НОВИНИ

Cisco анонсувала багаторівневу IoT-платформу Control Center 7.0

2018-08-08
Автор: Телесфера
Control Center 7.0

За даними одного з недавніх досліджень Cisco, 60% IoT-ініціатив так і залишаються на рівні прототипів. Компанії досі стикаються з такими ключовими труднощами переходу до Інтернету речей, як недолік гнучкості і надійного захисту, а також неготовність приступати до реалізації нових користувальницьких сценаріїв. Своїм корпоративним замовникам, число яких тільки за останній рік зросло з 3500 до 11000, Cisco Jasper допомагає долати ці труднощі і прискорювати впровадження Інтернету речей спільно з сервіс-провайдерами.

Компанія Cisco представила нову розширену модель реалізації переваг своєї платформи управління зв'язком Control Center.

Control Center 7.0 задовольняє потребу бізнесу в більшій гнучкості завдяки новій багаторівневій IoT-платформі, де різні компанії знайдуть свої варіанти вирішення конкретних завдань незалежно від того, на якому етапі реалізації Інтернету речей вони знаходяться. Разом з новою платформою пропонуються і нові сервіси, націлені на задоволення раніше не врахованих потреб галузі, що стосуються монетизації і безпеки Інтернету речей.

«Наша IoT-платформа управління зв'язком Control Center вперше з'явилася на ринку більше 10 років тому, і з тих пір вона стала найбільшою IoT-платформою. На сьогоднішній день вона управляє 43 млн пристроїв, до яких щомісяця додається ще понад півтора мільйона», - заявив Джахангир Мохаммед (Jahangir Mohammed), генеральний менеджер IoT-підрозділу компанії Cisco.

Разом з Control Center 7.0 Cisco Jasper дає замовникам і партнерам - сервіс-провайдерам можливість вибирати й адаптувати ті чи інші функції і сервіси у відповідності реалізуємим проектом, передбачаючи при цьому подальше розширення в разі масштабування IoT-бізнесу. Така гнучкість стала можливою завдяки тому, що Control Center 7.0 - перша IoT-платформа, на якій реалізовані:

 • продвинутий функціонал. Новий рівень платформи (Control Center Advanced) призначається для замовників з комплексними проектами, які вимагають розширених можливостей;
 • Premium Services. Перші два з комплексу послуг Premium Services, сумісних з платформою Control Center, дозволяють задовольнити раніше обділені увагою потреби IoT-бізнесу. Сервіс Threat Protection & Smart Security (TPSS) являє собою адаптоване до специфіки Інтернету речей рішення для захисту від шкідливого ПЗ і фішингових атак, реалізоване на базі Cisco Umbrella. Перше застосування TPSS знайде в індустрії підключених автомобілів. Сервіс сегментації трафіку (Traffic Segmentation) - нове рішення для підтримки різних моделей генерації доходів. Сервіс-провайдери Cisco Jasper зможуть адаптувати додаткові сервіси відповідно до тих чи інших потреб замовників;
 • підтримка LPWAN. Control Center 7.0 розширює можливості платформи до рівня малопотужних пристроїв, що стало можливим завдяки підтримці різних технологій LPWAN, включаючи NB-IoT і LTE-M.

Control Center 7.0 усуває найбільш значні перешкоди, з якими компанії стикаються на шляху до Інтернету речей.

 •  Багаторівнева система безпеки. На додаток до існуючих можливостей Control Center щодо забезпечення безпеки користувачі отримали такі кошти багаторівневого управління, як закриті для користувача групи, двофакторна аутентифікація, «білі» списки і багато іншого, що допомагає виявляти і усувати відомі проблеми.
 • Спільна робота. Завдяки інтеграції з Cisco Spark користувачі можуть спільно вирішувати питання щодо підключених пристроїв, що скорочує час усунення проблем і знижує витрати.
 • Розширена аналітика. Нові звіти за характером функціонування пристроїв за минулі періоди дають користувачам можливість вирішувати питання продуктивності, витрат і безпеки.
 • Підтримка малопотужних пристроїв. Control Center 7.0 - перша комерційна IoT-платформа, на якій підтримується управління IoT-пристроями через стільникові мережі, NB-IoT і LTE-M, що дозволяє задіяти широкий спектр різних варіантів застосування.

Представлена версія Control Center 7.0 сумісна з операційною IoT-платформою Cisco IoT Operations Platform, на якій інтегровано управління зв'язком, доставка даних і розпилення обчислення (Fog Computing), утворюючи комплексне наскрізне рішення. Воно доповнює портфоліо Cisco DNA, сфокусоване на наступному поколінні мереж з новими рівнями безпеки, аналітики і автоматизації.

Джерело: https://ko.com.ua


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.