпеки є надзвичайно важливою для замовників, які переходять до архітектури SASE. Серед інших інновацій - підтримка багатоадресного мовлення, інтеграція голосу і уніфікованих комунікацій.

Мережі Cisco, визначені користувачем (User-Defined Networks). Тепер ІТ-служби можуть за допомогою Cisco DNA Center надати кінцевим користувачам контроль над власним розділом бездротової мережі. Кінцеві користувачі отримали можливість за допомогою додатка User Defined Network безпечно підключати свої пристрої, а також вирішувати, які пристрої можуть підключитися до їх особистого мережевого простору.

Також Cisco пропонує аналітику для пристроїв, які раніше не контролювалися, що дає ІТ-службам можливість більш ефективно сегментувати мережу і керувати IoT-пристроями. Мережева сегментація, або поділ мережі на ділянки для підвищення продуктивності і безпеки, традиційно вважається складним завданням, особливо при наявності різнорідної і зростаючої екосистеми кінцевих точок IoT. Для рішень цієї проблеми Cisco пропонує нові рішення.

  • Аналітика кінцевих пристроїв за допомогою Штучного Інтелекту. Тепер Cisco DNA Center вміє ідентифікувати раніше не відомі кінцеві пристрої, а потім логічно їх групувати, використовуючи штучний інтелект. Маючи в своєму розпорядженні такк інформацію, ІТ-служби зможуть створювати основу для масштабованих автоматизованих політик.
  • Груповий аналіз політик. Тепер Cisco DNA Center аналізує потоки трафіку між групами кінцевих пристроїв для розробки політик, які будуть використовуватися як основа для ефективної сегментації.

Сучасні бездротові мережі приносять величезну користь бізнесу не тільки своїми додатками, а й пропонуємою поведінковою аналітикою. Платформа відстежування місцеположення всередині приміщень Cisco DNA Spaces отримала новий функціонал, який розширює огляд і надає інформацію, необхідну для підтримання безпеки фізичного простору.

  • Cisco DNA Spaces для повернення бізнесу до роботи. Cisco додала на платформу інструментарій актуального і ретроспективного аналізу, призначений для моніторингу робочих місць з метою дотримання рекомендацій по соціальному дистанціюванню. Замовники, використовуючи вбудовані додатки, можуть в моменті контролювати щільність відвідувачів, щоб розуміти, як використовуються площі. Така інформація дуже важлива, коли з одного боку необхідно забезпечити безпеку відвідувачів, а з іншого - підвищити ефективність робочого простору.
  • IOT-сервіси всередині приміщень. Cisco DNA Spaces вперше пропонує IoT як послугу всередині приміщень (Indoor IoT-as-a-Service) на базі точок доступу WiFi 6, допомагаючи замовникам швидко та економічно розгортати і масштабувати IoT-додатки. Cisco DNA Spaces спрощує активування, настройку і управління для різних підтримуваних IoT-пристроїв, включаючи пристрої Bluetooth (BLE). Завдяки великій екосистемі галузевих партнерів Cisco рішення Cisco DNA Spaces дозволяє відстежувати активи, контролювати параметри навколишнього середовища з точки зору безпеки працівників, контролювати використання робочого простору і т.д. Рішення може застосовуватися в охороні здоров'я, для організації робочих просторів, в роздрібній торгівлі, в освіті, на виробництві і в готельному бізнесі.

Портфоліо Cisco для мереж на основі намірів служить джерелом систематичних постійних інновацій для замовників. За допомогою цих програмних платформ, що функціонують на передовому апаратному забезпеченні, Cisco створює гнучку безпечну мережу, яка необхідна підприємствам, щоб проводити бізнес-перетворення і залишатися на плаву в складні часи.

Представлені інновації Cisco DNA Center і Cisco DNA Spaces будуть доступні влітку 2020 р. Інновації Cisco SD-WAN вже доступні.

Джерело: http://www.content-review.com/articles/50477/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Згідно з прогнозами Gartner, в найближчі два роки понад 50% даних будуть створюватися на кордоні мережі. У той час як світова економіка відновлюється після пандемії, ці дані відіграють важливу роль, допомагаючи компаніям вижити і стійко розвиватися в нових умовах. За останні місяці ми стали свідками безпрецедентно великої кількості змін, які призвели до того, що багато організацій прискорили цифрову трансформацію свого бізнесу, при цьому в основі їх стратегій лежать саме дані.

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco представила нові програмні рішення, призначені для спрощення ІТ-операцій в локальних ЦОДах і багатохмарних середовищах. Тепер замовники зможуть поліпшити адаптованість свого бізнесу до змін бізнес-середовища, а розробники - прискорити розробку і впровадження інноваційних програм.

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Інтернет речей (IoT) багатобічно впливає на наше життя, починаючи з ТВ, яке ви можете контролювати зі смартфона і закінчуючи розумними годинниками, які відстежують вправи, які виконуються вами щодня. Це велика мережа, яка пов'язана з безліччю різних гаджетів, що мають вбудовані датчики. IoT забезпечує платформу для отримання з цих пристроїв інформації, а також спільну мову для їх взаємодії. Ця технологія дозволяє ефективніше реалізовувати проекти, а також допомагає заощадити гроші. Результати великого дослідження показали, що на 2015 рік число підключених до цієї мережі пристроїв становило 15,41 мільярдів, в 2020 році це число зросло до 26,66, а до 2025 очікується перевищення показника аж в 75 мільярдів. Але оскільки область розробки IoT-інструментів зростає, в ній з'являється все більше різних додатків і рішень.