НОВИНИ

Cisco представила в Росії рішення SD-WAN на базі інтенційно-орієнтованих мереж

2018-07-25
Автор: Телесфера

Cisco SD-WAN

Cisco представила рішення Cisco SD-WAN, в якому застосовуються інноваційні технології інтенційно-орієнтованих мереж, що відкривають нову еру в розвитку мережевих технологій.

Технологія SD-WAN призначена для створення гнучких масштабованих розподілених корпоративних мереж. Її особливістю є поділ рівнів транспорту і контролю, що дозволяє централізовано керувати використанням транспортних мереж віддаленими філіями.

«Рішення Cisco SD-WAN істотно підвищує надійність роботи розподіленої мережі, адже саме від цього фактора залежить безперервність бізнес-процесів - чи приймаються замовлення, обслуговуються клієнти, здійснюються операції. До 80% всіх операцій в територіально розподілених компаніях відбуваються в філіях, внаслідок чого безперебійне функціонування додатків в них є найважливішим завданням ІТ, - сказав Андрій Кузьмич, директор за технологіями Cisco в Росії і СНД. - В основі нового рішення - проривні розробки Cisco в області IBN (Intent-based networking, інтенційно-орієнтовані мережі), що є результатом нашої багаторічної роботи зі створення інтуїтивної системи, здатної передбачити дії, нейтралізувати в зародку загрози безпеки, а також безперервно вдосконалюватися і вчитися ».

Впровадження Cisco SD-WAN дозволить замовникам істотно прискорити процес підключення нових філій і знизити супутні витрати. Фактично можна відправити термінал в віддалений офіс поштою, а налаштувати його віддалено натисканням кнопки в центральному офісі. З використанням Cisco SD-WAN оптимізуються і витрати на канали від операторів зв'язку, при цьому не доводиться жертвувати рівнем обслуговування клієнтів. Це досягається за рахунок міксу транспортної інфраструктури від провайдерів - MPLS, доступ в Internet, мобільної мережі передачі даних 3G/4G. При цьому набір функціоналу Quality experience дозволяє стежити за збереженням рівня роботи кожного конкретного додатка в режимі реального часу, з огляду на поточний стан каналу.

Ще одна ключова відмінність Cisco SD-WAN - найвищий рівень захищеності від кіберзагроз. Зниження ризиків ІБ в розподіленій мережі забезпечується вбудованим комплексом заходів - сегментацією, шифруванням, підтримкою логічних топологій, сервісних точок, а також зовнішніми засобами ІБ - як тим, що встановлені в периметрі (ASA, NGFW), так і хмарними (Cisco Umbrella). В результаті час виявлення загроз в мережі знижується в сотні разів, що мінімізує потенційні збитки компаній від втрат даних і витрати на відновлення інформації.

Рішення Cisco SD-WAN дозволяє забезпечити гнучкість у виборі кінцевого обладнання, це можуть бути як класичні маршрутизатори Cisco, так і оригінальні пристрої vEdge, а також і їх віртуалізовані версії.

Керуючі додатки Cisco SD-WAN включають в себе централізовану систему оркестрації і управління, яка може розміщуватися як в хмарі Cisco так і в ЦОДі компанії.

Джерело: http://www.cnews.ru/news/line/2018-07-25_cisco_predstavila_v_rossii_reshenie_sdwan_na


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.