НОВИНИ

Cisco анонсувала рішення, яке змінить інтернет

2021-04-12
Автор: Телесфера

Cisco анонсує стратегію, спрямовану на сприяння провайдерам комунікаційних послуг і веб-компаніям в підключенні, захисту та автоматизації мереж з метою надання більш надійного і доступного інтернету.

Компанія заявила, що змінює економіку інтернету: нове рішення Cisco Routed Optical Networking з модульною оптикою Acacia і великомасштабними маршрутизаторами Cisco дозволить скоротити витрати до 46%.

Під час пандемії люди, підприємства і держструктури користувалися інтернетом, щоб продовжувати свою діяльність. Інтернет з важливої послуги перетворився в «дорогу життя», по якій доставлялася інформація і за допомогою якої люди зв'язувалися один з одним. Вимушена віддалена робота і онлайн-навчання привели до вибухового зростання числа відеоконференцій. У поєднанні з послугами дистанційної медицини, потоковим відео, іграми та іншими сервісами це дало 25-45-відсотковий сплеск інтернет-трафіку в багатьох регіонах.

Мережі впоралися з навантаженням, але, за прогнозами Cisco, це лише мала дещиця того, що чекає нас в епоху 5G, коли в 2023 р до інтернету будуть підключені вже майже 30 млрд пристроїв. При цьому три мільярди людей до цих пір залишаються без інтернету, не маючи доступу до життєво важливої інформації, навчання та інших можливостей. Все це кидає новий виклик поточній архітектурі інтернет і вимагає постійної уваги і підтримки з боку виробників мережевого обладнання.

«Протягом останніх п'яти років Cisco займалася дослідженнями і рішенням практичних завдань, спрямованих на сприяння замовникам в наданні інтернет-послуг з максимальною якістю при одночасному підвищенні рентабельності, скорочення собівартості і мінімізації ризиків, - каже Джонатан Девідсон (Jonathan Davidson), старший віце-президент і генеральний менеджер групи великомасштабних інфраструктур компанії Cisco. - Допомагаючи замовникам приймати правильні рішення щодо своїх мереж, ми готуємо світ до успішного підключення небаченого раніше числа користувачів, локацій і об'єктів. Пройде десяток років, і ми гідно оцінимо, що прийняли виклик і вчасно звернули увагу на проблеми інтернету».

Побудова мереж для просування Інтернету в нові райони завжди було непростим завданням для мережевих операторів. Вирішуючи цю проблему, Cisco розробила інноваційну архітектуру Converged SDN Transport, яка дає сервіс-провайдерам можливість об'єднати безліч мереж в загальну економічну і безпечну інфраструктуру загальносвітового масштабу.

Сьогодні Cisco, стимулюючи подальше спрощення структури інтернету, пропонує рішення Routed Optical Networking, призначене для згортання оптичних і IP-мереж. Застосовуючи когерентні оптичні модулі Acacia, новітні технології сегментной маршрутизації і Ethernet VPN, а також використовуючи нові можливості Cisco Crosswork Cloud, оператори зможуть будувати гнучкі, ефективні, прості в експлуатації мережі, здатні підтримувати той рівень трафіку, який очікується з поширенням 5G.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_anonsirovala_reshenie_kotoroe_izmenit_internet_136873


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

Cisco SecureX: рік продуктивного розвитку

У червні минулого року клієнтам Cisco стали доступні можливості інтегрованої хмарної платформи з управління інформаційною безпекою Cisco SecureX. В основі нової концепції ІБ, запропонованої вендором, - простота і автоматизація: на платформі консолідовані всі необхідні замовнику інструменти кібербезпеки. Весь минулий рік компанія удосконалювала і доповнювала компоненти платформи, остання серія інновацій була представлена на глобальный онлайн-конференції RSA, що проходить в ці дні. Серед них - спрощення переходу від технології Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту Extended Detection and Response (XDR), просунута технологія пошуку з Cisco Secure Endpoint. Зміни прокоментували топ-менеджери компанії.

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).