НОВИНИ

Cisco представляє міжмережеві екрани Firepower 2100

2018-01-03
Автор: Телесфера

Забезпечені парою багатоядерних процесорів міжмережеві екрани Firepower 2100, стверджують в Cisco, здійснюють надійний захист від загроз, мають гарантовану продуктивність і відрізняються простотою управління.

Зловмисники створюють все більше нових загроз, і це додає роботи тим, хто зайнятий у сфері інформаційної безпеки. Для протистояння вразливостям, що з'являються, необхідно впроваджувати нові функції захисту, які не погіршують продуктивності мереж і додатків, вважає Михайло Кадер, заслужений системний інженер Cisco. Однак, наприклад, виявлення вторгнень на міжмережевому екрані може різко знизити пропускну здатність мережі. Особливо страждають інтернет-банкінг та електронна комерція: цим сферам потрібна максимальна продуктивність, але саме вони частіше за інших стають об'єктами атак. Опинившись перед важким вибором, деякі компанії відключають функції захисту заради збільшення продуктивності, піддаючи таким чином ризику самих себе і клієнтів.

Намагаючись вирішити дану проблему, в Cisco створили новий міжмережевий екран Firepower 2100 Series Next-Generation Firewall (NGFW), призначений в першу чергу для підприємств, що мають справу з великим числом конфіденційних операцій, в тому числі для банків і роздрібних мереж. Крім цього, для спрощення роботи запропоновані нові засоби управління інформаційною безпекою - Cisco Firepower Device Manager (управління пристроями), Firepower Management Center (централізоване управління інформаційною безпекою) і Defense Orchestrator (хмарне управління).

Як повідомили в компанії, міжмережеві екрани Firepower 2100 замислювалися як системи, що забезпечують виконання трьох головних вимог - надійний захист від загроз, гарантована продуктивність і нескладне управління. Нова лінійка міжмережевих екранів, вперше оснащених двома багатоядерними процесорами, прискорює ключові функції шифрування, екранування і захисту.

Firepower 2100

Екрани Firepower 2100 Series NGFW адресовані в першу чергу підприємствам, які проводять велику кількість конфіденційних операцій

У лінійку Firepower 2100 Series NGFW входять чотири моделі (2110, 2120, 2130 і 2140), що забезпечують пропускну здатність від 1,9 до 8,5 Гбіт / с. Вони забезпечені портами з подвоєною щільністю, підтримують 10-Gigabit Ethernet і можуть використовуватися в різних ситуаціях, від кордону корпоративної мережі до хмари.

Як показали опитування клієнтів, що регулярно проводяться Cisco, одним із слабких місць системи захисту залишається управління. А в черговому річному звіті, підготовленому компанією, йдеться, що вразливою систему роблять також неправильне конфігурування і пропуск аварійних повідомлень. Щоб впоратися з цими проблемами, в Cisco запропонували засоби локального, централізованого і хмарного управління, які допомагають раціональніше вибудовувати операції мережевого адміністрування.

Інтерфейс управління Firepower Device Manager із застосуванням майстрів налаштування дозволяє підключати пристрої Cisco Firepower NGFW буквально за кілька хвилин. Firepower Management Center збільшує масштабованість управління, автоматизуючи завдання забезпечення інформаційної безпеки, в тому числі оцінку, тонке налаштування, кореляцію, локалізацію та ліквідацію наслідків. Передбачено три консолі, можливо виконання у вигляді самостійного пристрою, а також віртуальний варіант. Доступні інтерфейси програмування додатків для інтеграції із зовнішнім ПЗ.

Хмарна платформа управління Cloud Defense Orchestrator раціоналізує і масштабує управління політиками безпеки, уніфікує розробку і впровадження політик по всій організації.

Як підкреслюють розробники, представлене програмне забезпечення підтримує широкий спектр обладнання, оптимізуючи процеси управління, що дозволяє швидко виявляти загрози та оперативно реагувати на них.

Джерело: https://www.osp.ru/cw/2017/5...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.