НОВИНИ

Cisco представила три нових Webex-пристрої

2020-12-14
Автор: Телесфера

На конференції WebexOne компанія Cisco представила нові пристрої лінійки Webex для спільної роботи, які покликані розширити можливості віддалених працівників і забезпечити безпечне повернення в офіс. Це камера Webex Desk Camera і термінали Webex Desk Hub і Webex Desk.

Очевидно, що майбутнє трудової сфери включатиме як віддалену роботу, так і присутність в офісі. Сьогодні такий режим називається гібридним. При цьому ті, хто трудиться в гібридному режимі, повинні працювати без будь-яких незручностей і труднощів і вдома, і в офісі, і в будь-якому іншому місці. Це завдання - разом з усім інтелектуальним портфоліо Cisco - вирішують представлені пристрої, які Cisco представила на конференції WebexOne.

«За словами замовників, зараз вони перебудовують свої офісні простори. Багато хто переходить до гібридного режиму, збільшуючи число віддалених працівників і незакріплених столів в офісі, - розповів Джіту Пател (Jeetu Patel), старший віце-президент і генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і додатків компанії Cisco. - Тому ми раді представити два нових пристрої, які можна використовувати і вдома, і в офісі. Це Webex Desk Camera і Webex Desk, а також абсолютно новий, перший в галузі пристрій Webex Desk Hub для персоналізованої роботи в загальному просторі».

Камера Webex Desk Camera оснащена такими інтелектуальними функціями, як розпізнавання осіб і метрики заповнення приміщень, тому націлюється для роботи і вдома, і в офісі. Заявлено, що в ній вперше в галузі реалізована функція жестом відключати і включати мікрофон, не торкаючись до комп'ютера. Завдяки спільній платформі для всіх настільних пристроїв Webex ІТ-служби можуть управляти камерами при масштабному розгортанні, тому користувачі не пропустять оновлень і не залишаться без підтримки. Іншими словами, навіть в умовах робочого простору, який постійно розширюється, ІТ-служби завжди забезпечать потреби співробітників, де б вони не знаходилися.

Сьогодні багато компаній переглядають і реорганізують свої офісні простори, і співробітників, які повертаються в офіс, все частіше будуть чекати не закріплені ні за ким робочі столи. Але з новим пристроєм Webex Desk Hub вельми просто перетворити будь-якій вільній стіл в свій персональний робочий простір. Це рішення нового типу не тільки забезпечить найвищу якість телефонних переговорів і відеонарад, але і дозволить підключити всі звичні і необхідні для роботи пристрої - власну камеру, гарнітуру, ноутбук і мобільний телефон. Інтелектуальна функціональність пристрою створює звичну робочу атмосферу. Крім того, Webex Desk Hub дозволяє забронювати робочий стіл, використовуючи в якості ідентифікатора ноутбук, стільниковий телефон або бейдж.

Для Webex Desk Hub заявлено простота не тільки використання, але й управління. Так пристрій в реальному часі отримує дані про стан навколишнього середовища, зайнятості і завантаженості робочого столу, які допоможуть адмініструвати новий офісний простір. При цьому він може використовуватися в якості інформаційної панелі з нагадуваннями, що полегшують безпечне повернення в офіс.

Так само як і «старший брат», Webex Desk Pro, пристрій Webex Desk підтримує увагу аудиторії, дозволяючи під час доповіді використовувати слайди і відео в якості фону (ця функція отримала назву «імерсивний доповідач»). Де б не знаходився працівник, вдома або в офісі, Webex Desk дасть можливість підключитися до наради, взаємодіяти і ефективно працювати. Пристрій класу «все в одному» з такими затребуваними інтелектуальними функціями, як шумозаглушення, віртуальні фони і розпізнавання осіб, пропонується за вельми доступною ціною. Він може використовуватися в якості основного монітора і підключатися до будь-якої службі конференц-зв'язку. Пристрій оснащений високоякісними камерою, мікрофоном і динаміками, для його установки не потрібно технічних знань або знайомства з ІТ. Відзначається, що від першого включення до початку продуктивної роботи пройде лише кілька хвилин.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_tri_novyh_webex-ustrojstva_135624


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.