НОВИНИ

Cisco використовує штучний інтелект для інтелектуального управління мережами

2019-06-27
Автор: Телесфера


Компанія Cisco представила інновації, покликані полегшити управління мережами, розвантажити ІТ-команди і дати їм можливість зосередитися на розвитку бізнесу.

Cisco також представляє рішення, спрямовані на підвищення ефективності управління користувачами і додатками в масштабі всієї корпоративної мережі: від кампусних і територіальних мереж до ЦОД і кордони Інтернету речей.

Зараз ІТ-підрозділи перебувають у непростій ситуації. За даними 451 Research, майже дві третини організацій повідомили про зростання завантаженості своїх ІТ-підрозділів, при цьому тільки одна третина компаній планує залучати додатковий ІТ-персонал. У той же час в умовах гіперконкуренції до сфери ІТ пред'являються вкрай високі вимоги.

Як зазначається, Cisco має один з найбільш насичених масивів телеметричних даних в ІТ-галузі. Сьогодні компанія, використовуючи нові програмні функції для обробки анонімізованих агрегованих даних і спираючись на свій 35-річний досвід побудови світових мереж, створює продвинуті рішення з розширеним інтелектом, що підвищують ефективність роботи ІТ-підрозділів.

Завдяки новим можливостям ІТ-підрозділи отримають:

Більший огляд. Не існує двох однакових мереж. Середовище не залишається незмінним. Cisco постійно здійснює збір релевантних даних від локальних мереж і їх кореляцію з анонімізованими агрегованими даними, створюючи індивідуалізовані еталонні мережеві конфігурації. Ці зміни постійно навчаються і адаптуються до змін середовища і зростання кількості користувачів, пристроїв і додатків.

Покращена аналітика. Зростаюча складність мереж вже перевищила можливості людини з обробки інформації. Щоб зіставити величезні обсяги даних з мережі з індивідуалізованими еталонними мережевими конфігураціями для виявлення різних інцедентів, Cisco використовує технології машинного навчання. Це підвищує релевантність виявлених ускладнень, і ІТ-персонал інформується про найбільш серйозні проблеми. Одночасно відбувається виявлення тенденцій і патернів, що дає можливість заздалегідь виявляти ускладнення.

Покрокові інструкції. Для створення логічних покрокових послідовностей дій, які виконуються інженерами при пошуку несправностей, Cisco використовує алгоритми машинного навчання і автоматизовані технологічні процеси. Це допомагає ІТ-фахівцям істотно прискорити виявлення проблем і вразливостей, аналіз причин та прийняття коригувальних заходів.

«В умовах прискорення змін і різноманітності мережевих середовищ ми бачимо своє завдання в постійному спрощенні наших рішень, - сказав Скотт Харрелл (Scott Harrell), старший віце-президент і генеральний менеджер компанії Cisco по продуктам для корпоративних мереж. - Технології штучного інтелекту і машинного навчання допомагають бізнесу розставляти пріоритети у вирішенні проблем, діяти більш активно, грати на випередження. Це вплине як на мережеві операції, так і на ІТ-підрозділи, які відповідають за них. Завдяки автоматизації та аналітиці ми забезпечуємо відповідність наших фахівців і наших мереж вимогам завтрашнього дня».

Cisco AI Network Analytics увійде в якості стандартної складової в рішення Cisco DNA Assurance з доступністю в наступній версії Cisco DNA Center (загальна доступність - літо 2019 г.). Cisco AI Network Analytics включається до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage.

Мультидоменні інтегральні рішення увійдуть в наступну версію Cisco DNA Center (загальна доступність - літо 2019 г.). Вони будуть включені в ліцензійний пакет Cisco DNA Advantage.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_ispolzuet_ii_dlya_intellektualnogo_upravleniya_setyami_129108


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.