НОВИНИ

Cisco представила рішення для прискорення додатків в мультихмарних середовищах

2020-01-31
Автор: Телесфера

 Cisco Live 2020

На конференції Cisco Live 2020 компанія зробила ряд анонсів і представила нові рішення, які покликані допомогти бізнесу маштабуватися, підтримувати інформаційну безпеку і прискорювати процеси цифрової трансформації.

Зокрема, Cisco представила рішення для прискорення додатків в гібридному багатохмарному середовищі. Нова мультидоменна архітектура, об'єднуючи рішення AppDynamics і Cisco Intersight Workload Optimizer, покликана забезпечити повну прозорість роботи програмних рішень на рівні додатку, мережі та дата-центру, як локально, так і в хмарі.

Cisco Intersight Workload Optimizer являє потужні можливості по оптимізації робочого навантаження і витрат в архітектурі гібридних додатків. Intersight Workload Optimizer враховує обмеження продуктивності, вартості та відповідності. Він використовує історичні знання і знання в реальному часі, щоб завчасно позначати потенційні проблеми, а також виявляти можливості зниження витрат, усуваючи надмірне виділення ресурсів. На відміну від підходів, які обмежені виключно віртуальною інфраструктурою, це рішення може точно визначити основну причину деградації додатків, будь то на рівні додатків, на рівні віртуальних машин/контейнерів або пов'язаних з можливостями обладнання зберігання, обчислювальних вузлів або мережі.

До складу AppDynamics увійшла функція AppDynamics Experience Journey Map, яка автоматично відображає найбільш важливі активності користувачів в критично важливих додатках. Отримувані при цьому метрики фокусуються як на бізнес-показниках, так і на досвіді додатків, щоб дати бізнес-командам і командам додатків єдине корельоване уявлення про показники продуктивності бізнесу, користувацького досвіду і продуктивності додатків.

Представлена інтегрована платформа Cisco HyperFlex для роботи з контейнерами як з послугою (container-as-a-service). Вона спрощує конфігурацію і поточні операції Kubernetes в хмарі, в дата-центрі і на кордоні.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_resheniya_dlya_uskoreniya_prilozhenij_v_multioblachnyh_sredah...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.