НОВИНИ

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

2021-08-10
Автор: Телесфера

 

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.

Нова платформа керування даними, доступна до придбання в тому числі і через HPE GreenLake, включає набір інноваційних інструментів: HPE Alletra - системи зберігання даних, розроблені для роботи в новій парадигмі управління Unified DataOps: HPE Data Services Cloud Console - консоль управління, яка забезпечує гнучкість операційного управління зберіганням даних і надає доступ до уніфікованих операцій з даними в формі сервісів; HPE Data Services - набір доступних за передплатою програмних сервісів для роботи з даними, які спрощують і уніфікують зберігання, захист, переміщення та інші операції з даними на будь-якому типі інфраструктури від кордону ІТ до ЦОД і хмари.

Нові рішення дозволяють замовникам усунути розрізненість систем зберігання і використовувати дані, де б вони не знаходилися, за рахунок уніфікації операцій з ними. HPE пропонує платформу для організацій, у яких є потреба в розподіленому зберіганні даних для підтримки ініціатив з використанням штучного інтелекту (ШІ), створення нового досвіду для своїх клієнтів і прискорення цифрової трансформації.

Сьогодні організації стикаються з проблемою складності ІТ-систем. За даними опитування ІТ-керівників, проведеного аналітичною компанією ESG на замовлення HPE, 93% респондентів вважають, що складність зберігання і управління даними перешкоджає цифровій трансформації бізнесу. При цьому, 67% опитаних компаній відзначають, що фрагментарність даних в гібридній хмарі несе ризики для бізнесу.

Операції з даними або DataOps - це частина роботи з даними, яка фокусується на комунікації сховищ даних, споживачів і засобів управління між собою, на їх інтеграції для виконання складних сценаріїв і на автоматизації відповідних процесів.

Уніфіковані операції з даними (Unified DataOps) - це концепція HPE, яка описує, як повинні бути побудовані DataOps сьогодні, щоб допомогти бізнесу досягати цілей швидше при меншій складності управління. В основі концепції три ідеї. По-перше, доступ, захист, пошук і інші типи операцій з даними повинні регулюватися єдиними наборами політик для всіх учасників роботи з даними. По-друге, вся інфраструктура і споживачі повинні бути готові до постійного переміщення даних між віддаленими майданчиками, ЦОД і хмарою. І третє, засоби штучного інтелекту повинні бути поставлені на службу поліпшення ефективності DataOps.

HPE Data Services Cloud Console - це реалізація концепції уніфікованої роботи з даними в продукті від HPE. Це хмарна консоль, розроблена на базі перевіреної і безпечної хмарної технології, яка лежить в основі Aruba Central, платформи для обслуговування мільйонів мережевих пристроїв, розміщених у десятків тисяч замовників HPE Aruba по всьому світу. Хмарна консоль HPE Data Services Cloud Console пропонує єдиний API для автоматизації роботи додатків, створення партнерських і спеціалізованих сервісів для роботи з даними, а також роботи в моделі «інфраструктура як код».

Разом з HPE Data Services Cloud Console HPE представила підписку на сервіс Data Ops Manager для автоматизації та оркестрації управління інфраструктурою зберігання даних. Цей сервіс виконує виділення ресурсів зберігання даних за допомогою штучного інтелекту і орієнтованої на потреби додатків моделі управління. Сервіс Data Ops Manager підтримує функцію самообслуговування для користувачів, виділяє ресурси на вимогу, виключає роботу навмання і оптимізує цільові рівні надання послуг.

HPE Alletra - системи зберігання, які можуть бути розгорнуті від периферії до ЦОД і хмари. Вони управляються через HPE Data Services Cloud Console і забезпечують хмарну операційну модель роботи. Сімейство систем зберігання складається з декількох моделей HPE Alletra 9000 і 6000, все на базі архітектури All-NVMe.

Консоль HPE Data Services Cloud Console, хмарні сервіси HPE Data Services і системи зберігання HPE Alletra будуть доступні для замовлення по всьому світу вже найближчим часом.

Джерело: https://ko.com.ua/hpe_alletra_oblachnaya_platforma_dlya_hraneniya_i_upravleniya_dannymi_137316


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.