НОВИНИ

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

2019-06-27
Автор: Телесфера


Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу.

Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Зараз ІТ-підрозділи перебувають у непростій ситуації. За даними 451 Research, майже дві третини організацій повідомили про зростання завантаженості своїх ІТ-підрозділів, при цьому тільки одна третина компаній планує залучати додатковий ІТ-персонал. У той же час в умовах гіперконкуренції до сфери ІТ пред'являються вкрай високі вимоги.

Як зазначається, Cisco має один з найбільш насичених масивів телеметричних даних в ІТ-галузі. Сьогодні компанія, використовуючи нові програмні функції для обробки анонімізованих агрегованих даних і спираючись на свій 35-річний досвід побудови світових мереж, створює продвинуті рішення з розширеним інтелектом, що підвищують ефективність роботи ІТ-підрозділів.

Завдяки новим можливостям ІТ-підрозділи отримають:

Більший огляд. Не існує двох однакових мереж. Середовище не залишається незмінним. Cisco постійно здійснює збір релевантних даних від локальних мереж і їх кореляцію з анонімізованими агрегованими даними, створюючи індивідуалізовані еталонні мережеві конфігурації. Ці зміни постійно навчаються і адаптуються до змін середовища і зростання кількості користувачів, пристроїв і додатків.

Покращена аналітика. Зростаюча складність мереж вже перевищила можливості людини з обробки інформації. Щоб зіставити величезні обсяги даних з мережі з індивідуалізованими еталонними мережевими конфігураціями для виявлення різних інцедентів, Cisco використовує технології машинного навчання. Це підвищує релевантність виявлених ускладнень, і ІТ-персонал інформується про найбільш серйозні проблеми. Одночасно відбувається виявлення тенденцій і патернів, що дає можливість заздалегідь виявляти ускладнення.

Покрокові інструкції. Для створення логічних покрокових послідовностей дій, які виконуються інженерами при пошуку несправностей, Cisco використовує алгоритми машинного навчання і автоматизовані технологічні процеси. Це допомагає ІТ-фахівцям істотно прискорити виявлення проблем і вразливостей, аналіз причин та прийняття коригувальних заходів.

«В умовах прискорення змін і різноманітності мережевих середовищ ми бачимо своє завдання в постійному спрощенні наших рішень, - сказав Скотт Харрелл (Scott Harrell), старший віце-президент і генеральний менеджер компанії Cisco по продуктам для корпоративних мереж. - Технології штучного інтелекту і машинного навчання допомагають бізнесу розставляти пріоритети у вирішенні проблем, діяти більш активно, грати на випередження. Це вплине як на мережеві операції, так і на ІТ-підрозділи, які відповідають за них. Завдяки автоматизації та аналітиці ми забезпечуємо відповідність наших фахівців і наших мереж вимогам завтрашнього дня».

Cisco AI Network Analytics увійде в якості стандартної складової в рішення Cisco DNA Assurance з доступністю в наступній версії Cisco DNA Center (загальна доступність - літо 2019 г.). Cisco AI Network Analytics включається до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage.

Мультидоменні інтегральні рішення увійдуть в наступну версію Cisco DNA Center (загальна доступність - літо 2019 г.). Вони будуть включені в ліцензійний пакет Cisco DNA Advantage.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_ispolzuet_ii_dlya_intellektualnogo_upravleniya_setyami_129108


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.