НОВИНИ

Cisco розширила функціональність платформи DNA Center

2018-06-29
Автор: Телесфера

На конференції Cisco Live, що проходила з 10 по 14 червня в Орландо (США), компанія представила нові можливості, які стали доступні розробникам на інтенційно-орієнтованій мережевій платформі Cisco.

Зокрема, були запропоновані нові засоби розробки і відкриті інтерфейси прикладного програмування (API) для Cisco DNA Center - центру управління і контролю кампусних, філіальних і граничних інтенціно-орієнтованих мереж. Платформа DNA Center покликана перетворити мережу з набору апаратури в єдину систему. А отримавши в своє розпорядження діючі по всій мережі інтерфейси Cisco API, розробники зможуть програмувати таку систему, користуючись усіма аналітичними та інформаційними ресурсами, які надає мережа.

Завдяки інтерфейсам API платформи DNA Center розробники зможуть програмувати мережу як єдине ціле. Тепер їм буде простіше створювати додатки нового покоління, що враховують параметри мережі (network-aware applications), а партнери зможуть інтегрувати мережу в бізнес-процеси.

DNA Center допомагає ІТ-адміністраторам мережі за допомогою програмних адаптерів організувати обмін інформацією між ІТ-системами для автоматизації процесів. Тепер ІТ-персонал зможе перейти від експлуатації до інновацій.

DNA Center дає розробникам і партнерам можливість за допомогою інструментального комплекту ПЗ (SDK) гнучко підтримувати мережі, що складаються з обладнання різних виробників. Це дозволяє замовникам спростити гетерогенні мережі і керувати ними як єдиною системою.

Повідомляється, що 15 партнерів Cisco вже створили на платформі DNA Center рішення, які були продемонстровані на конференції Cisco Live. Нова функціональність DNA буде доступна протягом літа 2018 р, яку замовники можуть по підписці набути у Cisco і її партнерів.

Джерело: https://ko.com.ua/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.