НОВИНИ

Cisco спростила портфоліо кібербезпеки: менше складності, більше маневреності та відмовостійкості

2020-11-01
Автор: Телесфера

Сisco анонсує ряд інновацій для всього портфоліо кібербезпеки, в тому числі розширення можливостей рішень Extended Detection and Response (XDR), Zero Trust і Secure Access Services Edge (SASE). Представлені можливості допомагають замовникам і партнерам по-новому організувати роботу і робочі місця: інновації в області інформаційної безпеки, спрямовані на відображення загроз, які постійно удосконалюються, підвищують маневреність і відмовостійкість бізнесу, спрощуючи операційні процеси.

«У перспективі, щоб успішно працювати в умовах невизначеності, організаціям необхідно підвищувати відмовостійкість бізнесу, - говорить Джі Ріттенхауз (Gee Rittenhouse), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу інформаційної безпеки Cisco. - По мірі переходу до нової нормальності ми бачимо зростання популярності нових режимів роботи, які вимагають зміцнення кібербезпеки, щоб працівники безпечно підключалися в будь-який час, з будь-якого місця і з будь-якого пристрою. Платформа Cisco SecureX базується на самому великому портфоліо в галузі, куди входять мережеві і хмарні технології, кінцеві пристрої і додатки. Cisco SecureX дозволяє замовникам і партнерам захистити свої операції сьогодні і в новому майбутньому».

Замовники і партнери, які обрали платформний підхід до управління безпекою, вже бачать відчутні результати, спрощення та підвищення ефективності систем, що дозволяє бути на крок попереду кіберзлочинців і підвищувати захищеність бізнесу. Сама повнофункціональна інтегрована нативно-хмарна платформа Cisco SecureX, глобально доступна з кінця червня, сьогодні вже захищає більше 4000 організацій, які відзначили ряд її переваг.

 • Cisco SecureX на 95% скорочує час виявлення загроз і на 85% - терміни відновлення.
 • Більше половини замовників повідомили, що економлять до 6 годин на тиждень при ліквідації аварійних ситуацій, що в результаті дозволяє заощадити більше двох операційних тижнів на рік.
 • 82% підкреслили здатність платформи для проведення комплексних розслідувань підключатися до інструментів забезпечення безпеки сторонніх вендорів.

Продовжуючи традицію створення найбільш довірених і безпечних рішень, Cisco пропонує ряд інновацій для всього портфоліо рішень безпеки.

 • Розширене виявлення і відображення (Extended Detection and Response, XDR)

Розширені можливості XDR на платформі SecureX реалізовані у вигляді шаблонів робочих процесів для стандартних ситуацій, нових можливостей для користувача інтерфейсу SecureX і просунутої аналітики.

 • Zero Trust for the Workforce

Тепер технологія Duo, що лежить в основі рішення Cisco Zero Trust і використовує машинне навчання, автоматично виявляє підозрілі облікові записи і попереджує служби безпеки. За інтеграцію з такими платформами, як SecureX, відповідають програмні інтерфейси API.

 • Secure Access Services Edge (SASE)
 • Архітектура Cisco SASE з'єднує мережеве та ІТ-середовище замовника з багатофункціональною хмарною системою безпеки. Система проста в розгортанні та управлінні. Для захисту філій передбачена безшовна інтеграція з Cisco SD-WAN, для віддалених працівників - з Secure VPN (раніше AnyConnect), при цьому немає необхідності в додаванні іншого агента. Для поліпшення видимості і прискорення заходів передбачена інтеграція з SecureX.
 • У недавньому дослідженні AV Test Group на перше місце вийшов багатофункціональний хмарний сервіс безпеки Cisco Umbrella. Сервіс, що займає центральне місце в інфраструктурі Cisco SASE, отримав рейтинг виявлення 96,39.

Спрощуючи замовникам і партнерам роботу з системами кібербезпеки, Cisco вперше за 13 років наполовину скоротила номенклатуру найменувань продуктів відповідно до стратегії розвитку платформи SecureX.

Джерело: https://www.vedomosti.ru/press_releases/2020/10/29/cisco-uprostila-portfolio-kiberbezopasnosti-menshe-slozhnosti-bolshe-manevrennosti-i-otkazoustoichivosti


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

Нові функції Cisco Webex націлені на проведення гібридних заходів

Компанія Cisco представила Webex Suite з нововведеннями, які повинні послужити фундаментом для гібридної роботи і різних заходів. За прогнозами Cisco, 98% нарад будуть включати як мінімум одного віддаленого учасника. Нові вимоги, що пред'являються до гібридних подій і гібридного персоналу, зажадають розширення інвестицій, які не повинні обмежуватися оснащенням традиційної переговорної кімнати.

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

Cisco робить акцент на розвитку рішень для гібридних хмар

Світ, в якому ми живемо, гіперпідключений і розподілений, все більше покладається на хмарні технології. При цьому ІТ-службам стає все складніше забезпечувати оптимальні параметри цифрової взаємодії для користувачів, яким потрібен доступ в будь-якому місці і в будь-який час. Щоб впоратися зі зростаючою розподіленістю додатків, користувачів і технічного персоналу, бізнес переходить на хмарні операційні моделі, які забезпечують швидкість, аналітику і контроль.