НОВИНИ

Cisco представила концепт комбінованого робочого місця

2020-08-18
Автор: Телесфера

Компанія Cisco розробила концепцію, яка допоможе налагодити ефективну віддалену роботу і одночасно відкриє шлях до безпечного повернення в офіс. В її рамках були представлені шість функцій, які допоможуть протягом робочого дня, незалежно від того, де він протікає.

1. Відео для всіх. Багато віддалених співробітників відчувають незручності через поганий зв'язок в будинку. Тому був доопрацьований додаток Webex, де висока якість забезпечується навіть при втраті 50% пакетів. Інтелектуальне масштабування відео з роздільною здатністю 360p і нижче дозволяє отримати якість, аналогічне розширенню 720p. А за рахунок кодування з урахуванням «області уваги» Webex забезпечує підвищену якість зображення на більш важливих ділянках - наприклад, на обличчях співрозмовників.

2. Віртуальний, розмитий або індивідуальний фон. Повідомляється, що Webex - перший додаток, в якому віртуальний і розмитий фони реалізовані на всіх пристроях і платформах - Windows, Mac і Android. Щоб уникнути непотрібних відволікаючих моментів, можна скористатися функцією «розмити, вибрати» віртуальний фон або створити свій власний, - і увага зосередиться на тому, хто говорить і тому, що він хоче донести, а не на тому, що знаходиться у нього за спиною.

3. Помічник Webex Assistant for Meetings покликаний істотно спростити проведення зустрічей: він може робити нотатки і записувати питання, які потребують конкретних дій, а якщо потрібно знайти ключову тему, яка обговорювалася на декількох нарадах, проведе пошук по транскрипції.

4. Предпросмотр екрану перед передачею картинки. Найчастіше ведучий забуває натиснути кнопку передачі зображення зі свого дисплея, згадуючи про це тільки на п'ятому чи шостому слайді. Трапляється, що на екран випадково виводиться конфіденційний документ. Функція попереднього перегляду екрану перед передачею картинки дозволяє з самого початку побачити, що саме передається на загальний огляд.

5. Поставити питання або вставити коментар при віддаленій роботі буває проблематично. У додатку Webex завжди була кнопка «підняти руку», однак тепер зробити це можна на будь-якому пристрої, навіть приєднавшись до зустрічі з простого телефону. До того ж той, хто «піднімає руку», тепер відразу стає помітнішим, тому що переміщається в початок списку учасників.

6. Розширення корпоративної функціональності Webex Teams. Сучасні реалії такі, що доводиться перетворювати в офіси, наприклад, частину кухонь, розмістившись в куточку з ноутбуком і стільниковим телефоном. За допомогою Webex Calling і таких нових функцій Webex Teams, як візуальна голосова пошта, локальний пошук контактів і переведення виклику з одного пристрою на інший, стало набагато простіше зв'язуватися з колегами. Тепер звичними офісними функціями можна користуватися удома - на комп'ютері і мобільному телефоні.

Cisco в рамках своєї концепції комбінованого робочого місця пропонує інтелектуальні безконтактні робочі місця.

Додаток Webex Teams давно виступає в ролі пульта управління для Webex-пристроїв. З його допомогою можна зателефонувати, відключити звук, змінити аудіо, передати зображення з екрану, закінчити зустріч або виклик - з телефону або ноутбука, не торкаючись ні до яких чужим предметів.

Крім того, можна використовувати голосове керування, і учасникам для початку зустрічі або передачі зображень не доведеться взагалі ні до чого торкатися. На загальній частині екрана додаток нагадає про необхідність дотримуватися запобіжних заходів і підтримувати соціальну дистанцію. Повідомлення про перевищення допустимого числа учасників в залі, які генеруються за допомогою високоякісних датчиків в зальних пристроях, транслюються в реальному часі. А інформування про графік прибирання повідомляє співробітникам, коли останній раз проводилася дезінфекція.

У відкритому офісі персональна гарнітура Cisco підключить учасника до спільної робочої станції без нагальної потреби доторкатися до чого б то не було.

Додаток Webex завжди підтримував наскрізне шифрування, але тепер алгоритм шифрування Webex Meetings оновлений до AES-256-GCM.

«Все, що ми робимо, розраховане на спрощення робочого процесу, - сказав Джавед Хан (Javed Khan), віце-президент і генеральний менеджер підрозділу спільної роботи компанії Cisco. - Ми розробляємо функції, яким можна довіряти, і які дозволяють успішно працювати в будь-якому місці».

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_predstavila_koncept_kombinirovannogo_rabochego_mesta_134093


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

HPE Alletra - хмарна платформа для зберігання і управління даними

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нових продуктів і платформ, які трансформують HPE Storage в підрозділ, що надає хмарні сервіси по роботі з даними. Серед них - платформа керування даними HPE Alletra, яка реалізує концепцію Unified DataOps, яка передбачає використання хмарної моделі роботи і управління даними незалежно від місця їх розташування в ЦОД або в хмарі і уніфікацію операцій з даними. Нова платформа призначена для вирішення проблеми вилучення користі зі стрімко зростаючого обсягу даних від кордонів ІТ-інфраструктури до ЦОД і хмари. Всі дані, де б вони не зберігалися, управляються з єдиної консолі.