НОВИНИ

Cisco Tetration стало доступним як SaaS і у вигляді віртуального пристрою

2018-05-01
Автор: Телесфера

Cisco Tetration

Cisco представила дві нові моделі використання рішення Cisco Tetration для ЦОД і хмари: Tetration SaaS (хмарне рішення для організацій, які використовують виключно хмарні технології або ж віддають їм перевагу) і Tetration-V (програмна версія на базі віртуального пристрою для невеликих впроваджень). Функціональність і характеристики обох моделей аналогічні початковим варіантам Tetration для розгортання на майданчиках замовника. Рішення Tetration автоматизує процес картографування додатків, а також генерацію і застосування політик «білих списків», захищаючи хмарні навантаження і роблячи прозорими параметри мережевої продуктивності. Програмні інтерфейси (API) рішення дають можливість створювати власні додатки з доступом до джерел даних Tetration, дозволяючи експортувати створені Tetration політики безпеки і застосовувати їх на контролерах SDN і пристроях забезпечення безпеки.

Повідомляється, що завдяки новим моделям використання терміни впровадження Tetration скоротилися до кількох годин, при цьому замовник отримує можливість гнучкої оплати в міру розвитку без необхідності серйозних початкових інвестицій.

Серед переваг повністю керованої Cisco моделі Tetration SaaS зазначаються:

 • захист робочих навантажень без необхідності установки апаратного забезпечення на об'єктах замовника;
 • захист робочих навантажень в локальних, публічних і приватних хмарах;
 • маштабування до 25 тис. робочих навантажень;
 • тривале зберігання даних протягом багатьох місяців;
 • прискорене розгортання для швидкого отримання результатів;
 • вбудовані засоби забезпечення високої доступності та аварійного відновлення;
 • якість наданого сервісу гарантується угодою про рівень обслуговування (SLA) світового рівня;
 • керовані послуги, що надаються партнерами Cisco.

Організації, у яких число робочих навантажень не перевищує 1000 і які вважають за краще програмні рішення, можуть розгорнути Tetration на віртуальному пристрої. При цьому можливе використання власних серверів і СГД.

Обидві моделі використання Tetration передбачають готове до експлуатації рішення для ідентифікації додатків ЦОД, їх детальних залежностей і основних політик взаємодії між різними рівнями додатків. Оператори зможуть реалізувати модель «нульової довіри» із застосуванням сегментації і білих списків, здійснювати моніторинг функціонування серверних процесів і виявляти програмні уразливості. Рішення Tetration, використовуючи аномалії поведінки, виявляє події, що несуть високі ризики для безпеки, такі як певні експлойти Spectre і Meltdown, а також дозволяє проактивно поміщати в карантин сервери, схильні до загроз. Такий підхід дозволяє забезпечити цілісний захист хмарних робочих навантажень всюди.

Tetration - це ще й центральна технологія в портфоліо продуктів Cisco для захисту робочих навантажень і забезпечення безпеки ЦОД. Взаємодіючи з Cisco ACI, а також з такими рішеннями безпеки, як Cisco Firepower NextGeneration Firewall (NGFW), NextGeneration IPS (NGIPS), Advanced Malware Protection (AMP) і Stealthwatch, платформа Tetration забезпечує високу безпеку, де б не розташовувалося робоче навантаження . Тепер оператори зможуть побачити все, що відбувається в їх мережах, звузити горизонт атак і зупинити поширення вторгнень в ЦОД.

Випуск рішення Cisco Tetration SaaS запланований на травень 2018 р .; рішення Tetration-V вже є.

Джерело: http://ko.com.ua/cisco_tetration_stalo_dostupno_kak_saas_i_v_vide_virtualnogo_ustrojstva_124340


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.