НОВИНИ

Cisco запропонує більше рішень для малого бізнесу

2020-03-13
Автор: Телесфера

Як наголошується, в Cisco Designed for Business входять технології, що спочатку призначалися для великих гравців рейтингу Fortune 100, однак тепер вони стають доступними і для невеликих компаній.

Малий бізнес займає суттєвий відсоток світового ринку ІТ: на його частку припадає 44% всіх ІТ-витрат, при цьому за темпами зростання він перевершує корпоративний сегмент. І зараз, в процесі цифрової трансформації бізнес-моделей, малому бізнесу як ніколи потрібна гнучкість. Щоб підтримувати конкурентоспроможність, необхідні технології, які допоможуть нарощувати виручку, оптимізувати обслуговування замовників і виділятися серед конкурентів. Малому бізнесу потрібні безпечні з'єднання і постійно діючі засоби захисту користувачів, даних і пристроїв.

Допомагаючи бізнесу вирішувати технологічні завдання і приділяти більше часу основній діяльності, Cisco представила поповнення свого портфоліо Cisco Designed for Business, з'єднавши можливості машинного навчання, штучного інтелекту і хмарних рішень з простотою придбання, встановлення та обслуговування.

Підтримувати ІТ-системи може бути вельми складно і дорого, особливо з урахуванням обмеженості ІТ-ресурсів малих підприємств. Новий додаток Cisco Business Wireless Mobile App пропонує простий спосіб конфігурації і управління мережами з будь-якої точки з мобільного телефону. Додаток доступний в Apple App Store (iOS) і в Google Play (Android).

З'явилася кнопка для з'єднання малих підприємств з партнерами Cisco і здійснення покупок безпосередньо на сайті Cisco.com. Крім того, скоротився час доступу до технічних фахівців і менеджерів з продажу. Замовники з усього світу можуть спілкуватися в чаті на 24 мовах або ж замовити зворотний дзвінок, який надійде не пізніше ніж через чверть години.

Щоб підтримати швидкозростаючі підприємства, ще більше знизити ціну і зменшити складність, підвищуючи при цьому операційну ефективність, компанія підготувала пакетні рішення з ключових технологій.

Простої мережі і проблеми з інформаційною безпекою негативно позначаються на виручці, лояльності клієнтів і конфіденційності даних. Об'єднуючи високі швидкість і щільність Wi-Fi 6 з портфоліо хмарно керованих точок доступу Meraki, нові точки доступу Meraki Wi-Fi 6 відрізняються простотою управління і допомагають поліпшити продуктивність, надійність і захищеність мережі, не вимагаючи при цьому збільшення ІТ-штатів. Перша точка доступу Cisco Wi-Fi 6 для малого бізнесу пропонує гнучкі інструменти зростаючим підприємствам, які прагнуть прискорити процес цифровізації. Технологія забезпечить масштабування мереж для ефективного управління зростаючою кількістю пристроїв і широкосмуговим контентом, включаючи відео, а також підтримає високу продуктивність при появі нових додатків.

Інтелектуальні камери Meraki з хмарним керуванням допоможуть не тільки боротися з розкраданнями і зменшувати інші ризики. Вони здатні надавати бізнесу цінну аналітичну інформацію, починаючи від прохідності до оцінки привабливості тих чи інших вітрин і заповнення парковок. Нові камери відрізняються високою якістю відео, мають вбудовані можливості бездротового зв'язку, локального зберігання даних і просунутої аналітики, що скорочує витрати, пов'язані з пересилкою даних в дата-центр. Об'єктив типу "риб'яче око" забезпечує круговий огляд, одного пристрою досить для покриття всього приміщення малого підприємства.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predlozhit_bolshe_reshenij_dlya_malogo_biznesa_132168


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82  

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.