НОВИНИ

Cisco представила точки доступу і магістральний комутатор стандарту Wi-Fi 6

2019-06-20
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила рішення з підтримкою технології Wi-Fi 6 (802.11ax).

Відзначається, що заснована на тих же фундаментальних інноваціях в області бездротового зв'язку, що і 5G, технологія Wi-Fi 6 забезпечує істотно більшу швидкість передачі даних і збільшення пропускної спроможності (capacity) до 400%. Ця технологія може ефективно застосовуватися в таких місцях з підвищеною щільністю підключень, як стадіони, лекційні аудиторії і конференц-зали. Значне зменшення часу затримки (latency) дозволяє застосовувати Wi-Fi 6 в задачах, які вимагають миттєвого відгуку пристроїв. Також слід зазначити істотне зниження навантаження на акумулятори підключені до мережі нового стандарту пристроїв і більш прогнозовану якість обслуговування користувачів.

Точки доступу, що поповнили портфоліо Catalyst, завдяки наявності кастомізуємих програмованих чіпсетів і доступу до провідних технологій аналітики дозволяють будувати максимально «розумні» і захищені бездротові мережі. Ще однією особливістю нових точок доступу є їх «багатомовність», тобто здатність працювати з різними IoT-протоколами, включаючи BLE, Zigbee і Thread.

Компанія представила лінійку магістральних комутаторів Catalyst 9600. Залог безпечної та ефективної роботи в бездротовій мережі - наявність у організації єдиної мережевої структури, що об'єднує провідні та безпровідні технології.

До запуску точок доступу Wi-Fi 6 Cisco спільно з компаніями Intel і Samsung провела тестування взаємної сумісності. Також Cisco очолила проект відкритого роумінгу, покликаний ліквідувати одну з головних больових точок бездротового зв'язку. До проекту приєдналися Samsung, Boingo, GlobalReach, Presidio та інші компанії. Мета консорціуму - полегшити безшовний і безпечний перехід між мережами Wi-Fi і LTE, а також підключення до публічних мереж Wi-Fi.

Фокус на бездротовий зв'язок (Wireless-first). Сьогодні мобільні технології сприяють економічному зростанню, полегшуючи взаємодію для співробітників, шопінг для покупців, навчання для студентів - де б вони не знаходилися. Щоб забезпечити найвищу віддачу від бездротових з'єднань, необхідно вийти за межі традиційних Wi-Fi і реалізувати повністю наскрізне рішення, яке забезпечить стабільну безпеку, надійність і продуктивність.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_tochki_dostupa_i_magistralnyj_kommutator_standarta_wi-fi_6_129072


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.