НОВИНИ

Cisco представила рішення для прискорення додатків в мультихмарних середовищах

2020-01-31
Автор: Телесфера

 Cisco Live 2020

На конференції Cisco Live 2020 компанія зробила ряд анонсів і представила нові рішення, які покликані допомогти бізнесу маштабуватися, підтримувати інформаційну безпеку і прискорювати процеси цифрової трансформації.

Зокрема, Cisco представила рішення для прискорення додатків в гібридному багатохмарному середовищі. Нова мультидоменна архітектура, об'єднуючи рішення AppDynamics і Cisco Intersight Workload Optimizer, покликана забезпечити повну прозорість роботи програмних рішень на рівні додатку, мережі та дата-центру, як локально, так і в хмарі.

Cisco Intersight Workload Optimizer являє потужні можливості по оптимізації робочого навантаження і витрат в архітектурі гібридних додатків. Intersight Workload Optimizer враховує обмеження продуктивності, вартості та відповідності. Він використовує історичні знання і знання в реальному часі, щоб завчасно позначати потенційні проблеми, а також виявляти можливості зниження витрат, усуваючи надмірне виділення ресурсів. На відміну від підходів, які обмежені виключно віртуальною інфраструктурою, це рішення може точно визначити основну причину деградації додатків, будь то на рівні додатків, на рівні віртуальних машин/контейнерів або пов'язаних з можливостями обладнання зберігання, обчислювальних вузлів або мережі.

До складу AppDynamics увійшла функція AppDynamics Experience Journey Map, яка автоматично відображає найбільш важливі активності користувачів в критично важливих додатках. Отримувані при цьому метрики фокусуються як на бізнес-показниках, так і на досвіді додатків, щоб дати бізнес-командам і командам додатків єдине корельоване уявлення про показники продуктивності бізнесу, користувацького досвіду і продуктивності додатків.

Представлена інтегрована платформа Cisco HyperFlex для роботи з контейнерами як з послугою (container-as-a-service). Вона спрощує конфігурацію і поточні операції Kubernetes в хмарі, в дата-центрі і на кордоні.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_resheniya_dlya_uskoreniya_prilozhenij_v_multioblachnyh_sredah...


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.