НОВИНИ

Cisco представила інновації в області мереж зберігання даних

2019-09-29
Автор: Телесфера


Cisco представила ряд інновацій в сфері мереж зберігання даних (Storage Area Networking, SAN). Серед них - комутатор директорного класу, готовий до підтримки 64 Гбіт/с, рішення SAN NVMe/FC Analytics для глибокого аналізу мереж SAN і розширений інструментарій DevOps.

Cisco анонсує готовність до підтримки швидкості 64 Гбіт/с на платформі MDS 9700, з урахуванням вимог протоколу NVMe (non-volatile memory express) і масивів All-Flash. Інновації, розроблені для самих складних умов експлуатації СГД, дадуть замовникам можливість захистити свої інвестиції і підготуватися до подальшого розвитку.

Раніше компанія Cisco представила рішення SAN Analytics з підтримкою FC-SCSI для глибокого аналізу мереж SAN. Сьогоднішнє додавання підтримки протоколу NVMe/FC дозволяє повністю розкрити всі можливості цього рішення. Незалежно від використовуваного протоколу, FC-SCSI або NVMe/FC, рішення Cisco дасть повну картину того, що відбувається, включаючи всі продукти портфоліо Cisco 32Gbps, починаючи від малих систем з 8 портами до систем з підтримкою 768 портів в одному шасі.

Cisco реалізувала підтримку модулів Ansible на платформі Cisco MDS 9000. Ще більше спрощуючи процеси автоматизації, Cisco представляє додаткові модулі, які полегшують виконання завдань, які часто зустрічаються в мережах SAN таких, як конфігурація VSAN, управління alias і зонування.

Для роботи з завданнями наступного покоління в мережах SAN на основі стандарту Fibre Channel необхідна максимально висока продуктивність. Завдяки паралельності процесів читання і запису даних і зменшення часу затримки технологія NVMe/FC висуває нові вимоги до мереж SAN, стимулюючи при цьому подальше підвищення швидкості до 64 Гбіт/с для надання завданням NVMe/FC необхідної смуги пропускання.

Платформа Cisco MDS 9700, на якій реалізована підтримка 64Gbps Fibre Channel, готова задовольнити ці вимоги. Вона дає замовникам можливість забезпечити належний рівень мережі зберігання даних, підвищуючи при цьому масштабованість і продуктивність мережі і сервісів зберігання даних. З платформою Cisco MDS 9700 замовників не застануть зненацька нові критичні додатки, що переробляють безпрецедентні обсяги даних, при цьому вони зможуть продовжувати використовувати сьогоднішні процедури і бази знань.

Замовники зможуть повністю реалізувати 64G-функціонал на платформі MDS 9700 в міру готовності відповідних лінійних плат. Уже сьогодні замовникам доступні всі переваги функціоналу NVMe/FC. Оновленню діючого обладнання, яке може проводитися без його простоїв, допоможе функціонал конфігурації і управління.

З розвитком технологій зберігання ростуть і вимоги до транспорту найважливіших робочих навантажень. Раніше єдина і монолітна конструкція розрослася і тепер включає різнорідні технології, що змагаються за ресурси високошвидкісних каналів Fibre Channel. Поява протоколів NVMe/FC вимагає вирішення нових питань, які вперше були поставлені в зв'язку з високою продуктивністю і швидкістю функціонування пристроїв зберігання all-flash.

Технологія NVMe, привносячи паралелізм в існуючі інфраструктури, продовжує стимулювати подальший розвиток. Зараз необхідно повністю віддавати собі звіт в тому, як ця технологія з самого першого дня впливає і повинна впливати на процеси впровадження. Cisco розширила функціонал SAN Analytics, включивши в нього протокол NVMe/FC, забезпечивши тим самим транспорт і повний наскрізний огляд і для FC-SCSI, і для NVMe/FC. У картину того, що відбувається включаються всі продукти портфоліо Cisco 32G, починаючи від малих систем з 8 портами до систем з підтримкою 768 портів в одному шасі.

Крім того, перше в галузі аналітичне рішення для всього портфоліо 64/32Gbps дозволяє досліджувати будь-яку розгорнуту систему, від окремих вузлів (pod) до систем зберігання корпоративного класу. Це стосується не тільки ємності, але і аналітичної інформації, яку можна отримувати вже з першого дня запуску інфраструктури зберігання даних наступного покоління. Система дозволить дізнатися, в чому джерело проблеми - в мережі або в пристрої зберігання, а також переглянути архівні метрики продуктивності за минулу добу або за минулий тиждень.

Розширений огляд прискорює пошук несправностей по всім робочим навантаженням. Рішення SAN Analytics підтримує протоколи FC-SCSI і NVMe/FC. Підтримується все портфоліо 32G: MDS9706, MDS9710, MDS9718 (з лінійними платами 32Gbps), MDS9396T, MDS9148T, MDS9132T.

Скорочення експлуатаційних витрат: процес розгортання спрощується завдяки прискоренню налагодження і пошуку несправностей на рівні всієї фабрики.

Консолідація управління мережами SAN зменшує складність мереж дата-центрів, що саме по собі здатне знизити загальний рівень експлуатаційних витрат і вивільнити додаткові ресурси. Компанія Cisco давно лідирує в області автоматизації і програмування мереж SAN. Ще в 2013 році Cisco реалізувала нативну підтримку Python на MDS, а в 2016 - нативну підтримку NXAPI на комутаторах, в результаті чого замовники і партнери отримали можливість повністю задіяти всі переваги відкритої операційної системи Cisco NX-OS. З 2015 року Cisco підтримує автоматичне конфігурування при включенні харчування (power-on auto provisioning, POAP) на базі мережі і конфігурація по інтерфейсу USB, забезпечуючи автоматизацію початкової настройки і установки комутаторів.

Ще один вільно розповсюджуваний інструментарій автоматизації з відкритим кодом для конфігурації і настройки - програмне рішення Ansible. Сьогодні Cisco підтримує модулі Ansible на платформі MDS 9000, а для подальшого спрощення процесів автоматизації компанія представила додаткові модулі, що полегшують виконання завдань, що часто зустрічаються в мережах зберігання даних. таких, як конфігурація VSAN, управління device-alias і зонування.

Полегшення розгортання нових мережевих інфраструктур зберігання даних і налаштування нових пристроїв дозволяє прискорити виділення пам'яті додатків. Усунення помилок, викликаних людським фактором, прискорення розгортання та налаштування нових комутаторів і систем зберігання. Зміни для різних продуктів різних вендорів можуть бути консолідовані в єдиному автоматизованому технологічному процесі. Застосування технологій на основі відкритих стандартів дозволяє працювати з продукцією безлічі вендорів з мінімальними витратами на вивчення різних продуктів.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2019-09-16_cisco_predstavila_innovatsii


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.