НОВИНИ

Cisco відкриває новий ЦОД для підтримки спільної роботи

2021-03-21
Автор: Телесфера

 

Cisco відкриває у Франкфурті новий дата-центр, який буде обслуговувати користувачів платформи Webex в регіоні EMEAR. Введення франкфуртського ЦОД в експлуатацію намічено на червень 2021 р

Сервіси по забезпеченню віддаленоої взаємодії між співробітниками стають все більш затребуваними. Перехід на віддалений режим в поєднанні з необхідністю підтримувати зв'язок у розрізнених колективах привів до зростання попиту на хмарні платформи спільної роботи. З початку пандемії використання цифрових інструментів спільної роботи, таких як Cisco Webex, зросла на 74%. В середньому за квартал число учасників телеконференцій Webex збільшилася на 600 млн.

«Немає ніяких сумнівів в тому, що і після пандемії робочі процеси будуть в майбутньому здійснюватися в гібридному режимі. Технології спільної роботи відіграють ключову роль в залученні кваліфікованих кадрів, незалежно від регіону, мови або ступеня оволодіння технологією. Швидкість інновацій в цій сфері просто приголомшує. З вересня 2020 Cisco випустила понад 400 доповнень до Webex з дотриманням всіх заходів безпеки і конфіденційності, які лежать в основі наших технологій і процесів», - говорить Уенді Марс (Wendy Mars), президент Cisco в регіоні EMEAR (Європа, Близький Схід, Африка і Росія).

Webex вже не перший рік допомагає працівникам ефективно працювати, де б вони не знаходилися. З початку пандемії платформа Webex обслуговує не тільки бізнес-користувачів. Держструктури активно використовують платформу для дистанційного вирішення своїх завдань, лікарі - для безпечного прийому пацієнтів, працівники освітньої сфери - для дистанційного навчання. У грудня 2020 Cisco представила новий пакет доповнень Webex, націлений на підвищення якості віртуальних нарад на порядок. Усунення мовних бар'єрів стало ключовим етапом у справі реалізації гібридного робочого режиму з залученням кадрових ресурсів з різних країн. З березня 2021 р користувачі Webex тестують функціонал перекладу в реальному часі з англійської на понад 100 мов.

У 2021 р Cisco проводить масштабування і уніфікацію дата-центрів Cisco Webex, щоб більш гнучко обслуговувати замовників. Частиною цього проекту став і новий дата-центр у Франкфурті, який забезпечить додаткові можливості для зберігання даних в європейському регіоні.

Новий дата-центр Cisco у Франкфурті продемонструє новітні технології компанії. В тому числі, це маршрутизаційна платформа Cisco ASR з високою пропускною спроможністю, яка ідеально підходить для додатків, яким необхідна велика смуга пропускання, таких як відеоконференції і потокове аудіо і відео.

У самому дата-центрі безпечне і маштабуєме підключення всіх компонентів забезпечується орієнтованою на додатки інфраструктурою Cisco Application Centric Infrastructure (ACI), вона ж передбачає засоби для спрощення управління та налагодження. Інший ключовий компонент архітектури - система уніфікованих обчислень Cisco Unified Computing System (UCS), що об'єднала стандартні сервери на базі процесорів x86 з функціоналом зберігання і мережевої взаємодії. UCS забезпечує всю необхідну серверну ємність і автоматично виконує масштабування відповідно до потреб користувачів. Для візуалізації та аналізу доставки додатків і сервісів встановлена платформа Cisco ThousandEyes.

Весь архітектурний комплекс пройшов наскрізне тестування на безпеку за технологією Cisco Firepower. У новому виключно відмовостійкому дата-центрі будуть розгорнуті продукти і технології Cisco, що відрізняються підвищеною енергоефективністю, включаючи джерела живлення, внутрішні компоненти і системи охолодження. Центр буде повністю функціонувати на відновлюваній енергії.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2021-03-18_cisco_otkryvaet_novyj_tsod_dlya


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.