НОВИНИ

Центр обробки даних Cisco всюди, де є ваші дані

2019-02-24
Автор: Телесфера

 

Прикладні інновації лежать в основі цифрової економіки. Нова ера додатків перевизначає, що таке центри обробки даних і що вони повинні підтримувати. Тому що сьогодні центр обробки даних більше не є фіксованим місцем. Він існує скрізь, де створюються, обробляються і використовуються дані. Ось чому Cisco оголошує про нову архітектуру, яка розширює центр обробки даних скрізь, де живуть дані, і всюди, де розгорнуті програми.

Щоб втілити в життя цю концепцію «центру обробки даних в будь-якому місці», Cisco впроваджує ряд інновацій в області мереж, гіперконвергенції, безпеки та автоматизації. Вони включають:

 • Розширення ACI в хмару за допомогою середовищ Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure
 • Розширення HyperFlex для філій і віддалених офісів для підтримки додатків на периферії
 • Удосконалення CloudCenter, що допомагають клієнтам керувати життєвим циклом додатків в декількох хмарних середовищах.
 • Радикально простіший спосіб покупки і управління технологією для всієї архітектури центру обробки даних за допомогою єдиної корпоративної угоди.

«Суб'єкт господарювання повинен мати можливість розгортати додатки відповідно до потреб свого бізнесу, а не з обмеженнями їх технологій», - сказав Роланд Акра, старший віце-президент і генеральний директор, Data Center Business Group, Cisco. «Клієнти хочуть розгортати додатки і управляти даними на різних платформах, від локальних до хмарних. Ось чому ми виймаємо «центр» з центру обробки даних. Сьогодні Cisco допомагає нашим клієнтам розширювати охоплення всіх хмар, центрів обробки даних і філій».

«BT прийняла Cisco ACI в якості основи для нашої недавно запущеної керованої послуги SD-Fabric для розширення можливостей SDN в центрі обробки даних. За допомогою ACI ми можемо запропонувати клієнтам повну автоматизацію, централізований контроль політик і вбудовану безпеку», - сказав Адріан Комлєв, генеральний менеджер Dynamic Network Services, Global Services, BT. «Ми працюємо з Cisco, оскільки вона поширює політику ACI на хмарні сервіси AWS і Microsoft Azure. За допомогою Cisco ми даємо клієнтам можливість швидко розгортати матричні розширення і надавати додатки в будь-якому місці з повторюваним, перевіреним дизайном, що забезпечує простоту експлуатації і підвищену безпеку».

Новий центр обробки даних Інновація

Cisco реалізує своє нове бачення центру обробки даних трьома способами:

 • ACI, доступний в AWS і Azure: Application Centric Infrastructure (ACI) - це мережеве рішення Cisco для центру обробки даних, засноване на намірах. Він забезпечує простоту експлуатації, гнучкість додатків і захист в центрі обробки даних - все це забезпечується унікально відкритим підходом, який інтегрується з усіма гіпервізорами і контейнерними середовищами, на яких розгортаються додатки. З ACI Anywhere це подорож розширює можливості ACI для будь-якого робочого навантаження, будь-якого місця і будь-якої хмари. Віртуальний ACI вже підтримує «голі металеві хмари» і віддалені периферійні місця розташування. Тепер, завдяки новим можливостям Cloud ACI, Cisco розширює можливості автоматизації, управління і безпеки для AWS і Microsoft Azure, повністю інтегруючись з їх середовищами інфраструктури як послуги (IaaS). 
 • HyperFlex for Branch. Розгортання гіперконвергентної інфраструктури на декількох сайтах для забезпечення розподілених обчислень в глобальному масштабі може бути складним завданням. HyperFlex з Cisco Intersight тепер дозволяє клієнтам безперешкодно розширювати обчислення і сховища від своїх основних центрів обробки даних до кордонів своїх операцій. Це досягається завдяки гнучкій масштабованості і неперевершеній простоті управління хмарними системами. Тепер HyperFlex забезпечує продуктивність додатків класу центрів обробки даних для цифрових інновацій в філіях і на віддалених майданчиках, забезпечуючи аналітичні та інтелектуальні послуги на рівні підприємства.
 • CloudCenter Suite: складність експлуатації та зростаючі витрати на управління додатками в декількох публічних і приватних хмарах - це зростаюча проблема для ІТ-груп. Новий CloudCenter Suite тепер забезпечує повне управління життєвим циклом додатків, поліпшену автоматизацію робочих процесів і значно поліпшену оптимізацію витрат і управління. Нарешті, новий пакет також набагато простіше у використанні, з спрощеним розгортанням, багаторівневим ціноутворенням і новою пропозицією SaaS. 

Нова угода для центру обробки даних

За допомогою нової корпоративної угоди Cisco для клієнтів стало простіше купувати технології для центрів обробки даних. Тепер клієнти можуть скористатися єдиною стандартизованою трьох- або п'ятирічною ліцензійною угодою для семи пакетів, включаючи ACI, HyperFlex, Intersight і Tetration. EA Cisco надає замовникам вибір моделей розгортання і переносимість ліцензій при фізичному, віртуальному або хмарному розгортанні. Це дозволяє клієнтам отримати доступ до того, що їм потрібно, коли і де їм це потрібно, доступному від свого переважного партнера по каналу. 

Междоменна інтеграція

Cisco інтегрує ACI з прикладним рівнем і кампусом. Тепер ACI інтегрується з AppDynamics, щоб співвіднести продуктивність додатків з працездатністю мережі. Він також інтегрується з Cisco DNA Center і Identity Services Engine для надання наскрізної політики на основі ідентифікації та контролю доступу між користувачами або пристроями в кампусі і додатками або даними в будь-якому місці. Ці інтеграції є останнім кроком на шляху Cisco до створення першої в галузі багатодоменної архітектури. Мета полягає в тому, щоб заново винайти корпоративну інфраструктуру як єдину систему, яка відкриває інновації, спрощуючи безпрецедентну складність сучасних ІТ. 

Джерело: http://penza-press.ru/centr-obrabotki-dannyh-cisco-vezde-gde-est-vashi-dannye.dhtm


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.