НОВИНИ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

2021-10-20
Автор: Телесфера

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Якщо загальне число аутентифікації Duo MFA за останній рік зросла на 39%, то темпи зростання біометричної аутентифікації досягли 48%.

У звіті 2021 Duo Trusted Access Report проаналізовані дані світової клієнтської бази Cisco Duo по 36 млн. пристроям, 400 тис. унікальних додатків і 800 млн. щомісячних аутентифікації. Звіт показав, що у всіх галузях підприємства, організовуючи віддалену роботу звідусіль на будь-яких пристроях, приймають різні заходи для забезпечення безпечного віддаленого доступу до додатків.

Зростає кількість впроваджень біометричних рішень - вони реалізовані на 71% мобільних телефонів замовників Cisco Duo. Це ілюструє все більше прийняття користувачами альтернативних методів аутентифікації і доступність безпарольного обладнання. При цьому користувачі все більше відмовляються від зберігання великих масивів аутентифікаційних паролів: Duo зазначає п'ятикратне зростання використання стандарту веб-аутентифікації WebAuthn з моменту його прийняття Консорціумом W3C (World Wide Web Consortium) в квітні 2019 року WebAuthn дозволяє безпечно зберігати і верифікувати біометрії локально, на пристрої, без централізованої бази даних.

Як член Консорціуму W3C і прихильник безпарольних технологій Duo просувала ратифікацію стандарту WebAuthn і в березні 2021 року випустила незалежне від інфраструктури рішення безпарольної аутентифікації.

Відхід від паролів істотно спростить переважній більшості користувачів процедури реєстрації, що, в свою чергу, призведе до зміцнення інформаційної безпеки. Згідно глобального опитування топ-менеджерів у сфері ІТ, проведеного в рамках підготовки звіту Trusted Access Report, більше половини організацій планують впроваджувати безпарольний захист. 46% респондентів заявили, що найбільше занепокоєння і роздратування при роботі з паролями викликають питання безпеки, пов'язані із скомпрометованими реєстраційними даними.

«Ми досягли тієї стадії, коли дії користувача самі по собі вже є засобом контролю безпеки, - сказав Дейв Льюїс (Dave Lewis), міжнародний директор-консультант Cisco з інформаційної безпеки. - Підприємства переходять до нових, більш ефективних методів контролю доступу, на практиці спостерігаючи, як демократизація процесу забезпечення безпеки підвищує ефективність гібридних співробітників, не погіршуючи при цьому параметрів захисту».

Важливість орієнтованої на користувача стратегії безпеки, яка, забезпечуючи доступність ресурсів і захищаючи їх від зловмисників, враховує характер робочих дій користувачів, підкреслені в недавно опублікованому Індексі гібридної роботи Cisco Hybrid Work Index. Він показав різкий сплеск застосування на початку пандемії захищеного віддаленого доступу і VPN, при цьому за той же період число спроб незаконного доступу зросла в 2,4 рази і залишається високим протягом 18 місяців. Внаслідок цього організації посилюють політики верифікації користувачів і пристроїв до надання доступу до додатків. Число невдалих аутентифікації, викликаних застарінням пристроїв, з 2020 по 2021 рр. зросла на 33%.

Джерело: https://www.it-world.ru/news-company/releases/179103.html


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.