НОВИНИ

Cisco: портфоліо промислових 5G-маршрутизаторів для IoT

2021-06-18
Автор: Телесфера

 

Cisco представила нове портфоліо промислових граничних маршрутизаторів Catalyst, завдяки яким весь функціонал корпоративних мереж реалізується на кордоні гнучко, безпечно і масштабовано, що необхідно для успішного впровадження Інтернету речей (IoT).

Уже сьогодні, пропонуючи можливості 5G, пристрої дозволяють організаціям прискорювати цифрову трансформацію і виробляти масштабні підключення промислових додатків, вибираючи різні засоби управління, відповідні як для ІТ (Cisco DNA Center і Cisco vManage), так і для OT (Cisco IoT Operations Dashboard і Cisco IoT Field Network Director). Єдина архітектура спрощує ІТ/ОТ- взаємодію, а також впровадження від підприємства до самого кордону.

Багато замовників саме на кордоні мережі шукають можливості убезпечити критичні бізнес-операції і отримати контекстні дані, які впливають на виручку. Кордон різноманітний і може розташовуватися де завгодно - від інженерних підстанцій і комунікацій до автострад з автобусами і поліцейськими автомобілями, що мчать по ним. Згідно Gartner, 75% даних будуть генеруватися в цих граничних середовищах за межами дата-центрів. Підключивши кордон до мережі і повністю інтегрувавши граничні дані, бізнес зможе прискорити свою цифрову трансформацію, істотно підвищити свою ефективність, якість обслуговування замовників і поліпшити кінцеві результати.

Промислові маршрутизатори Cisco об'єднують кордон

Звичайна практика для організацій полягає в роздільному підключенні граничних пристроїв і систем. У кожному разі, будь то підключення торгових терміналів або виносних блоків обладнання, діють різні вимоги, що відрізняються від тих, що застосовуються на підприємстві або в філії. В результаті утворюється фрагментована мережева структура, що веде до зростання вразливостей і розрізненості даних, які неможливо об'єднати. У міру того, як організації прискорюють цифрову трансформацію, їм потрібен спосіб спростити управління і безпеку в мережі і на периферійних пристроях.

«Тільки Cisco пропонує мережу від підприємства до промислового кордону з архітектурою, яка об'єднує аналітику, автоматизацію і політики безпеки від університетських містечок і філій підприємств до підстанцій, віддалених робочих місць, парків, підключених гаджетів і т.д.», - каже Вікас Бутані (Vikas Butaney), віце-президент і генеральний менеджер IoT-підрозділу Cisco.

Завдяки інтегрованим обчислювальним та інтелектуальним можливостям для створення бізнес-додатків і підтримки рішень на кордоні портфоліо нових промислових маршрутизаторів Cisco Catalyst стане інструментом реалізації граничних інновацій в будь-яких проектах. Серед нових пропозицій:

  • Три нових промислових 5G-маршрутизатора Catalyst для безпечного підключення мобільних і фіксованих ресурсів. Ці маршрутизатори на базі Cisco IOS XE, доповнюючи Cisco Catalyst IR1101, призначені для розширення корпоративної мережі і SD-WAN від сегмента підприємства до кордону. Така єдина архітектура дає в розпорядження ІТ-служб узгоджений інструментарій, усуває необхідність тренінгів по новим пристроям і технологіям і підвищує безпеку.
  • Нові шлюзи Cisco IoT для масового підключення всередині і поза будівлями. Недорогі шлюзи з хмарним керуванням Cisco IoT Operations Dashboard, які ідеально підключаються до хмари, не вимагають складних налаштувань: щоб підключити раніше непідключені ресурси досить включити живлення.

Безпрецедентна модульність і масштабованість: не тільки 5G

Для адаптації до змін в конкурентному середовищі, підвищення ефективності і роботи в умовах пандемії бізнесу необхідні дані і маневреність. Потреба в даних означає зростання числа підключених пристроїв і програм, які підтримуються. З нарощуванням темпів впровадження 5G, Wi-Fi 6 та інших нових технологій неминуче вибухове зростання підключених пристроїв у всьому світі - і готувати кордон до цих змін потрібно вже зараз.

Нове портфоліо пропонує масштабовану, гнучку і безпечну адаптацію до технологічних змін і нових додатків, які підключаються. Щоб використовувати переваги технологій 5G, а також тих, що прийдуть їй на зміну, замовнику досить встановити новий модуль з мінімальною перервою на модернізацію. У портфоліо входять різні модулі, включаючи 5G і LTE для публічних і приватних стільникових мереж, додатки для забезпечення громадської безпеки, такі, як FirstNet, DSL і Wi-SUN, крім того, передбачена модернізація пам'яті. Замовники також отримали можливість апгрейда центрального процесора і акумуляторів в польових умовах.

«Замовники хочуть, щоб наше обладнання функціонувало в промисловому середовищі 7-10 років, тому все портфоліо - модульне, і замовники зможуть адаптувати обладнання і захищати мережеві інвестиції», - додає Вікас Бутані.

Вбудована наскрізна безпека і аналітика операційного середовища

Конвергенція промислових і корпоративних мереж веде до зростання числа підключених активів на кордоні. Одночасно розширюється горизонт атак і ростуть ризики уразливості, що ускладнює роботу служб інформаційної безпеки. Щоб керувати ІТ- та ОТ-безпекою без створення роздільних структур, які обмежують можливості захисту ОТ-ресурсів, організаціям потрібна єдина стратегія кібербезпеки.

В основі портфоліо промислових маршрутизаторів Catalyst лежить передова архітектура кібербезпеки Cisco, яка забезпечує цілісний підхід до оцінки стану, політикам і діям від підприємства до кордону. Технологія Cisco Cyber Vision забезпечує повну видимість того, що відбувається для підключених на кордоні промислових систем управління. Cyber Vision забезпечує кібербезпеку промислових мереж, дозволяючи службам безпеки виявляти загрози з урахуванням операційного контексту і даючи можливість організаціям будувати конвергентну стратегію відображення ІТ/ОТ загроз без необхідності придбання нового обладнання у нових вендорів.

Нові промислові маршрутизатори Cisco Catalyst будуть доступні в червні.

Джерело: https://www.it-world.ru/news-company/releases/176040.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82  

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.