НОВИНИ

Cisco інвестує 10 млн доларів в стипендіальну програму з кібербезпеки

2016-06-15
Автор: Телесфера

cisco_security

Кібербезпека створює найважливіший фундамент, необхідний організаціям для захисту власних активів, створення атмосфери довіри, що сприяє зростанню і розвитку. У той же час, дослідження показують, що до 2019 року в світі буде не вистачати двох мільйонів кваліфікованих ІБ-фахівців. Щоб не допустити цього, Cisco представляє стипендіальну програму з кібербезпеки, на яку виділяється 10 млн доларів. Компанія також розширює портфоліо сертифікатів в сфері інформаційної безпеки.

Глобальна стипендіальна програма з кібербезпеки

 • Cisco інвестує 10 млн доларів в розраховану на два роки глобальну стипендіальну програму з кібербезпеки, покликану збільшити число фахівців, що володіють необхідною підготовкою в цій області.
 • У програму Cisco входять навчання, виробнича практика і сертифікація відповідно до вимог галузевої спеціальності «аналітик центру моніторингу та управління інформаційною безпекою» (Security Operations Center Analyst).
 • Програма буде реалізовуватися з серпня 2016 р спільно з авторизованими партнерами Cisco по навчанню.

Зміни в програмах сертифікації

 • Cisco вводить нову програму сертифікації Cyber Ops і переглядає програму сертифікації CCIE Security.
 • Програма CCNA Cyber Ops сфокусована на підготовці аналітика центру моніторингу та управління інформаційною безпекою (Security Operations Center, SOC), де камера визначатиме атак. ІТ-персонал отримає ряд навичок, необхідних для роботи в такому центрі, а також засвоїть принципи координації дій для відбиття атаки.
 • CCNA Cyber Ops розширює існуючу програму сертифікації рівня associate, куди входить спеціальність CCNA Security (основний напрямок - адміністратор мережевої безпеки).
 • Оновлення програми сертифікації CCIE Security націлені на формування практичних навичок і знань експертного рівня, необхідних для роботи в умовах еволюції технологій і загроз безпеці. Зміни включають оцінку знань за такими новітніми технологіями забезпечення безпеки, як вдосконалена захист від загроз (Advanced Threat Protection), вдосконалена захист від шкідливого ПЗ (Advanced Malware Protection), системи запобігання вторгнень наступного покоління (Next-Generation IPS), віртуалізація, автоматизація та інформаційне взаємодія. Програма також передбачає новий підхід до оцінки кандидата, який стимулює придбання знань і навичок у сфері таких технологій, що розвиваються, як программируемость мереж, хмарні мережі та Інтернет речей.

«Без кібербезпеки неможливо досягти успіху в цифрову епоху. У різних країнах від різних керівників ми чуємо, що інновації в цифровому світі стримуються міркуваннями безпеки. Значить, попит на фахівців з новими навичками зростає. Ми розробили цю стипендіальну програму, щоб дати різкий поштовх розвитку фахівців. Ми також прагнемо сприяти диверсифікації індустрії інформаційної безпеки завдяки залученню нових людей з різних країн, включаючи ветеранів, жінок і молодих фахівців, які стануть професійно займатися кібербезпекою », - зазначає Жанна Беліво-Данн (Jeanne Beliveau-Dunn), віце-президент компанії Cisco, генеральний менеджер підрозділу Cisco Services.

Детальна інформація про програму Cisco Global Security Scholarship розміщена на сайті Cisco.com/go/Security Scholarship .


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (044) 599-99-10

 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.