НОВИНИ

Cisco представила новий функціонал Webex

2021-10-28
Автор: Телесфера

Cisco Webex усуває потребу в різних пристроях для особистого та бізнес-користування.

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.

Крім того, після придбання компанії imimobile, Cisco представляє інтеграцію її технологій з Webex для інтелектуальної та природної взаємодії по будь-якому каналу зв'язку.

«Минулий рік виявив необхідність створення комфортної для користувача обстановки, — сказав Джіту Пател (Jeetu Patel), виконавчий віце-президент і генеральний менеджер бізнес-групи безпеки і спільної роботи компанії Cisco. — Представлені інновації дозволяють підприємствам стати ще ближчими до замовників та обслуговувати їх з максимальною ефективністю за будь-яким каналом зв'язку в реальному часі».

Новий функціонал Webex Calling:

 • Webex Go. Зникла необхідність перемикатися між робочим та особистим мобільним телефоном. З запуском Webex Go корпоративний функціонал Webex Calling реалізується як виділена бізнес-лінія на персональному мобільному телефоні користувача. 
 • Nomadic E911 — екстрені дзвінки з місцезнаходженням. Під час екстреного виклику з Webex App аварійно-рятувальна служба отримає точну інформацію про місцезнаходження. Якщо Webex App визначить, що той, хто телефонує, перемістився в іншу точку, користувачі отримають повідомлення про необхідність оновити адресну інформацію.
 • Хмарні дзвінки (Cloud Calling) з персональних настільних пристроїв. Користувачі отримали можливість викликати колег на ім'я або додатковий номер безпосередньо з пристроїв Webex Desk Pro.
 • Інтеграція із Singlewire InformaCast. Користувачі можуть надсилати екстрені сповіщення безпосередньо і у вигляді аудіофайлів на телефони та акустичні системи Cisco, а також текстові повідомлення — на цифрові панелі, настільні комп'ютери та мобільні пристрої.
 • Виділений віртуальний вузол (Dedicated Instance). Якщо замовник не готовий переносити в хмару всі виклики, є можливість гібридного розгортання та суміщення розрахованого на багато користувачів (Multi-Tenant) і виділеного (Dedicated Instance) режимів.
 • Розширення тарифного покриття у Європі. Cisco анонсувала тарифи Cisco Calling Plans для десяти країн Європейського Союзу. Тепер у них включені: Бельгія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Литва, Люксембург, Фінляндія, Франція та Швеція.
 • Нове використання загальної лінії. Новий віджет для Webex App спрощує користувачам роботу в багатозадачному режимі та прискорює відповіді на дзвінки.

Нові можливості Webex Customer Experience:

 • Узагальнення інформації щодо клієнтів. Замовники Webex незабаром зможуть поєднати всі дії клієнтів по всіх каналах і точках взаємодії на єдиній платформі.

- Магазин може підключити купівельний кошик до чату, виклику або електронної пошти, навіть якщо взаємодія цими каналами проходила через різні канали або різних постачальників.
- Щоб клієнти не розчарувалися в обслуговуванні, покращено прогнозування поведінки клієнтів та передбачено механізми запобіжної та оперативної реакції із застосуванням ШІ-оркестрації. Наприклад, у разі відмови сервісу та переповнення операторського центру запитами Webex Customer Experience розпізнає необхідність попереджувальної відповіді.

 • Комунікаційна платформа як послуга (Communications Platform as a Service, CPaaS). Відеотехнологія Webex незабаром поєднається з imiconnect, корпоративним рішенням Cisco CPaaS, яке має багаті можливості взаємодії з клієнтами у додатках телемедицини, освіти, спілкування та доповненої реальності. Інтерфейси прикладного програмування API та комплекти розробника SDK будуть доступні на початку 2022 р. 
 • Пісочниця корпоративного розробника. На конференції WebexOne розробники отримають доступ до нової пісочниці CPaaS, де зможуть на одній платформі створювати, тестувати та налагоджувати дослідні зразки. Цей інструментарій допоможе заощадити час, зменшити складність та прискорити інновації. Пісочницею можна скористатися з 27 жовтня 2021 р. після реєстрації.

Джерело: https://www.it-world.ru/news-company/releases/179304.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.