НОВИНИ

Cisco відкриває новий ЦОД для підтримки спільної роботи

2021-03-21
Автор: Телесфера

 

Cisco відкриває у Франкфурті новий дата-центр, який буде обслуговувати користувачів платформи Webex в регіоні EMEAR. Введення франкфуртського ЦОД в експлуатацію намічено на червень 2021 р

Сервіси по забезпеченню віддаленоої взаємодії між співробітниками стають все більш затребуваними. Перехід на віддалений режим в поєднанні з необхідністю підтримувати зв'язок у розрізнених колективах привів до зростання попиту на хмарні платформи спільної роботи. З початку пандемії використання цифрових інструментів спільної роботи, таких як Cisco Webex, зросла на 74%. В середньому за квартал число учасників телеконференцій Webex збільшилася на 600 млн.

«Немає ніяких сумнівів в тому, що і після пандемії робочі процеси будуть в майбутньому здійснюватися в гібридному режимі. Технології спільної роботи відіграють ключову роль в залученні кваліфікованих кадрів, незалежно від регіону, мови або ступеня оволодіння технологією. Швидкість інновацій в цій сфері просто приголомшує. З вересня 2020 Cisco випустила понад 400 доповнень до Webex з дотриманням всіх заходів безпеки і конфіденційності, які лежать в основі наших технологій і процесів», - говорить Уенді Марс (Wendy Mars), президент Cisco в регіоні EMEAR (Європа, Близький Схід, Африка і Росія).

Webex вже не перший рік допомагає працівникам ефективно працювати, де б вони не знаходилися. З початку пандемії платформа Webex обслуговує не тільки бізнес-користувачів. Держструктури активно використовують платформу для дистанційного вирішення своїх завдань, лікарі - для безпечного прийому пацієнтів, працівники освітньої сфери - для дистанційного навчання. У грудня 2020 Cisco представила новий пакет доповнень Webex, націлений на підвищення якості віртуальних нарад на порядок. Усунення мовних бар'єрів стало ключовим етапом у справі реалізації гібридного робочого режиму з залученням кадрових ресурсів з різних країн. З березня 2021 р користувачі Webex тестують функціонал перекладу в реальному часі з англійської на понад 100 мов.

У 2021 р Cisco проводить масштабування і уніфікацію дата-центрів Cisco Webex, щоб більш гнучко обслуговувати замовників. Частиною цього проекту став і новий дата-центр у Франкфурті, який забезпечить додаткові можливості для зберігання даних в європейському регіоні.

Новий дата-центр Cisco у Франкфурті продемонструє новітні технології компанії. В тому числі, це маршрутизаційна платформа Cisco ASR з високою пропускною спроможністю, яка ідеально підходить для додатків, яким необхідна велика смуга пропускання, таких як відеоконференції і потокове аудіо і відео.

У самому дата-центрі безпечне і маштабуєме підключення всіх компонентів забезпечується орієнтованою на додатки інфраструктурою Cisco Application Centric Infrastructure (ACI), вона ж передбачає засоби для спрощення управління та налагодження. Інший ключовий компонент архітектури - система уніфікованих обчислень Cisco Unified Computing System (UCS), що об'єднала стандартні сервери на базі процесорів x86 з функціоналом зберігання і мережевої взаємодії. UCS забезпечує всю необхідну серверну ємність і автоматично виконує масштабування відповідно до потреб користувачів. Для візуалізації та аналізу доставки додатків і сервісів встановлена платформа Cisco ThousandEyes.

Весь архітектурний комплекс пройшов наскрізне тестування на безпеку за технологією Cisco Firepower. У новому виключно відмовостійкому дата-центрі будуть розгорнуті продукти і технології Cisco, що відрізняються підвищеною енергоефективністю, включаючи джерела живлення, внутрішні компоненти і системи охолодження. Центр буде повністю функціонувати на відновлюваній енергії.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2021-03-18_cisco_otkryvaet_novyj_tsod_dlya


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).