НОВИНИ

Webex розширює можливості безпечного дистанційного навчання

2020-09-09
Автор: Телесфера

 

Група спільної роботи Cisco Collaboration анонсувала нововведення рішення Webex Classrooms, яке доповнює захищену платформу Cisco для онлайн-навчання при комбінованому навчанні.

Cisco Webex Classrooms робить процес онлайн-навчання більш природним, як для учнів, так і для вчителів і батьків. Рішення пропонує формат класної кімнати, де вчителі і учні можуть організовувати класи, переглядати розклад, планувати і проводити уроки, виділяти віртуальні прийомні години і т.д. Учням буде простіше з'єднуватися один з одним і отримувати доступ до навчальних матеріалів, при цьому і батьки не залишаться в стороні - вони отримають можливість планувати час для віртуального спілкування з учителями.

Для організації гібридного навчання і спрощення проведення відеодзвінків Webex Classrooms працює в парі з Webex Meetings. Школи різних країн вже використовують Webex для гібридного навчання.

Рішення Webex Meetings отримало безліч нових функцій для освітньої сфери, які допоможуть вчителям, учням, батькам та ІТ-персоналу раціонально організувати новий навчальний процес.

Для вчителів. Нові функції Webex Meetings допомагають зосередитися на навчальному процесі. Закриваємо двері у віртуальний клас. Функція автоматичного закриття наради відключає доступ для всіх, крім зареєстрованих користувачів і учнів. Правила визначає вчитель - відвідувачі чекають дозволу у вестибюлі або можуть зовсім не потрапити в клас.

Розбиваємо клас на групи для кращого засвоєння матеріалу. Функція допомагає поліпшити динаміку навчання. Розбившись на невеликі групи, учні разом вивчають будь-який матеріал і вирішують завдання. Учитель може спостерігати за групами, приєднуватися до них і розсилати повідомлення з необхідною інформацією, в тому числі про закінчення групової роботи.

Дотримуємося дисципліни в класі. Функції Webex для відключення мікрофона допомагають усунути відволікаючі фактори і краще контролювати віртуальний клас. Той хто підняв руку переміщається в початок списку, тому вчитель ніколи не пропустить питання. Webex дозволяє залучити помічника, щоб працювати одночасно з декількома класами.

Заряджаємо клас енергією. Різні пристрої Webex допомагають оптимізувати класне приміщення і навчальний процес для всіх. Так, учитель може сидіти, стояти, ходити по класу - пристрій відстеження доповідача буде тримати вчителя в фокусі, коли він, як завжди, походжає по класу. Ті, що навчаються в онлайні як би переносяться в клас, зберігають зацікавленість і активність.

Для учнів. Учні краще засвоюють матеріал, коли обстановка пробуджує інтерес, захоплює і допомагає вчитися - безпечно і без обмежень.

Вчимося в своєму темпі. Рішення Webex Assistant for Meetings дозволяє створювати транскрипцію наради, щоб кожен міг вивчати матеріал у відповідності зі своїми особливостями сприйняття. Разом з повною транскрипцією записуються переліки завдань, короткий зміст і класні сесії, тому в будь-який момент можна повернутися назад і переглянути пройдений матеріал.

Спілкуємося зі шкільними друзями. Webex Teams дає учням можливість передавати повідомлення, обмінюватися матеріалами, спільно працювати над завданнями, користуватися дошкою для записів, дзвонити учасникам групи, причому для всіх цих дій, які можна виконувати на будь-якому пристрої, використовується один додаток.

Для батьків. Батьки відіграють величезну роль в навчальному процесі, часто замінюючи чергових по школі, помічників вчителів, репетиторів і т.д.

Віртуально спілкуємося з учителями. В рамках Webex Teams вчителя можуть організовувати особисті зустрічі з батьками, повідомляти навчальні новини, завдання і т.д.

Спостерігаємо за домашньою роботою. Вас призначили контролювати виконання домашніх завдань? Webex Assistant допоможе переглянути зроблені в класі примітки і пройдені теми, і навіть побачити запис класних занять, щоб відстежувати стан робіт і пропонувати допомогу.

Для IT-персоналу. ІТ-персонал забезпечує безпечне середовище навчання. У нас є для вас гарні новини.

Простота і безпека прямо з коробки. Webex підтримує готові навчальні шаблони і параметри безпеки для проведення віртуальних занять. Тепер стало легше безпечно і захищено налаштувати і організувати віртуальний клас.

Робота з великим числом інструментів. Webex Education Connector бесшовно інтегрується з системою Schoology, а також з такими системами управління навчанням, як Canvas, Moodle, Blackboard і ін.

Джерело: https://ko.com.ua/webex_rasshiryaet_vozmozhnosti_bezopasnogo_distancionnogo_obucheniya_134360


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.