НОВИНИ

Cisco розширила функціональність платформи DNA Center

2018-06-29
Автор: Телесфера

На конференції Cisco Live, що проходила з 10 по 14 червня в Орландо (США), компанія представила нові можливості, які стали доступні розробникам на інтенційно-орієнтованій мережевій платформі Cisco.

Зокрема, були запропоновані нові засоби розробки і відкриті інтерфейси прикладного програмування (API) для Cisco DNA Center - центру управління і контролю кампусних, філіальних і граничних інтенціно-орієнтованих мереж. Платформа DNA Center покликана перетворити мережу з набору апаратури в єдину систему. А отримавши в своє розпорядження діючі по всій мережі інтерфейси Cisco API, розробники зможуть програмувати таку систему, користуючись усіма аналітичними та інформаційними ресурсами, які надає мережа.

Завдяки інтерфейсам API платформи DNA Center розробники зможуть програмувати мережу як єдине ціле. Тепер їм буде простіше створювати додатки нового покоління, що враховують параметри мережі (network-aware applications), а партнери зможуть інтегрувати мережу в бізнес-процеси.

DNA Center допомагає ІТ-адміністраторам мережі за допомогою програмних адаптерів організувати обмін інформацією між ІТ-системами для автоматизації процесів. Тепер ІТ-персонал зможе перейти від експлуатації до інновацій.

DNA Center дає розробникам і партнерам можливість за допомогою інструментального комплекту ПЗ (SDK) гнучко підтримувати мережі, що складаються з обладнання різних виробників. Це дозволяє замовникам спростити гетерогенні мережі і керувати ними як єдиною системою.

Повідомляється, що 15 партнерів Cisco вже створили на платформі DNA Center рішення, які були продемонстровані на конференції Cisco Live. Нова функціональність DNA буде доступна протягом літа 2018 р, яку замовники можуть по підписці набути у Cisco і її партнерів.

Джерело: https://ko.com.ua/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.