НОВИНИ

Cisco має намір спростити кібербезпеку хмарної інфраструктури за допомогою SecureX

2020-03-22
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила хмарну платформу кібербезпеки Cisco SecureX, яка, як заявлено, радикально спрощує роботу з усіма продуктами компанії в області інформаційної безпеки (ІБ) і вирішує проблему зайвої складності систем, що стала однією з пріоритетних для директорів з кібербезпеки.

Опитування 2800 професіоналів в області кібербезпеки, проведене в рамках дослідження Cisco 2020 CISO Benchmark Study, показало, що 28% ІТ-директорів вважають управління мультивендорним середовищем дуже складним (в минулому році цей показник був на 8% менше).
 
Відзначається, що платформа SecureX використовує можливості всіх рішень Cisco з інформаційної безпеки для забезпечення поінформованості про загрози, а також надає аналітику і автоматизує робочі процеси, прискорюючи виявлення і відображення кібератак.

Cisco SecureX створить єдиний простір для огляду функціонування засобів кібербезпеки замовника на базі простої, ергономічної хмарної платформи, включаючи виявлення невідомих загроз і порушень політик для прийняття більш обгрунтованих рішень. 

Рішення повинно підвищити ефективність і точність дій завдяки автоматизації стандартних робочих процесів кібербезпеки, включаючи виявлення цілей загроз і прийняття відповідних заходів.   

Cisco SecureX надасть новий функціонал керованого виявлення загроз із залученням аналітичних ресурсів Cisco Talos. 

У компанії відзначають, що Cisco SecureX запропонує користувачам можливість повнофункціональної роботи з усім портфоліо продуктів Cisco для забезпечення інформаційної безпеки (ІБ) і існуючою інфраструктурою замовника. Cisco SecureX формує єдину прозору середу, виявляє невідомі загрози і автоматизує робочі процеси, зміцнюючи кібербезпеку на рівні мережі, кінцевих точок, хмари і додатків.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_namerena_uprostit_kiberbezopasnost_oblachnoj_infrastruktury_s_pomoshhyu_securex_132123


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.