НОВИНИ

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

2021-08-10
Автор: Телесфера

 

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.

Нова платформа керування даними, доступна до придбання в тому числі і через HPE GreenLake, включає набір інноваційних інструментів: HPE Alletra - системи зберігання даних, розроблені для роботи в новій парадигмі управління Unified DataOps: HPE Data Services Cloud Console - консоль управління, яка забезпечує гнучкість операційного управління зберіганням даних і надає доступ до уніфікованих операцій з даними в формі сервісів; HPE Data Services - набір доступних за передплатою програмних сервісів для роботи з даними, які спрощують і уніфікують зберігання, захист, переміщення та інші операції з даними на будь-якому типі інфраструктури від кордону ІТ до ЦОД і хмари.

Нові рішення дозволяють замовникам усунути розрізненість систем зберігання і використовувати дані, де б вони не знаходилися, за рахунок уніфікації операцій з ними. HPE пропонує платформу для організацій, у яких є потреба в розподіленому зберіганні даних для підтримки ініціатив з використанням штучного інтелекту (ШІ), створення нового досвіду для своїх клієнтів і прискорення цифрової трансформації.

Сьогодні організації стикаються з проблемою складності ІТ-систем. За даними опитування ІТ-керівників, проведеного аналітичною компанією ESG на замовлення HPE, 93% респондентів вважають, що складність зберігання і управління даними перешкоджає цифровій трансформації бізнесу. При цьому, 67% опитаних компаній відзначають, що фрагментарність даних в гібридній хмарі несе ризики для бізнесу.

Операції з даними або DataOps - це частина роботи з даними, яка фокусується на комунікації сховищ даних, споживачів і засобів управління між собою, на їх інтеграції для виконання складних сценаріїв і на автоматизації відповідних процесів.

Уніфіковані операції з даними (Unified DataOps) - це концепція HPE, яка описує, як повинні бути побудовані DataOps сьогодні, щоб допомогти бізнесу досягати цілей швидше при меншій складності управління. В основі концепції три ідеї. По-перше, доступ, захист, пошук і інші типи операцій з даними повинні регулюватися єдиними наборами політик для всіх учасників роботи з даними. По-друге, вся інфраструктура і споживачі повинні бути готові до постійного переміщення даних між віддаленими майданчиками, ЦОД і хмарою. І третє, засоби штучного інтелекту повинні бути поставлені на службу поліпшення ефективності DataOps.

HPE Data Services Cloud Console - це реалізація концепції уніфікованої роботи з даними в продукті від HPE. Це хмарна консоль, розроблена на базі перевіреної і безпечної хмарної технології, яка лежить в основі Aruba Central, платформи для обслуговування мільйонів мережевих пристроїв, розміщених у десятків тисяч замовників HPE Aruba по всьому світу. Хмарна консоль HPE Data Services Cloud Console пропонує єдиний API для автоматизації роботи додатків, створення партнерських і спеціалізованих сервісів для роботи з даними, а також роботи в моделі «інфраструктура як код».

Разом з HPE Data Services Cloud Console HPE представила підписку на сервіс Data Ops Manager для автоматизації та оркестрації управління інфраструктурою зберігання даних. Цей сервіс виконує виділення ресурсів зберігання даних за допомогою штучного інтелекту і орієнтованої на потреби додатків моделі управління. Сервіс Data Ops Manager підтримує функцію самообслуговування для користувачів, виділяє ресурси на вимогу, виключає роботу навмання і оптимізує цільові рівні надання послуг.

HPE Alletra - системи зберігання, які можуть бути розгорнуті від периферії до ЦОД і хмари. Вони управляються через HPE Data Services Cloud Console і забезпечують хмарну операційну модель роботи. Сімейство систем зберігання складається з декількох моделей HPE Alletra 9000 і 6000, все на базі архітектури All-NVMe.

Консоль HPE Data Services Cloud Console, хмарні сервіси HPE Data Services і системи зберігання HPE Alletra будуть доступні для замовлення по всьому світу вже найближчим часом.

Джерело: https://ko.com.ua/hpe_alletra_oblachnaya_platforma_dlya_hraneniya_i_upravleniya_dannymi_137316


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.