НОВИНИ

Cisco представила три нових Webex-пристрої

2020-12-14
Автор: Телесфера

На конференції WebexOne компанія Cisco представила нові пристрої лінійки Webex для спільної роботи, які покликані розширити можливості віддалених працівників і забезпечити безпечне повернення в офіс. Це камера Webex Desk Camera і термінали Webex Desk Hub і Webex Desk.

Очевидно, що майбутнє трудової сфери включатиме як віддалену роботу, так і присутність в офісі. Сьогодні такий режим називається гібридним. При цьому ті, хто трудиться в гібридному режимі, повинні працювати без будь-яких незручностей і труднощів і вдома, і в офісі, і в будь-якому іншому місці. Це завдання - разом з усім інтелектуальним портфоліо Cisco - вирішують представлені пристрої, які Cisco представила на конференції WebexOne.

«За словами замовників, зараз вони перебудовують свої офісні простори. Багато хто переходить до гібридного режиму, збільшуючи число віддалених працівників і незакріплених столів в офісі, - розповів Джіту Пател (Jeetu Patel), старший віце-президент і генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і додатків компанії Cisco. - Тому ми раді представити два нових пристрої, які можна використовувати і вдома, і в офісі. Це Webex Desk Camera і Webex Desk, а також абсолютно новий, перший в галузі пристрій Webex Desk Hub для персоналізованої роботи в загальному просторі».

Камера Webex Desk Camera оснащена такими інтелектуальними функціями, як розпізнавання осіб і метрики заповнення приміщень, тому націлюється для роботи і вдома, і в офісі. Заявлено, що в ній вперше в галузі реалізована функція жестом відключати і включати мікрофон, не торкаючись до комп'ютера. Завдяки спільній платформі для всіх настільних пристроїв Webex ІТ-служби можуть управляти камерами при масштабному розгортанні, тому користувачі не пропустять оновлень і не залишаться без підтримки. Іншими словами, навіть в умовах робочого простору, який постійно розширюється, ІТ-служби завжди забезпечать потреби співробітників, де б вони не знаходилися.

Сьогодні багато компаній переглядають і реорганізують свої офісні простори, і співробітників, які повертаються в офіс, все частіше будуть чекати не закріплені ні за ким робочі столи. Але з новим пристроєм Webex Desk Hub вельми просто перетворити будь-якій вільній стіл в свій персональний робочий простір. Це рішення нового типу не тільки забезпечить найвищу якість телефонних переговорів і відеонарад, але і дозволить підключити всі звичні і необхідні для роботи пристрої - власну камеру, гарнітуру, ноутбук і мобільний телефон. Інтелектуальна функціональність пристрою створює звичну робочу атмосферу. Крім того, Webex Desk Hub дозволяє забронювати робочий стіл, використовуючи в якості ідентифікатора ноутбук, стільниковий телефон або бейдж.

Для Webex Desk Hub заявлено простота не тільки використання, але й управління. Так пристрій в реальному часі отримує дані про стан навколишнього середовища, зайнятості і завантаженості робочого столу, які допоможуть адмініструвати новий офісний простір. При цьому він може використовуватися в якості інформаційної панелі з нагадуваннями, що полегшують безпечне повернення в офіс.

Так само як і «старший брат», Webex Desk Pro, пристрій Webex Desk підтримує увагу аудиторії, дозволяючи під час доповіді використовувати слайди і відео в якості фону (ця функція отримала назву «імерсивний доповідач»). Де б не знаходився працівник, вдома або в офісі, Webex Desk дасть можливість підключитися до наради, взаємодіяти і ефективно працювати. Пристрій класу «все в одному» з такими затребуваними інтелектуальними функціями, як шумозаглушення, віртуальні фони і розпізнавання осіб, пропонується за вельми доступною ціною. Він може використовуватися в якості основного монітора і підключатися до будь-якої службі конференц-зв'язку. Пристрій оснащений високоякісними камерою, мікрофоном і динаміками, для його установки не потрібно технічних знань або знайомства з ІТ. Відзначається, що від першого включення до початку продуктивної роботи пройде лише кілька хвилин.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_tri_novyh_webex-ustrojstva_135624


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

Компанія Cisco представила Webex Suite з нововведеннями, які повинні послужити фундаментом для гібридної роботи і різних заходів. За прогнозами Cisco, 98% нарад будуть включати як мінімум одного віддаленого учасника. Нові вимоги, що пред'являються до гібридних подій і гібридного персоналу, зажадають розширення інвестицій, які не повинні обмежуватися оснащенням традиційної переговорної кімнати.

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

Світ, в якому ми живемо, гіперпідключений і розподілений, все більше покладається на хмарні технології. При цьому ІТ-службам стає все складніше забезпечувати оптимальні параметри цифрової взаємодії для користувачів, яким потрібен доступ в будь-якому місці і в будь-який час. Щоб впоратися зі зростаючою розподіленістю додатків, користувачів і технічного персоналу, бізнес переходить на хмарні операційні моделі, які забезпечують швидкість, аналітику і контроль.