НОВИНИ

Cisco представила нові рішення, які роблять спільну роботу на дому і в офісі ще зручніше

2020-06-16
Автор: Телесфера

Компанія Cisco провела в Києві круглий стіл, під час якого розповіла про нові можливості своїх рішень для спільної роботи і розповіла про те, як вони допоможуть зробити бізнес замовників ефективніше в умовах «нової нормальності». Так, вперше в Україні журналістам були представлені нові Webex-пристрої на основі штучного інтелекту, а також Cisco Webex Assistant for Webex Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку, який автоматично розпізнає мову і після закінчення зустрічі формує перелік подальших необхідних дій («хвилинки»).

«Пандемія COVID-19 змінила наш спосіб життя сильніше, ніж будь-хто очікував. Сьогодні, в новій реальності, ми по-новому взаємодіємо, працюємо, вчимося і граємо. Ніколи ще так багато людей і організацій не покладалися так сильно на технології спільної роботи - зокрема, на рішення Cisco. Сьогодні ми хочемо представити вам ряд інноваційних продуктів, які допоможуть компаніям і окремим користувачам налагоджувати ефективну віддалену взаємодію», - прокоментував керівник бізнесу корпорації Cisco в Україні Сергій Мартинчук.

Новий цифровий помічник Webex Assistant for Webex Meetings на основі штучного інтелекту.

Webex Assistant for Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку. Він розуміє голосові команди для виконання таких рутинних завдань, як транскрибування, складання протоколів та підведення підсумків (follow-up), щоб учасники зустрічі могли зосередитися на обговорюваній темі. Ви зможете не тільки побачити титри і миттєву транскрипцію сказаного, але ще і вказати додатком, які пункти слід виділити. Тепер можна здійснювати пошук по протоколам - і не тільки поточної зустрічі, але декількох зустрічей. Помічник запише пункти, які необхідно виконати, і тепер ніхто не забуде, хто що повинен зробити. А «бейджи», що привласнюються учасникам бесіди, точно вказують, хто що говорить під час зустрічі.

Нові пристрої для віддаленої роботи

- Desk Pro. Найближчою аналогією буде «моментальний офіс», яким може користуватися керівник, рядовий працівник або навіть ціла група. Всі самі просунуті функції портфоліо Cisco реалізовані в пристрої, головна частина якого - 27-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 4K і роз'ємом USB-C. Є вбудований веб-додаток, немає необхідності в додатковому екрані і зарядному пристрої. Desk Pro працює не тільки з Webex, але і з будь-якою службою телеконференцій. Desk Pro впізнає користувача, коли він наблизиться, і привітає його. Якщо домашній офіс трохи захаращений, а часу на прибирання немає, Desk Pro розмиє фон або підставить віртуальний. А система шумозаглушення подбає про те, щоб сторонній шум не заважав зустрічі.

- Room Panorama. Основна ідея полягає в об'єднанні двох половинок переговорного столу, що знаходяться один від одного на відстані кількох тисяч кілометрів. Тепер при взаємодії віддалених команд буде створюватися враження, що вони знаходяться в одному просторі, а плідному проведенню зустрічі допоможуть комплексні функції ШІ, робота з контентом і інтеграція. При цьому не просто створюється реальний ефект присутності: в розпорядженні учасників знаходяться функціонал розпізнавання осіб, який вкаже імена і посади присутніх, інструментарій складання резюме зустрічі і можливість підключення додаткових сенсорних екранів Webex Board.

- Нова гарнітура Bluetooth. Cisco Headset 700 відфільтрує офісний шум і допоможе зосередитися на важливому. Підключивши гарнітуру до власного пристрою або будь-якого пристрою Cisco, можна переміщатися по офісу і легко переходити від фонового слухання музики до вхідного дзвінка або чергової конференції. Зручність Headset 700 оцінять і працівники розумової праці, і співробітники контакт-центрів. Для її налаштування використовується мобільний додаток. ІТ-адміністратори зможуть управляти гарнітурами через Control Hub, будучи впевненими в захисті від погроз і зараження шкідливим ПЗ. Більш того, гарнітури Cisco Headset 700 інтегровані з нашим додатком і пристроями для спільної роботи. Вони володіють унікальними інтелектуальними можливостями. Сьогодні вони вміють виявляти і пригнічувати фоновий шум. Цілком можливо, що завтра вони зможуть нагадати про початок через кілька хвилин телеконференції.

- Cisco Webex Room USB. Новий відео пристрій початкового рівня Cisco Webex Room USB дозволить малому бізнесу по максимуму використовувати можливості спільної роботи. Cisco Webex Room USB пропонує найвищу якість і безпеку в доступному відеопристрої початкового рівня для переговорних кімнат і невеликих офісних просторів. Комфортне використання, простота установки і управління роблять Cisco Webex Room USB привабливою альтернативою серед аналогічних пристроїв. Webex Room USB ідеально підійде для невеликих організацій, які тільки починають входити в світ відеоконференцзв'язку, але при цьому хочуть отримати рішення бізнес-класу, яке не викликає додаткових проблем і витрат.

Джерело: https://ko.com.ua/tehnologii_cisco_dlya_jeffektivnoj_raboty_biznesa_v_period_pandemii_133376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Майбутнє інтернету речей - звіт Business Insider Intelligence

Сервіс Business Insider Intelligence представив звіт The Internet of Things 2020 про поточний стан і майбутнє галузі інтернету речей. В рамках підготовки використовувалися власні оцінки, а також думки 400 експертів з галузі.

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Нові комутатори Aruba підвищать якість мережевої інфраструктури

Мережева інфраструктура стала важливою частиною сучасних офісів і підприємств. Від її якості залежать багато бізнес-процесів, рівень послуг, що надаються, продуктивність, взаємодія співробітників між собою і з клієнтами. Разом зі зростанням кількості пристроїв і обсягу мережевого трафіку, з розвитком хмарних сервісів, з появою потреби в спільній роботі або в автоматизації, зростає увага до функціоналу обладнання для створення мережевої інфраструктури.

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba представила новий пакет рішень для робочих місць

Aruba, компанія Hewlett Packard Enterprise, представила пакет рішень для робочих місць і нове бачення трьох сценаріїв повернення до роботи - повернення в офіс, робота з дому і новий підхід до організації офісного простору. В основі кожного сценарію лежать хмарні мережеві рішення Aruba з технологіями штучного інтелекту. Кожен сценарій передбачає конкретні кроки, які організації можуть зробити вже сьогодні для прискорення процесів відновлення бізнесу, а також впровадження механізмів відстеження контактів і безконтактних рішень, що поліпшують самопочуття співробітників і відвідувачів.