НОВИНИ

Webex розширює можливості безпечного дистанційного навчання

2020-09-09
Автор: Телесфера

 

Група спільної роботи Cisco Collaboration анонсувала нововведення рішення Webex Classrooms, яке доповнює захищену платформу Cisco для онлайн-навчання при комбінованому навчанні.

Cisco Webex Classrooms робить процес онлайн-навчання більш природним, як для учнів, так і для вчителів і батьків. Рішення пропонує формат класної кімнати, де вчителі і учні можуть організовувати класи, переглядати розклад, планувати і проводити уроки, виділяти віртуальні прийомні години і т.д. Учням буде простіше з'єднуватися один з одним і отримувати доступ до навчальних матеріалів, при цьому і батьки не залишаться в стороні - вони отримають можливість планувати час для віртуального спілкування з учителями.

Для організації гібридного навчання і спрощення проведення відеодзвінків Webex Classrooms працює в парі з Webex Meetings. Школи різних країн вже використовують Webex для гібридного навчання.

Рішення Webex Meetings отримало безліч нових функцій для освітньої сфери, які допоможуть вчителям, учням, батькам та ІТ-персоналу раціонально організувати новий навчальний процес.

Для вчителів. Нові функції Webex Meetings допомагають зосередитися на навчальному процесі. Закриваємо двері у віртуальний клас. Функція автоматичного закриття наради відключає доступ для всіх, крім зареєстрованих користувачів і учнів. Правила визначає вчитель - відвідувачі чекають дозволу у вестибюлі або можуть зовсім не потрапити в клас.

Розбиваємо клас на групи для кращого засвоєння матеріалу. Функція допомагає поліпшити динаміку навчання. Розбившись на невеликі групи, учні разом вивчають будь-який матеріал і вирішують завдання. Учитель може спостерігати за групами, приєднуватися до них і розсилати повідомлення з необхідною інформацією, в тому числі про закінчення групової роботи.

Дотримуємося дисципліни в класі. Функції Webex для відключення мікрофона допомагають усунути відволікаючі фактори і краще контролювати віртуальний клас. Той хто підняв руку переміщається в початок списку, тому вчитель ніколи не пропустить питання. Webex дозволяє залучити помічника, щоб працювати одночасно з декількома класами.

Заряджаємо клас енергією. Різні пристрої Webex допомагають оптимізувати класне приміщення і навчальний процес для всіх. Так, учитель може сидіти, стояти, ходити по класу - пристрій відстеження доповідача буде тримати вчителя в фокусі, коли він, як завжди, походжає по класу. Ті, що навчаються в онлайні як би переносяться в клас, зберігають зацікавленість і активність.

Для учнів. Учні краще засвоюють матеріал, коли обстановка пробуджує інтерес, захоплює і допомагає вчитися - безпечно і без обмежень.

Вчимося в своєму темпі. Рішення Webex Assistant for Meetings дозволяє створювати транскрипцію наради, щоб кожен міг вивчати матеріал у відповідності зі своїми особливостями сприйняття. Разом з повною транскрипцією записуються переліки завдань, короткий зміст і класні сесії, тому в будь-який момент можна повернутися назад і переглянути пройдений матеріал.

Спілкуємося зі шкільними друзями. Webex Teams дає учням можливість передавати повідомлення, обмінюватися матеріалами, спільно працювати над завданнями, користуватися дошкою для записів, дзвонити учасникам групи, причому для всіх цих дій, які можна виконувати на будь-якому пристрої, використовується один додаток.

Для батьків. Батьки відіграють величезну роль в навчальному процесі, часто замінюючи чергових по школі, помічників вчителів, репетиторів і т.д.

Віртуально спілкуємося з учителями. В рамках Webex Teams вчителя можуть організовувати особисті зустрічі з батьками, повідомляти навчальні новини, завдання і т.д.

Спостерігаємо за домашньою роботою. Вас призначили контролювати виконання домашніх завдань? Webex Assistant допоможе переглянути зроблені в класі примітки і пройдені теми, і навіть побачити запис класних занять, щоб відстежувати стан робіт і пропонувати допомогу.

Для IT-персоналу. ІТ-персонал забезпечує безпечне середовище навчання. У нас є для вас гарні новини.

Простота і безпека прямо з коробки. Webex підтримує готові навчальні шаблони і параметри безпеки для проведення віртуальних занять. Тепер стало легше безпечно і захищено налаштувати і організувати віртуальний клас.

Робота з великим числом інструментів. Webex Education Connector бесшовно інтегрується з системою Schoology, а також з такими системами управління навчанням, як Canvas, Moodle, Blackboard і ін.

Джерело: https://ko.com.ua/webex_rasshiryaet_vozmozhnosti_bezopasnogo_distancionnogo_obucheniya_134360


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.