НОВИНИ

Закриваючи Spark, Cisco розширює WebEx

2018-05-17
Автор: Телесфера

Cisco розширює WebEx

На основі двох призначених для організації спільної роботи інструментів компанія сформувала єдину інтегровану платформу.

Компанія Cisco об'єднала два інструменти засобів спільної роботи Spark і WebEx, які були раніше незалежними, в інтегровану платформу, яка буде підтримувати загальний набір функцій.

Рішення це пояснюється тим, що обидва продукти розвивалися незалежно один від одного, в результаті чого виникала неузгодженість, що породжувала плутанину на ринку і в каналах продажів. Тільки цим і нічим іншим.

Webex Teams об'єднає засоби спільної роботи, що підтримуються в Cisco Spark і WebEx, в тому числі електронні дошки оголошень, постійні канали повідомлень, засоби створення розкладів, управління конференціями, обміну контентом і т.д.

«До об'єднання пакет Cisco Spark підтримував свій тип конференцій - Spark Meetings, a WebEx свій - WebEx Meetings, - пояснив технічний директор напрямку Cisco Collaboration Business Джонатан Розенберг. - Теоретично користувачі Cisco Spark могли приєднатися до WebEx Meetings, але при цьому ряд важливих функцій виявлялися для них недоступними. Після об'єднання все стало простіше».

Раніше базові аналітичні функції в Cisco Spark підтримувалися спеціальним інструментом управління Control Hub. Клієнти WebEx використовували інший інструмент - Site Admin - зі своїм набором аналітичних функцій. Тепер Control Hub підтримує клієнтів за допомогою WebEx Meetings і WebEx Teams, надаючи аналітичні функції для WebEx.

У анонсованого злиття є і ряд інших важливих особливостей.

  • Магістраль WebEx тепер буде використовуватися для всіх конференцій, незалежно від того, будуть вони організовуватися через додаток WebEx Meetings або через додаток WebEx Teams. Сервери конференцій є у компанії Cisco в обох публічних хмарах і в ЦОД Cisco, а магістраль WebEx пов'язана як з тими, так і з іншими. Мережа IP магістралі WebEx організовує глобальне транспортне сполучення між інтернет-провайдерами клієнтів і серверами конференцій Cisco, оптимізуючи якість відео. Конференції Cisco Spark підтримуються серверами в публічних хмарах і не використовують магістраль WebEx.
  • До об'єднання функції базової аналітики для Cisco Spark надавав спеціальний інструмент управління Control Hub. Клієнти WebEx використовували інший інструмент - Site Admin - з іншим набором аналітичних функцій. На об'єднаній платформі Control Hub підтримує клієнтів за допомогою WebEx Meetings і WebEx Teams.
  • Для потокової передачі звуку, відео та іншого контенту при організації конференцій Cisco Spark можна було використовувати гібридний медіасервіс, що дозволяв клієнтам розгортати сервери на своїй території. Але ці засоби застосовувалися тільки для конференцій Cisco Spark. На об'єднаній платформі гібридні медіаузли можна використовувати в конференціях WebEx будь-якого типу, в тому числі в звичайних WebEx Meetings і в Team Meetings.

Spark був представлений компанією Cisco в 2015 році для «зміни сприйняття взаємодії». Ідея полягала в тому, щоб спростити засоби спільної роботи, призначені для обміну повідомленнями, проведення конференцій та здійснення дзвінків.

У 2007 році Cisco приблизно за 3,2 млрд дол. купила компанію WebEx, маючи намір підвищити свою конкурентоспроможність в боротьбі з Microsoft і іншими постачальниками програмного забезпечення для організації спільної роботи.

Джерело: https://www.computerworld.ru/articles/Zakryvaya-Spark-Cisco-rasshiryaet-WebEx 


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.