НОВИНИ

Cisco представила нові рішення, які роблять спільну роботу на дому і в офісі ще зручніше

2020-06-16
Автор: Телесфера

Компанія Cisco провела в Києві круглий стіл, під час якого розповіла про нові можливості своїх рішень для спільної роботи і розповіла про те, як вони допоможуть зробити бізнес замовників ефективніше в умовах «нової нормальності». Так, вперше в Україні журналістам були представлені нові Webex-пристрої на основі штучного інтелекту, а також Cisco Webex Assistant for Webex Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку, який автоматично розпізнає мову і після закінчення зустрічі формує перелік подальших необхідних дій («хвилинки»).

«Пандемія COVID-19 змінила наш спосіб життя сильніше, ніж будь-хто очікував. Сьогодні, в новій реальності, ми по-новому взаємодіємо, працюємо, вчимося і граємо. Ніколи ще так багато людей і організацій не покладалися так сильно на технології спільної роботи - зокрема, на рішення Cisco. Сьогодні ми хочемо представити вам ряд інноваційних продуктів, які допоможуть компаніям і окремим користувачам налагоджувати ефективну віддалену взаємодію», - прокоментував керівник бізнесу корпорації Cisco в Україні Сергій Мартинчук.

Новий цифровий помічник Webex Assistant for Webex Meetings на основі штучного інтелекту.

Webex Assistant for Meetings - перший цифровий помічник проведення нарад для корпоративного ринку. Він розуміє голосові команди для виконання таких рутинних завдань, як транскрибування, складання протоколів та підведення підсумків (follow-up), щоб учасники зустрічі могли зосередитися на обговорюваній темі. Ви зможете не тільки побачити титри і миттєву транскрипцію сказаного, але ще і вказати додатком, які пункти слід виділити. Тепер можна здійснювати пошук по протоколам - і не тільки поточної зустрічі, але декількох зустрічей. Помічник запише пункти, які необхідно виконати, і тепер ніхто не забуде, хто що повинен зробити. А «бейджи», що привласнюються учасникам бесіди, точно вказують, хто що говорить під час зустрічі.

Нові пристрої для віддаленої роботи

- Desk Pro. Найближчою аналогією буде «моментальний офіс», яким може користуватися керівник, рядовий працівник або навіть ціла група. Всі самі просунуті функції портфоліо Cisco реалізовані в пристрої, головна частина якого - 27-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 4K і роз'ємом USB-C. Є вбудований веб-додаток, немає необхідності в додатковому екрані і зарядному пристрої. Desk Pro працює не тільки з Webex, але і з будь-якою службою телеконференцій. Desk Pro впізнає користувача, коли він наблизиться, і привітає його. Якщо домашній офіс трохи захаращений, а часу на прибирання немає, Desk Pro розмиє фон або підставить віртуальний. А система шумозаглушення подбає про те, щоб сторонній шум не заважав зустрічі.

- Room Panorama. Основна ідея полягає в об'єднанні двох половинок переговорного столу, що знаходяться один від одного на відстані кількох тисяч кілометрів. Тепер при взаємодії віддалених команд буде створюватися враження, що вони знаходяться в одному просторі, а плідному проведенню зустрічі допоможуть комплексні функції ШІ, робота з контентом і інтеграція. При цьому не просто створюється реальний ефект присутності: в розпорядженні учасників знаходяться функціонал розпізнавання осіб, який вкаже імена і посади присутніх, інструментарій складання резюме зустрічі і можливість підключення додаткових сенсорних екранів Webex Board.

- Нова гарнітура Bluetooth. Cisco Headset 700 відфільтрує офісний шум і допоможе зосередитися на важливому. Підключивши гарнітуру до власного пристрою або будь-якого пристрою Cisco, можна переміщатися по офісу і легко переходити від фонового слухання музики до вхідного дзвінка або чергової конференції. Зручність Headset 700 оцінять і працівники розумової праці, і співробітники контакт-центрів. Для її налаштування використовується мобільний додаток. ІТ-адміністратори зможуть управляти гарнітурами через Control Hub, будучи впевненими в захисті від погроз і зараження шкідливим ПЗ. Більш того, гарнітури Cisco Headset 700 інтегровані з нашим додатком і пристроями для спільної роботи. Вони володіють унікальними інтелектуальними можливостями. Сьогодні вони вміють виявляти і пригнічувати фоновий шум. Цілком можливо, що завтра вони зможуть нагадати про початок через кілька хвилин телеконференції.

- Cisco Webex Room USB. Новий відео пристрій початкового рівня Cisco Webex Room USB дозволить малому бізнесу по максимуму використовувати можливості спільної роботи. Cisco Webex Room USB пропонує найвищу якість і безпеку в доступному відеопристрої початкового рівня для переговорних кімнат і невеликих офісних просторів. Комфортне використання, простота установки і управління роблять Cisco Webex Room USB привабливою альтернативою серед аналогічних пристроїв. Webex Room USB ідеально підійде для невеликих організацій, які тільки починають входити в світ відеоконференцзв'язку, але при цьому хочуть отримати рішення бізнес-класу, яке не викликає додаткових проблем і витрат.

Джерело: https://ko.com.ua/tehnologii_cisco_dlya_jeffektivnoj_raboty_biznesa_v_period_pandemii_133376


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.