НОВИНИ

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

2021-06-04
Автор: Телесфера

В ході віртуальної конференції Future Cloud компанія Cisco розповіла про розвиток своєї хмарної стратегії і представила революційну, за її заявою, платформу для гібридних хмар Cisco UCS X-Series під управлінням Cisco Intersight.

Світ, в якому ми живемо, гіперпідключений і розподілений, все більше покладається на хмарні технології. При цьому ІТ-службам стає все складніше забезпечувати оптимальні параметри цифрової взаємодії для користувачів, яким потрібен доступ в будь-якому місці і в будь-який час. Щоб впоратися зі зростаючою розподіленістю додатків, користувачів і технічного персоналу, бізнес переходить на хмарні операційні моделі, які забезпечують швидкість, аналітику і контроль.

Відзначається, що за останні шість років багатомільярдні інвестиції Cisco були спрямовані на вбудовування хмарних технологій в усі сфери свого бізнесу. Компанія фокусувалася на сприянні замовникам в побудові надійних хмарних стратегій для п'яти основних напрямків: забезпечення безперервності бізнесу, аналітика, безпека, взаємодія і управління.

В ході конференції Future Cloud компанія розповіла про розвиток своєї хмарної стратегії по ряду перерахованих напрямків, а також про те, як вона допомагає бізнесу підключатися, захищатися і автоматизуватися, забезпечуючи безшовну цифрову взаємодію в сучасному гібридному хмарному світі.

«Призначений для користувача досвід - ключ до успіху в цифровому світі, - зазначає Тодд Найтінгейл (Todd Nightingale), старший віце-президент і генеральний менеджер Групи корпоративних мереж і хмарних технологій компанії Cisco. - Наша основна мета - надавати технічним фахівцям всі можливості для забезпечення максимально комфортної та безпечної роботи з додатками. Тільки Cisco здатна запропонувати гібридні хмарні рішення,засоби видимості, аналізу та автоматизації, необхідні для якнайшвидшого реального впровадження хмарних технологій».

Серед представлених гібридних хмарних інновацій Cisco.

Компанія анонсувала нові рішення Cisco UCS X-Series. Вже понад 50 тис. замовників в усьому світі використовують в дата-центрах систему уніфікованих обчислень Cisco Unified Computing System (UCS). За заявою компанії, Cisco UCS X, повністю інтегрована з Cisco Intersight - це перша система, орієнтована на використання в гібридних хмарних середовищах. Рішення, яке об'єднало кращі характеристики стоєчних і блейд систем з революційною технологією UCS X-Fabric, вже сьогодні забезпечує виконання різноманітних робочих навантажень і на найближчі десять років готове до чергових інновацій в області процесорів, прискорювачів і міжмережевих взаємодій.

Анонсована Intersight Cloud Orchestrator, яка пропонує просту у використанні базову середу автоматизації, що практично не вимагає програмування, для спрощення і прискорення комплексних процесів, з тим щоб полегшити ІТ-службам рішення задач по оркестрації інфраструктури і робочих навантажень і прискорення доставки сервісів.

Також представлена Intersight Workload Engine - потужна платформа для сучасних хмарних робочих навантажень. Побудована на основі технології віртуалізації KVM і Kubernetes платформа використовує контейнерну віртуалізацію і є операційним середовищем Cisco для платформи Hyperflex із забезпеченням управління на основі підходу SaaS.

Нове розширення для Intersight Kubernetes Service - Cisco Service Mesh Manager - забезпечить глибокий огляд, спрощене управління і безпеку на основі правил і інтуїтивну візуалізацію сервісних топологій в кластерах K8s в локальних і хмарних середовищах.

Інфраструктура Cisco Cloud ACI, доступна в хмарах AWS і Azure, тепер з'явиться і в хмарі Google Cloud (це заплановано на осінь 2021 р.) Загальні політики і операційна модель Cloud ACI істотно знижують вартість і зручний спосіб упорядкування гібридними і мультихмарними робочими навантаженнями.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_delaet_akcent_na_razvitii_reshenij_dlya_gibridnyh_oblakov_137578


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.