НОВИНИ

Нові рішення Cisco допоможуть малому бізнесу в умовах «нової нормальності»

2020-05-31
Автор: Телесфера

Наступного тижня на конференції CiscoLive!, яка вперше проведиться в онлайн форматі, Cisco представить нові продукти для портфоліо Cisco Designed, покликані допомогти в рішенні п'яти ключових технологічних проблем малого бізнесу та допомогти повернутися до нормального функціонування після зняття карантинних заходів.

Згідно з опитуванням 980 малих підприємств, проведеного в квітні-березні Національною асоціацією малого бізнесу, кількість віддалено працюючих власників і співробітників подвоїлося, і ймовірно, що ця тенденція збережеться. При цьому малі підприємства все частіше стають мішенню для хакерів, тому не дивно, що інформаційна безпека стала основною ІТ-проблемою малого бізнесу. Крім захисту віддаленого персоналу, Cisco та її партнери підтримують малий бізнес за наступними напрямками.

 • Робота з дому: як безпечно зустрічатися і спільно працювати з колегами і замовниками.
 • Захист від кіберзлочинів: як захиститися від крадіжки персональних даних, від хакерів і інтернет атак.
 • Постійне підключення: як просто встановити надійні ІТсервіси за допомогою хмарних технологій.
 • Моніторинг на робочому місці: як забезпечити безпечну соціальну дистанцію і моніторинг в реальному часі.
 • Новий офіс майбутнього: як підвищити продуктивність і безпеку в загальному фізичному робочому просторі.

«Малі підприємства інвестують в мобільні технології, так як вони допомагають скоротити витрати, розширити охоплення ринку, підвищити продуктивність і краще організувати роботу, - вважає Анураг Агравал (Anurag Agrawal), аналітик компанії Techaisle. - Інформаційна безпека залишається основною перешкодою для більш широкого застосування віддаленої роботи, так як малим підприємствам важко справлятися з захистом даних і з управлінням мобільними технологіями. Портфоліо орієнтованих на малий бізнес рішень Cisco Designed допоможе захистити робочі місця, удосконалити спільну роботу, спростити управління і підвищити продуктивність».

В ході CiscoLive! будуть представлені наступні нові продукти і рішення для підтримки малого бізнесу:

 • Webex Work. Готове хмарне рішення для спільної роботи, що поєднує можливість переговорів, нарад та обміну повідомленнями. Послуги надаються за єдиною підпискою з гнучкими варіантами щомісячної оплати, привабливими для малого бізнесу. Сучасні засоби спільної роботи стали обов'язковою приналежністю нової норми. Вони забезпечують зв'язок співробітників, дозволяють ефективно працювати в будь-якому місці і допомагають просувати робочий процес. Вельми конкурентна для малого бізнесу вартість ліцензії на одного користувача в місяць починається з $ 19,95.
 • Захист електронної пошти. Електронна пошта залишається головною метою атак, незалежно від масштабу бізнесу. Подробиці про те, як Cisco удосконалює захист електронної пошти - на наступному тижні на конференції CiscoLive!
 • Панель управління Cisco Business Dashboard - нова версія інструментарію мережевого управління з поліпшеним призначеним для користувача інтерфейсом дозволяє управляти всією мережею, є вбудований функціонал управління життєвим циклом і автоматичного оповіщення. Додаток встановлюється автоматично, розміщується локально або в хмарі і дозволяє налаштовувати, контролювати та експлуатувати мережеві вузли за допомогою простого інтерфейсу з будь-якого пристрою.
 • Нові комутатори Cisco для бізнесу. В умовах нової норми багато підприємств почнуть переглядати використання офісних площ. Нові комутатори в портфоліо Cisco Designed забезпечать простий, гнучкий і безпечний зв'язок підприємствам, яким необхідно з'єднувати офісних і віддалених працівників. Дві нові лінійки комутаторів пропонують основний функціонал, затребуваний більшістю малих підприємств, поряд з просунутими опціями інформаційної безпеки. Ціни починаються від $ 235.
 • Засоби хмарного управління мережею. Інструментарій Cisco Meraki Network Assurance дозволяє замовникам контролювати всі параметри мережі з панелі Meraki Dashboard, а також моментально виявляти й усувати проблеми. Інструментарій, який недавно поповнив портфоліо Cisco Designed, допоможе малим підприємствам без проблем контролювати і діагностувати мережеву інфраструктуру в хмарі.

Додаткові заходи Cisco з підтримки малого бізнесу включають програму фінансування Business Resiliency, яка реалізується через дочірню компанію Cisco Capital. Програма дозволяє купувати технології, необхідні для відновлення і підтримки безперервності бізнесу з відстрочкою 95% платежів до січня 2021 р. Підприємства, що приступають до освоєння віддаленої роботи, можуть скористатися безкоштовними рішеннями Cisco Webex та інформаційної безпеки.

Cisco також приєдналася до коаліції підтримки малого бізнесу Stand for Small, ініціатором якої стала American Express. Cisco і понад 60 провідних компаній в галузі медіа, технологій, споживчих товарів і професійних послуг надаватимуть значущу підтримку малим підприємствам в процесі відновлення після Covid-19. Ініціатива Stand for Small об'єднує на єдиній цифровій платформі різні пропозиції, забезпечуючи малим підприємствам доступ до необхідних продуктів, інформації, інструментів і сервісів.

Джерело: https://ru-bezh.ru/press-releases/35506-novyie-resheniya-cisco-pomogut-malomu-biznesu-v-usloviyax-novoj


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.