НОВИНИ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

2021-10-20
Автор: Телесфера

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Якщо загальне число аутентифікації Duo MFA за останній рік зросла на 39%, то темпи зростання біометричної аутентифікації досягли 48%.

У звіті 2021 Duo Trusted Access Report проаналізовані дані світової клієнтської бази Cisco Duo по 36 млн. пристроям, 400 тис. унікальних додатків і 800 млн. щомісячних аутентифікації. Звіт показав, що у всіх галузях підприємства, організовуючи віддалену роботу звідусіль на будь-яких пристроях, приймають різні заходи для забезпечення безпечного віддаленого доступу до додатків.

Зростає кількість впроваджень біометричних рішень - вони реалізовані на 71% мобільних телефонів замовників Cisco Duo. Це ілюструє все більше прийняття користувачами альтернативних методів аутентифікації і доступність безпарольного обладнання. При цьому користувачі все більше відмовляються від зберігання великих масивів аутентифікаційних паролів: Duo зазначає п'ятикратне зростання використання стандарту веб-аутентифікації WebAuthn з моменту його прийняття Консорціумом W3C (World Wide Web Consortium) в квітні 2019 року WebAuthn дозволяє безпечно зберігати і верифікувати біометрії локально, на пристрої, без централізованої бази даних.

Як член Консорціуму W3C і прихильник безпарольних технологій Duo просувала ратифікацію стандарту WebAuthn і в березні 2021 року випустила незалежне від інфраструктури рішення безпарольної аутентифікації.

Відхід від паролів істотно спростить переважній більшості користувачів процедури реєстрації, що, в свою чергу, призведе до зміцнення інформаційної безпеки. Згідно глобального опитування топ-менеджерів у сфері ІТ, проведеного в рамках підготовки звіту Trusted Access Report, більше половини організацій планують впроваджувати безпарольний захист. 46% респондентів заявили, що найбільше занепокоєння і роздратування при роботі з паролями викликають питання безпеки, пов'язані із скомпрометованими реєстраційними даними.

«Ми досягли тієї стадії, коли дії користувача самі по собі вже є засобом контролю безпеки, - сказав Дейв Льюїс (Dave Lewis), міжнародний директор-консультант Cisco з інформаційної безпеки. - Підприємства переходять до нових, більш ефективних методів контролю доступу, на практиці спостерігаючи, як демократизація процесу забезпечення безпеки підвищує ефективність гібридних співробітників, не погіршуючи при цьому параметрів захисту».

Важливість орієнтованої на користувача стратегії безпеки, яка, забезпечуючи доступність ресурсів і захищаючи їх від зловмисників, враховує характер робочих дій користувачів, підкреслені в недавно опублікованому Індексі гібридної роботи Cisco Hybrid Work Index. Він показав різкий сплеск застосування на початку пандемії захищеного віддаленого доступу і VPN, при цьому за той же період число спроб незаконного доступу зросла в 2,4 рази і залишається високим протягом 18 місяців. Внаслідок цього організації посилюють політики верифікації користувачів і пристроїв до надання доступу до додатків. Число невдалих аутентифікації, викликаних застарінням пристроїв, з 2020 по 2021 рр. зросла на 33%.

Джерело: https://www.it-world.ru/news-company/releases/179103.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.