НОВИНИ

FANUC за допомогою Cisco втілює мрію про фабрику майбутнього

2016-05-31
Автор: Телесфера

fanuc

В кінці квітня компанія FANUC, світовий лідер з виробництва промислових роботів, оголосила про початок спільного проекту з Cisco, Rockwell Automation, і Preferred Networks (PFN) з розробки та розгортання інтелектуальної системи управління виробництвом FANUC Intelligent Edge Link and Drive (FIELD). Це знаменує собою воістину історичний етап розвитку промисловості, коли Інтернет речей, промислова автоматизація та машинне навчання роблять реальністю поява фабрики майбутнього.

Платформа FIELD забезпечує аналітичну підтримку, дозволяючи оптимізувати процес серійного виробництва за допомогою взаємодії та обміну інформацією між верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ), роботами, периферійними пристроями та сенсорами. Мета співпраці учасників проекту - впровадити такі системи на підприємствах найбільших автовиробників. Клієнти, вже застосовують такі системи, відзначають у себе на виробництві скорочення простоїв і істотне зниження витрат.

Система FIELD стане платформою доставки розгорнутих аналітичних даних для верстатів з ЧПУ, роботів, периферійних пристроїв і сенсорів виробництва FANUC, використовуваним в системах автоматизації. Вона забезпечить підвищення надійності, якості, гнучкості і швидкості роботи верстатів, що спричинить за собою зростання загальної ефективності обладнання (коефіцієнта OEE) і рентабельності виробництва. За допомогою цієї відкритої платформи розробники додатків і інші фахівці зможуть створювати рішення, що підвищують коефіцієнт OEE, продуктивність і якість.

Система FIELD розвиває успіх чинного в США проекту щодо забезпечення нульового часу простоїв FANUC Zero Downtime (ZDT) на базі платформи хмарних сервісів і ПО Cisco IOT. Підключення верстатів і інших виробничих активів до даної платформі дозволяє замовникам досягти неймовірних результатів. Це частина нашої ініціативи щодо впровадження цифрового виробництва, що здійснюється фахівцями підрозділу Cisco IVSG.

Cisco забезпечує:

 • розподілені периферійні обчислення для ЧПУ і роботів за допомогою наших платформ UCS і ICA. В результаті з'являться потужності для збору даних, необхідних при обробці великих масивів, одержуваних від верстатів і роботів, число яких іноді досягає декількох тисяч тільки на одному підприємстві.
 • Конвергованої взаємодія з комутаторами Cisco і Rockwell Stratix.
 • Наскрізну промислову безпеку, вбудовану в мережу за допомогою сервісів Industrial Security Appliance line і Sourcefire.
 • Сервіси безпеки, що гарантують адресну доставку необхідних даних від верстатів, користувачів і додатків фахівцям, яким вони призначені.
 • Програмну платформу, що включає засоби конфігурації додатків, моніторингу, управління життєвим циклом і додаток-агент повідомлень.

Оскільки FIELD спочатку буде являти собою локальний додаток, ми допускаємо, що деяким користувачам буде потрібно хмарна або гібридна версія робочого середовища. Тоді сервісні менеджери і клієнти зможуть стежити за станом своїх роботів, і ми вже уявляємо собі майбутнє, де для реалізації можливостей зі спостереження за декількома підприємствами та динамічного оновлення програм будуть потрібні хмарні сервіси Cisco.

В результаті всі ці зусилля повинні привести до кардинальних поліпшень. За результатами недавнього опитування SCM World survey, в якому взяли участь понад 400 лінійних керівників виробничих підприємств, ми очікуємо наступних результатів:

 • скорочення часу простоїв на 48%
 • зменшення браку на 49%
 • підвищення OEE на 16%.

Джерело: http://www.cisco.com


 Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.