НОВИНИ

Cisco має намір спростити кібербезпеку хмарної інфраструктури за допомогою SecureX

2020-03-22
Автор: Телесфера

Компанія Cisco представила хмарну платформу кібербезпеки Cisco SecureX, яка, як заявлено, радикально спрощує роботу з усіма продуктами компанії в області інформаційної безпеки (ІБ) і вирішує проблему зайвої складності систем, що стала однією з пріоритетних для директорів з кібербезпеки.

Опитування 2800 професіоналів в області кібербезпеки, проведене в рамках дослідження Cisco 2020 CISO Benchmark Study, показало, що 28% ІТ-директорів вважають управління мультивендорним середовищем дуже складним (в минулому році цей показник був на 8% менше).
 
Відзначається, що платформа SecureX використовує можливості всіх рішень Cisco з інформаційної безпеки для забезпечення поінформованості про загрози, а також надає аналітику і автоматизує робочі процеси, прискорюючи виявлення і відображення кібератак.

Cisco SecureX створить єдиний простір для огляду функціонування засобів кібербезпеки замовника на базі простої, ергономічної хмарної платформи, включаючи виявлення невідомих загроз і порушень політик для прийняття більш обгрунтованих рішень. 

Рішення повинно підвищити ефективність і точність дій завдяки автоматизації стандартних робочих процесів кібербезпеки, включаючи виявлення цілей загроз і прийняття відповідних заходів.   

Cisco SecureX надасть новий функціонал керованого виявлення загроз із залученням аналітичних ресурсів Cisco Talos. 

У компанії відзначають, що Cisco SecureX запропонує користувачам можливість повнофункціональної роботи з усім портфоліо продуктів Cisco для забезпечення інформаційної безпеки (ІБ) і існуючою інфраструктурою замовника. Cisco SecureX формує єдину прозору середу, виявляє невідомі загрози і автоматизує робочі процеси, зміцнюючи кібербезпеку на рівні мережі, кінцевих точок, хмари і додатків.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_namerena_uprostit_kiberbezopasnost_oblachnoj_infrastruktury_s_pomoshhyu_securex_132123


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.