НОВИНИ

Новий проект Cisco і Google Cloud спростить роботу 150 мільйонам користувачів

2018-07-31
Автор: Телесфера

cisco_google

На щорічній конференції Google Cloud Next (Сан-Франциско, 24-26 липня 2018) Cisco і Google представили лінійку рішень для спільної роботи. Google Cloud Contact Center AI і широкі можливості взаімоінтегрованих сервісів Webex і Google Calendar дозволять мільйонам користувачів працювати ще ефективніше.

Cisco не обмежується простою взаємодією продуктів для телефонії, електронної пошти, обслуговування замовників і спільної підготовки документів. Основна мета - підвищити продуктивність праці користувачів так, щоб вони могли ефективніше виконувати будь-які завдання. Застосовуючи технології штучного інтелекту (ІІ), машинного навчання і можливості ІІ-сервісів платформи Google Cloud Platform, компанії Cisco і Google істотно розширюють можливості спільної роботи.

Спільний проект Cisco і Google Cloud представляє розробки по ряду ключових напрямків:

Підвищення якості роботи операторів контактних центрів за допомогою ІІ. Понад 3 млн операторів клієнтських служб в усьому світі використовують ПЗ Cisco для контакт-центрів. Компанія прагне максимально підвищити якість спілкування операторів з клієнтами, щоб допомогти їм швидше і точніше відповідати на питання. У новому рішенні Google Cloud Contact Center AI об'єднані технології Google Artificial Intelligence (AI) і Cisco Customer Journey Solutions. Це просте, безпечне і гнучке рішення може бути розгорнуто в контактних центрах навіть підприємства, які не знайомі з тонкощами машинного навчання. При цьому штучний інтелект не лише автоматично надасть операторам необхідні документи, які допоможуть вести розмову з клієнтом, але і буде постійно навчатися, щоб надалі пропонувати все більш корисну інформацію. Таке поєднання ІІ-функціоналу Google з глобальним охопленням Cisco дозволяє різко підвищити ефективність взаємодії компаній з замовниками.

Інтеграція Webex і Google Calendar - планування нарад «в один клік». У найближчі місяці в онлайн-офісі G Suite з'явиться новий інструмент, який дасть можливість викликати Webex Meetings безпосередньо з календаря Google Calendar. Все, що потрібно для організації відео-орієнтованої Webex-наради з тими чи іншими учасниками в тій чи іншій переговорнії, - це клік по іконці Webex, інше зробить технологія. При цьому не потрібно ні завантажувати що-небудь, ні реєструватися в гостьовому акаунті: на відеопристроях Cisco досить натиснути зелену кнопку приєднання до наради, в браузері Chrome - зробити один клік мишею. Незважаючи на те, що інструментарій створювався різними компаніями, при його використанні створюється враження, що він спочатку замислювався як єдине ціле.

Однак спрощення планування нарад і участі в них - лише одне із завдань. Зараз Google і Cisco спільно вивчають питання застосування Google AI для отримання стенограм і перекладів, складання резюме нарад і управління завданнями. В результаті навіть ті, хто не був присутній на нараді, зможуть бути в курсі всього, що обговорювалося.

Додавання функціоналу викликів і нарад Cisco в додатки для Android. Разом з комплектом розробника Webex Teams Android SDK з'явилася можливість вбудовування функціонала Cisco для спільної роботи в додатки для пристроїв на базі Android. Наприклад, функціонал Cisco для відеонарад, вбудований в «розумні окуляри», дозволить експерту на суші побачити ситуацію в точності так, як бачить її інженер на кораблі посеред океану.

Використання інструментарію Google (Docs, Sheets, Slides, Forms) в робочих просторах Webex Teams Spaces. Спільна робота над контентом стає все більш популярною, і тому Cisco і Google створюють інструментарій для її спрощення. Тепер не потрібно щоразу викладати документ після чергового редагування. Досить зробити це один раз, і скільки б редакцій не створювалося, кожен з розробників документа буде в будь-який момент мати перед очима найсвіжішу версію.

«Разом Cisco і Google Cloud значно розширюють можливості замовників, - сказала Емі Чан (Amy Chang), старший віце-президент з технологій для спільної роботи компанії Cisco. - Спільно працюючи над вдосконаленням трудових процесів, ми покладаємо великі надії на ініціативи інтеграції, реалізація яких стартувала і триватиме. Це лише початок".

Джерело: http://ict-online.ru/news/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.