НОВИНИ

Cisco спростила портфоліо кібербезпеки: менше складності, більше маневреності та відмовостійкості

2020-11-01
Автор: Телесфера

Сisco анонсує ряд інновацій для всього портфоліо кібербезпеки, в тому числі розширення можливостей рішень Extended Detection and Response (XDR), Zero Trust і Secure Access Services Edge (SASE). Представлені можливості допомагають замовникам і партнерам по-новому організувати роботу і робочі місця: інновації в області інформаційної безпеки, спрямовані на відображення загроз, які постійно удосконалюються, підвищують маневреність і відмовостійкість бізнесу, спрощуючи операційні процеси.

«У перспективі, щоб успішно працювати в умовах невизначеності, організаціям необхідно підвищувати відмовостійкість бізнесу, - говорить Джі Ріттенхауз (Gee Rittenhouse), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу інформаційної безпеки Cisco. - По мірі переходу до нової нормальності ми бачимо зростання популярності нових режимів роботи, які вимагають зміцнення кібербезпеки, щоб працівники безпечно підключалися в будь-який час, з будь-якого місця і з будь-якого пристрою. Платформа Cisco SecureX базується на самому великому портфоліо в галузі, куди входять мережеві і хмарні технології, кінцеві пристрої і додатки. Cisco SecureX дозволяє замовникам і партнерам захистити свої операції сьогодні і в новому майбутньому».

Замовники і партнери, які обрали платформний підхід до управління безпекою, вже бачать відчутні результати, спрощення та підвищення ефективності систем, що дозволяє бути на крок попереду кіберзлочинців і підвищувати захищеність бізнесу. Сама повнофункціональна інтегрована нативно-хмарна платформа Cisco SecureX, глобально доступна з кінця червня, сьогодні вже захищає більше 4000 організацій, які відзначили ряд її переваг.

 • Cisco SecureX на 95% скорочує час виявлення загроз і на 85% - терміни відновлення.
 • Більше половини замовників повідомили, що економлять до 6 годин на тиждень при ліквідації аварійних ситуацій, що в результаті дозволяє заощадити більше двох операційних тижнів на рік.
 • 82% підкреслили здатність платформи для проведення комплексних розслідувань підключатися до інструментів забезпечення безпеки сторонніх вендорів.

Продовжуючи традицію створення найбільш довірених і безпечних рішень, Cisco пропонує ряд інновацій для всього портфоліо рішень безпеки.

 • Розширене виявлення і відображення (Extended Detection and Response, XDR)

Розширені можливості XDR на платформі SecureX реалізовані у вигляді шаблонів робочих процесів для стандартних ситуацій, нових можливостей для користувача інтерфейсу SecureX і просунутої аналітики.

 • Zero Trust for the Workforce

Тепер технологія Duo, що лежить в основі рішення Cisco Zero Trust і використовує машинне навчання, автоматично виявляє підозрілі облікові записи і попереджує служби безпеки. За інтеграцію з такими платформами, як SecureX, відповідають програмні інтерфейси API.

 • Secure Access Services Edge (SASE)
 • Архітектура Cisco SASE з'єднує мережеве та ІТ-середовище замовника з багатофункціональною хмарною системою безпеки. Система проста в розгортанні та управлінні. Для захисту філій передбачена безшовна інтеграція з Cisco SD-WAN, для віддалених працівників - з Secure VPN (раніше AnyConnect), при цьому немає необхідності в додаванні іншого агента. Для поліпшення видимості і прискорення заходів передбачена інтеграція з SecureX.
 • У недавньому дослідженні AV Test Group на перше місце вийшов багатофункціональний хмарний сервіс безпеки Cisco Umbrella. Сервіс, що займає центральне місце в інфраструктурі Cisco SASE, отримав рейтинг виявлення 96,39.

Спрощуючи замовникам і партнерам роботу з системами кібербезпеки, Cisco вперше за 13 років наполовину скоротила номенклатуру найменувань продуктів відповідно до стратегії розвитку платформи SecureX.

Джерело: https://www.vedomosti.ru/press_releases/2020/10/29/cisco-uprostila-portfolio-kiberbezopasnosti-menshe-slozhnosti-bolshe-manevrennosti-i-otkazoustoichivosti


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Інтелектуальні мережеві пристрої і периферійні обчислення як нова догма ІТ

Згідно з прогнозами Gartner, в найближчі два роки понад 50% даних будуть створюватися на кордоні мережі. У той час як світова економіка відновлюється після пандемії, ці дані відіграють важливу роль, допомагаючи компаніям вижити і стійко розвиватися в нових умовах. За останні місяці ми стали свідками безпрецедентно великої кількості змін, які призвели до того, що багато організацій прискорили цифрову трансформацію свого бізнесу, при цьому в основі їх стратегій лежать саме дані.

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco спрощує ІТ-операції в публічних і приватних хмарах

Cisco представила нові програмні рішення, призначені для спрощення ІТ-операцій в локальних ЦОДах і багатохмарних середовищах. Тепер замовники зможуть поліпшити адаптованість свого бізнесу до змін бізнес-середовища, а розробники - прискорити розробку і впровадження інноваційних програм.

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Топ-10 інструментів IoT-розробки в 2020

Інтернет речей (IoT) багатобічно впливає на наше життя, починаючи з ТВ, яке ви можете контролювати зі смартфона і закінчуючи розумними годинниками, які відстежують вправи, які виконуються вами щодня. Це велика мережа, яка пов'язана з безліччю різних гаджетів, що мають вбудовані датчики. IoT забезпечує платформу для отримання з цих пристроїв інформації, а також спільну мову для їх взаємодії. Ця технологія дозволяє ефективніше реалізовувати проекти, а також допомагає заощадити гроші. Результати великого дослідження показали, що на 2015 рік число підключених до цієї мережі пристроїв становило 15,41 мільярдів, в 2020 році це число зросло до 26,66, а до 2025 очікується перевищення показника аж в 75 мільярдів. Але оскільки область розробки IoT-інструментів зростає, в ній з'являється все більше різних додатків і рішень.