НОВИНИ

Платформа Cisco Tetration Analytics забезпечує прозорість функціонування ЦОД і масштабну аналітику реального часу

2016-06-18
Автор: Телесфера

Cisco створила «машину часу» для центрів обробки даних

Компанія Cisco представила платформу Tetration AnalyticsTM, яка дозволяє в реальному часі побачити все, що відбувається в центрі обробки даних (ЦОД), - кожен пакет, кожен потік, кожну швидкість. Платформа отримує дані телеметрії від програмних і апаратних сенсорів і потім обробляє їх з використанням просунутих методів машинного навчання. Платформа призначається для виконання таких критичних для ЦОД завдань, як забезпечення відповідності політикам, «криміналістичний» аналіз додатків (application forensics) і перехід до моделі інформаційної безпеки на основі білих списків. Tetration Analytics безперервно здійснює моніторинг та аналіз, що дозволяє ІТ-менеджерам глибше зрозуміти процеси, що відбуваються в ЦОД, що істотно спрощує забезпечення експлуатаційної надійності, виконання операцій по моделі нульового довіри (zero-trust operations) і міграцію додатків в хмару і на рішення SDN. 
Платформа Cisco Tetration Analytics забезпечує:

 • виявлення залежностей додатків один від одного в ЦОД і в хмарі;
 • перехід від реагує моделі до попереджувальної завдяки прийняттю обґрунтованих операційних рішень і оцінці ефекту зміни політик до їх впровадження;
 • здійснення пошуку в мільярдах потоків менше ніж за секунду за допомогою пошукового механізму Tetration і призначеного для користувача інтерфейсу;
 • постійний моніторинг функціонування додатків для оперативного виявлення будь-яких відхилень.

Проблема 
В даний час не існує єдиного інструменту, призначеного для збору телеметричних даних по всьому ЦОД і масштабного аналізу великих обсягів даних в реальному часі. Зараз організації виконують окремі завдання без необхідної для всебічного вирішення операційних питань кореляції. При цьому вони використовують складні, повільні і розрізнені інструменти, що виявляється досить витратним з точки зору грошей, часу і упущеної вигоди. Сьогодні ІТ-менеджери змушені задовольнятися недосконалою візуалізацією при нестачі інформації.

 • Бракує глибини візуалізації інфраструктури ЦОД і взаємодії додатків, що призводить до операційних проблем.
 • Немає можливості швидко і чітко переносити додатки в хмару або розгорнути сайт аварійного відновлення.
 • Немає можливості впровадити модель нульового довіри через відсутність критичної інформації та ресурсів для її реалізації та підтримки.

cisco tetration

Рішення: Платформа Cisco Tetration Analytics 
Tetration забезпечує всебічний огляд процесів в ЦОД, використовуючи або серверні програмні сенсори, що вимагають мінімальної передачі службової інформації, які апаратні мережеві сенсори, які здійснюють моніторинг кожного пакета з лінійною швидкістю, або їх комбінацію, чим досягається максимальна повнота рішення. Tetration виконує в реальному часі просунутий аналіз даних і представляє результати в легко читається. У звіти включається така критична для функціонування ЦОД інформація, як аналіз додатків, автоматизовані рекомендації по політикам білого списку, аналіз результатів емуляції політик, відповідність вимогам регулятора і «криміналістичний» аналіз мережевих потоків.

Для ЦОД платформа Tetration грає роль свого роду машини часу, яка дозволяє побачити, що було в минулому і що відбувається зараз, а також змоделювати те, що може статися в майбутньому:

 • моделювання змін для розуміння їх впливу на додатки і прийняття обґрунтованих рішень;
 • перевірка реального ефекту застосування змінених політик;
 • емуляція політик в реальному часі і в історичній перспективі (довготривале зберігання даних дає можливість відтворити минулі мережеві події в будь-який час).

Перші польові випробування: компанія Cerner Corporation   
«Взаємодія з Cisco дало нам можливість отримати досвід роботи з платформою Tetration на самих ранніх етапах її випробування, - сказав Бретт Джонес (Brett Jones), директор Cerner Corporation по інфраструктурним технологіям. - Завдяки платформі Tetration ми отримали детальне уявлення про характер функціонування і взаємодії додатків в нашому ЦОД ».Cerner Corporation розробляє передові медичні інформаційні технології для підтримки клінічних, фінансових і операційних процесів, які використовують 18 тис. Медустанов в різних країнах.

Як це працює 
Програмні сенсори встановлюються на кінцевих хостах: віртуальних машинах або апаратних серверах. У першій версії Tetration програмні сенсори підтримують сервери Linux і Windows, а апаратні - вбудовуються в чіпи комутаторів Cisco Nexus 9200-X і Nexus 9300-EX, збираючи з лінійною швидкістю дані про потоках з усіх портів. Один пристрій Tetration може здійснювати моніторинг до мільйона унікальних потоків в секунду. Програмні і апаратні сенсори в реальному часі передають дані про потоках на аналітичну платформу Tetration Analytics (може бути встановлена в будь-якому ЦОД з будь-якими серверами і мережевими комутаторами).

Платформа Tetration не вимагає налагодження - сервери і комутатори заздалегідь підключені, програмне забезпечення вже встановлено. Для настройки Tetration і конфігурації кластера досить відповісти на кілька запитань про конфігурацію ЦОД.Вся складність роботи з великими даними прихована від користувача - для установки платформи Tetration і роботи з нею не потрібні ніякі спеціальні знання про великих даних.

Перша платформа Tetration буде доступна в липні 2016 року в вигляді полностоечного пристрою, що встановлюється в ЦОД на території замовника. Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.