НОВИНИ

Cisco Tetration стало доступним як SaaS і у вигляді віртуального пристрою

2018-05-01
Автор: Телесфера

Cisco Tetration

Cisco представила дві нові моделі використання рішення Cisco Tetration для ЦОД і хмари: Tetration SaaS (хмарне рішення для організацій, які використовують виключно хмарні технології або ж віддають їм перевагу) і Tetration-V (програмна версія на базі віртуального пристрою для невеликих впроваджень). Функціональність і характеристики обох моделей аналогічні початковим варіантам Tetration для розгортання на майданчиках замовника. Рішення Tetration автоматизує процес картографування додатків, а також генерацію і застосування політик «білих списків», захищаючи хмарні навантаження і роблячи прозорими параметри мережевої продуктивності. Програмні інтерфейси (API) рішення дають можливість створювати власні додатки з доступом до джерел даних Tetration, дозволяючи експортувати створені Tetration політики безпеки і застосовувати їх на контролерах SDN і пристроях забезпечення безпеки.

Повідомляється, що завдяки новим моделям використання терміни впровадження Tetration скоротилися до кількох годин, при цьому замовник отримує можливість гнучкої оплати в міру розвитку без необхідності серйозних початкових інвестицій.

Серед переваг повністю керованої Cisco моделі Tetration SaaS зазначаються:

 • захист робочих навантажень без необхідності установки апаратного забезпечення на об'єктах замовника;
 • захист робочих навантажень в локальних, публічних і приватних хмарах;
 • маштабування до 25 тис. робочих навантажень;
 • тривале зберігання даних протягом багатьох місяців;
 • прискорене розгортання для швидкого отримання результатів;
 • вбудовані засоби забезпечення високої доступності та аварійного відновлення;
 • якість наданого сервісу гарантується угодою про рівень обслуговування (SLA) світового рівня;
 • керовані послуги, що надаються партнерами Cisco.

Організації, у яких число робочих навантажень не перевищує 1000 і які вважають за краще програмні рішення, можуть розгорнути Tetration на віртуальному пристрої. При цьому можливе використання власних серверів і СГД.

Обидві моделі використання Tetration передбачають готове до експлуатації рішення для ідентифікації додатків ЦОД, їх детальних залежностей і основних політик взаємодії між різними рівнями додатків. Оператори зможуть реалізувати модель «нульової довіри» із застосуванням сегментації і білих списків, здійснювати моніторинг функціонування серверних процесів і виявляти програмні уразливості. Рішення Tetration, використовуючи аномалії поведінки, виявляє події, що несуть високі ризики для безпеки, такі як певні експлойти Spectre і Meltdown, а також дозволяє проактивно поміщати в карантин сервери, схильні до загроз. Такий підхід дозволяє забезпечити цілісний захист хмарних робочих навантажень всюди.

Tetration - це ще й центральна технологія в портфоліо продуктів Cisco для захисту робочих навантажень і забезпечення безпеки ЦОД. Взаємодіючи з Cisco ACI, а також з такими рішеннями безпеки, як Cisco Firepower NextGeneration Firewall (NGFW), NextGeneration IPS (NGIPS), Advanced Malware Protection (AMP) і Stealthwatch, платформа Tetration забезпечує високу безпеку, де б не розташовувалося робоче навантаження . Тепер оператори зможуть побачити все, що відбувається в їх мережах, звузити горизонт атак і зупинити поширення вторгнень в ЦОД.

Випуск рішення Cisco Tetration SaaS запланований на травень 2018 р .; рішення Tetration-V вже є.

Джерело: http://ko.com.ua/cisco_tetration_stalo_dostupno_kak_saas_i_v_vide_virtualnogo_ustrojstva_124340


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.