НОВИНИ

Cisco перейде до нових стандартів Wi-Fi 6. Як це вплине на її бізнес

2019-05-01
Автор: Телесфера

Cisco Systems запустить апаратне забезпечення для наступного покоління Wi-Fi. Компанія оновить свій бізнес інфраструктури вартістю в $ 28,2 млрд. Це еволюція Cisco від апаратної моделі до програмної, заявили експерти

Найбільший розробник мережевого устаткування Cisco Systems анонсував запуск нових точок доступу і комутаторів для нового стандарту Wi-Fi 6. Цей стандарт, як очікується, буде введений до 2022 року. Телефони, ноутбуки та інші пристрої будуть підключатися до точок доступу Cisco в корпоративних кампусних мережах і передавати трафік на комутатори, які підключаються до дротової мережі компаній.

За даними дослідницької компанії IDC, Cisco, яка контролює 45% ринку корпоративних систем Wi-Fi, запустить апаратне забезпечення задовго до того, як більшість телефонів і ноутбуків отримає чіп для використання переваг мереж Wi-Fi 6.

Для чого потрібен новий стандарт Wi-Fi 6

Нова мережева технологія Cisco призначена для збільшення швидкості, а також для вирішення деяких серйозних проблем, з якими стикаються сучасні мережі Wi-Fi. Новий стандарт розроблений для того, щоб уникнути проблем з зависанням мережі в сучасних умовах широкого застосування телевізорів, камер відеоспостереження, інтелектуальних колонок, датчиків і інших гаджетів.

Один з основних нових аспектів мереж, який помітять споживачі, - це більш глибокі зв'язки з бездротовими мережами 5G мобільних операторів. Наприклад, телефон гостя готелю зможе переключитися з 5G на мережу Wi-Fi готелю після реєстрації без необхідності введення імені або пароля.

Від апаратного забезпечення до програмного

Більш широке використання програмного забезпечення для управління трафіком в бездротових мережах відкриває доступ до безлічі нових функцій. Щоб отримати з цього вигоду, Cisco відмовляється від свого найпопулярнішого комутатора для корпоративних мереж і запускає новий, який зможе запускати більше програмного забезпечення. Це дозволить Cisco продавати своє програмне забезпечення разом з новим комутатором.

Це частина довгострокової стратегії, якої в останні кілька років дотримується Cisco, зазначив старший аналітик IDC Брендон Батлер. Стратегія спрямована на те, щоб більшу частину виручки від продажів своєї мережевої інфраструктури отримувати за рахунок програмного забезпечення, яке можна продавати по підписці. Це приносить більше стабільний дохід, ніж продаж обладнання.

Новий пристрій «приведе серверний комутатор у відповідність з більш широкою стратегією мережевого програмного забезпечення компанії», - вважає Брендон Батлер. «Для компанії це еволюція від апаратної моделі до програмної моделі, - підсумував експерт.

Що буде з акціями

Акції Cisco Systems подорожчали з початку року на 30%. Папери практично вичерпали свій потенціал, впритул наблизившись до річних цілей , встановленим аналітиками. Тим часом, за даними Refinitiv, з 29 опитаних галузевих експертів 20 рекомендують паперу купувати, а дев'ять - тримати їх в портфелі. Рекомендацій на продаж акцій немає.

Серед тих експертів, які впевнені в продовженні подальшого зростання котирувань паперів Cisco, аналітики Deutsche Bank. Експерти німецького банку очікують від акцій Cisco подорожчання до $ 65 за штуку, посилаючись на успішну модель монетизації компанії. За опитуваннями експертів Deutsche Bank, більше 70% респондентів планують придбати нові функції кампусних мереж на основі підписок. Модель для монетизації цих сучасних IТ-можливостей з ліцензією на термін 3, 5, 7 років є важливою перевагою для збільшення частки ринку, впевнені в Deutsche Bank.

Джерело: https://quote.rbc.ru/news/forecast_idea/5cc80ea69a7947025247f06b


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.