НОВИНИ

FANUC за допомогою Cisco втілює мрію про фабрику майбутнього

2016-05-31
Автор: Телесфера

fanuc

В кінці квітня компанія FANUC, світовий лідер з виробництва промислових роботів, оголосила про початок спільного проекту з Cisco, Rockwell Automation, і Preferred Networks (PFN) з розробки та розгортання інтелектуальної системи управління виробництвом FANUC Intelligent Edge Link and Drive (FIELD). Це знаменує собою воістину історичний етап розвитку промисловості, коли Інтернет речей, промислова автоматизація та машинне навчання роблять реальністю поява фабрики майбутнього.

Платформа FIELD забезпечує аналітичну підтримку, дозволяючи оптимізувати процес серійного виробництва за допомогою взаємодії та обміну інформацією між верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ), роботами, периферійними пристроями та сенсорами. Мета співпраці учасників проекту - впровадити такі системи на підприємствах найбільших автовиробників. Клієнти, вже застосовують такі системи, відзначають у себе на виробництві скорочення простоїв і істотне зниження витрат.

Система FIELD стане платформою доставки розгорнутих аналітичних даних для верстатів з ЧПУ, роботів, периферійних пристроїв і сенсорів виробництва FANUC, використовуваним в системах автоматизації. Вона забезпечить підвищення надійності, якості, гнучкості і швидкості роботи верстатів, що спричинить за собою зростання загальної ефективності обладнання (коефіцієнта OEE) і рентабельності виробництва. За допомогою цієї відкритої платформи розробники додатків і інші фахівці зможуть створювати рішення, що підвищують коефіцієнт OEE, продуктивність і якість.

Система FIELD розвиває успіх чинного в США проекту щодо забезпечення нульового часу простоїв FANUC Zero Downtime (ZDT) на базі платформи хмарних сервісів і ПО Cisco IOT. Підключення верстатів і інших виробничих активів до даної платформі дозволяє замовникам досягти неймовірних результатів. Це частина нашої ініціативи щодо впровадження цифрового виробництва, що здійснюється фахівцями підрозділу Cisco IVSG.

Cisco забезпечує:

 • розподілені периферійні обчислення для ЧПУ і роботів за допомогою наших платформ UCS і ICA. В результаті з'являться потужності для збору даних, необхідних при обробці великих масивів, одержуваних від верстатів і роботів, число яких іноді досягає декількох тисяч тільки на одному підприємстві.
 • Конвергованої взаємодія з комутаторами Cisco і Rockwell Stratix.
 • Наскрізну промислову безпеку, вбудовану в мережу за допомогою сервісів Industrial Security Appliance line і Sourcefire.
 • Сервіси безпеки, що гарантують адресну доставку необхідних даних від верстатів, користувачів і додатків фахівцям, яким вони призначені.
 • Програмну платформу, що включає засоби конфігурації додатків, моніторингу, управління життєвим циклом і додаток-агент повідомлень.

Оскільки FIELD спочатку буде являти собою локальний додаток, ми допускаємо, що деяким користувачам буде потрібно хмарна або гібридна версія робочого середовища. Тоді сервісні менеджери і клієнти зможуть стежити за станом своїх роботів, і ми вже уявляємо собі майбутнє, де для реалізації можливостей зі спостереження за декількома підприємствами та динамічного оновлення програм будуть потрібні хмарні сервіси Cisco.

В результаті всі ці зусилля повинні привести до кардинальних поліпшень. За результатами недавнього опитування SCM World survey, в якому взяли участь понад 400 лінійних керівників виробничих підприємств, ми очікуємо наступних результатів:

 • скорочення часу простоїв на 48%
 • зменшення браку на 49%
 • підвищення OEE на 16%.

Джерело: http://www.cisco.com


 Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.