НОВИНИ

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

2021-07-02
Автор: Телесфера

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Нагадаємо, що платформа SecureX була анонсована на минулорічній конференції RSA, що пройшла в лютому 2020 року. У червні на Cisco Live 2020 фактично був даний старт просуванню платформи, оскільки вже через тиждень, з 30 червня, вона стала доступною для всіх клієнтів Cisco. До листопада 2020 року до SecureX підключилося понад 4000 корпоративних замовників Cisco по всьому світу (цифра озвучена на Cisco Partner Summit 2020), а до літа 2021 - понад 7000.

Особливість платформи SecureX - в новому інтегрованому підході до забезпечення безпеки, запропонованому Cisco. Об'єднуючи найнеобхідніші інструменти безпеки (мережа, хмара, додатки, кінцеві пристрої) і інтелектуальні функції, платформа працює в зв'язці з усією інфраструктурою інформаційної безпеки замовників, реалізуючи більшість функцій в автоматизованому режимі. Відзначимо, що відповідно до стратегії розвитку платформи SecureX компанія наполовину скоротила номенклатуру найменувань продуктів для безпеки.

У жовтні 2020 року Cisco анонсувала ряд змін в портфоліо своїх продуктів з кібербезпеки, в тому числі зібраних на платформі SecureX. Оновлення торкнулися, наприклад, розширення функціоналу виявлення і відбиття атак XDR, а також технологію Duo. У квітні 2021 року на Cisco Live була представлена технологія безпарольної аутентифікації за допомогою біометрії, також заснована на рішенні Duo.

Нарешті, в травні 2021 року голова ради директорів і генеральний директор Cisco Чак Роббінс (Chuck Robbins) виступив на конференції RSA, де сформулював висновки з досвіду платформного підходу до безпеки. «У сучасному світі безпека повинна лежати в основі всього. Ми вважаємо, що її забезпечення починається з платформного підходу. Його основні параметри - простота, всеосяжність і інтелектуальність. Оскільки у організацій більше немає чіткого периметра, який необхідно захищати, ми повинні контролювати всі кінцеві пристрої, користувачів і додатки, захищати критичні контрольні точки за допомогою постійної безпарольної аутентифікації», - сказав він.

Одночасно з цим компанія в черговий раз анонсувала кілька інновацій свого портфоліо.

Лідера Cisco підтримали топ-менеджери компанії на прес-конференції, що відбулася напередодні RSA.

«Безпека сьогодні одне з ключових питань для підприємств будь-якого розміру в будь-якій галузі. Ми бачимо, що на ринку існує безліч рішень для забезпечення безпеки, але не всі вони взаємопов'язані між собою. Наше завдання - спростити підхід до безпеки і надати клієнтам можливість ефективно управляти їй. Рішення компанії повинні мати достатній рівень інтелекту для того, щоб управляти інфраструктурою безпеки, «знати» свою мережу, своє середовище і завжди перебувати на пару кроків попереду інциденту », - впевнений старший віце-президент, генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і додатків компанії Cisco Джіту Пател.

Він нагадав, що ІТ-ландшафт організації все більше розмивається, йде в хмари, співробітники можуть працювати з будь-якого місця і з будь-якого пристрою - все це ускладнює завдання безпеки. Для їх вирішення будуть актуальні технології телеметрії для аутентифікації і подальша інтеграція систем, можливість їх взаємодії. «Попит на більш інтегрований портфель рішень буде зростати, і зараз це ще більш помітно, ніж будь-коли раніше. Ми бачимо, що з моменту запуску SecureX всього за рік набрала вже понад 7000 клієнтів. Це дуже швидке зростання», - резюмував Джіту Пател.

«З точки зору бізнесу, як і з точки зору Cisco, безпека бачиться як безпечне підключення і забезпечення безпеки елементів мережі в комплексі. Щоб підтримувати нові методи роботи, організації все частіше впроваджують наскрізні архітектури безпеки, і ми вважаємо за необхідне використовувати платформний підхід, який спростить забезпечення безпеки, мережеві та ІТ-операції в ході проведення замовниками цифрових перетворень», - додав старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу інформаційної безпеки Cisco Джі Ріттенхауз (Gee Rittenhouse).

Джерело: https://spbit.ru/news/n195745/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.