НОВИНИ

Закриваючи Spark, Cisco розширює WebEx

2018-05-17
Автор: Телесфера

Cisco розширює WebEx

На основі двох призначених для організації спільної роботи інструментів компанія сформувала єдину інтегровану платформу.

Компанія Cisco об'єднала два інструменти засобів спільної роботи Spark і WebEx, які були раніше незалежними, в інтегровану платформу, яка буде підтримувати загальний набір функцій.

Рішення це пояснюється тим, що обидва продукти розвивалися незалежно один від одного, в результаті чого виникала неузгодженість, що породжувала плутанину на ринку і в каналах продажів. Тільки цим і нічим іншим.

Webex Teams об'єднає засоби спільної роботи, що підтримуються в Cisco Spark і WebEx, в тому числі електронні дошки оголошень, постійні канали повідомлень, засоби створення розкладів, управління конференціями, обміну контентом і т.д.

«До об'єднання пакет Cisco Spark підтримував свій тип конференцій - Spark Meetings, a WebEx свій - WebEx Meetings, - пояснив технічний директор напрямку Cisco Collaboration Business Джонатан Розенберг. - Теоретично користувачі Cisco Spark могли приєднатися до WebEx Meetings, але при цьому ряд важливих функцій виявлялися для них недоступними. Після об'єднання все стало простіше».

Раніше базові аналітичні функції в Cisco Spark підтримувалися спеціальним інструментом управління Control Hub. Клієнти WebEx використовували інший інструмент - Site Admin - зі своїм набором аналітичних функцій. Тепер Control Hub підтримує клієнтів за допомогою WebEx Meetings і WebEx Teams, надаючи аналітичні функції для WebEx.

У анонсованого злиття є і ряд інших важливих особливостей.

  • Магістраль WebEx тепер буде використовуватися для всіх конференцій, незалежно від того, будуть вони організовуватися через додаток WebEx Meetings або через додаток WebEx Teams. Сервери конференцій є у компанії Cisco в обох публічних хмарах і в ЦОД Cisco, а магістраль WebEx пов'язана як з тими, так і з іншими. Мережа IP магістралі WebEx організовує глобальне транспортне сполучення між інтернет-провайдерами клієнтів і серверами конференцій Cisco, оптимізуючи якість відео. Конференції Cisco Spark підтримуються серверами в публічних хмарах і не використовують магістраль WebEx.
  • До об'єднання функції базової аналітики для Cisco Spark надавав спеціальний інструмент управління Control Hub. Клієнти WebEx використовували інший інструмент - Site Admin - з іншим набором аналітичних функцій. На об'єднаній платформі Control Hub підтримує клієнтів за допомогою WebEx Meetings і WebEx Teams.
  • Для потокової передачі звуку, відео та іншого контенту при організації конференцій Cisco Spark можна було використовувати гібридний медіасервіс, що дозволяв клієнтам розгортати сервери на своїй території. Але ці засоби застосовувалися тільки для конференцій Cisco Spark. На об'єднаній платформі гібридні медіаузли можна використовувати в конференціях WebEx будь-якого типу, в тому числі в звичайних WebEx Meetings і в Team Meetings.

Spark був представлений компанією Cisco в 2015 році для «зміни сприйняття взаємодії». Ідея полягала в тому, щоб спростити засоби спільної роботи, призначені для обміну повідомленнями, проведення конференцій та здійснення дзвінків.

У 2007 році Cisco приблизно за 3,2 млрд дол. купила компанію WebEx, маючи намір підвищити свою конкурентоспроможність в боротьбі з Microsoft і іншими постачальниками програмного забезпечення для організації спільної роботи.

Джерело: https://www.computerworld.ru/articles/Zakryvaya-Spark-Cisco-rasshiryaet-WebEx 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.