НОВИНИ

Cisco представила продукти для малих підприємств під брендом Cisco Designed for Business

2019-11-25
Автор: Телесфера

 

Cisco в ході своєї щорічної конференції Partner Summit запропонувала замовникам і партнерам безпечне і гнучке портфоліо, цільову підтримку, розраховану на кілька років інформаційно-освітню кампанію і нарощування партнерських інвестицій для вигідного використання можливостей, що відкриваються в малому бізнесі.

У нове портфоліо з брендом Cisco Designed for Business увійдуть необхідні для успіху малих підприємств недорогі продукти. Воно включає інтелектуальні цільові рішення, в тому числі продукти для спільної роботи (Webex), бездротового зв'язку (точки доступу Catalyst) і вбудовані засоби забезпечення інформаційної безпеки (Meraki Go). У портфоліо також увійдуть різні сервіси, що полегшують малим підприємствам роботу з Cisco, в тому числі прискорене обслуговування, а також адаптовані продукти, що забезпечують малому бізнесу інформаційну безпеку зв'язку, обчислень і спільної роботи.

Cisco також різко нарощує інвестиції в партнерську програму для цього ринку, створюючи партнерам і замовникам, які представляє малий бізнес,  комфортні умови взаємодії, включаючи прискорену реакцію і швидкий доступ до кваліфікованої підтримки.

Cisco буде активніше відгукуватися на потреби і підтримувати малі підприємства, використовуючи новий Virtual Demand Center (VDC). VDC допомагає задовольняти попит, ініційований маркетинговою активністю Cisco, створюючи комерційні пропозиції при мінімальному контакті з клієнтом. Для партнерів VDC відкриває готові до використання можливості, замовники отримують прискорену реакцію і негайний доступ до кваліфікованої підтримки.

Нові пропозиції і зміни в партнерських програмах в тому числі включають:

Нові преференції Perform Plus, призначені для заохочення партнерів, що працюють переважно з малими і середніми підприємствами, шляхом щоквартальних виплат. Cisco також нарощує інвестиції для партнерів, які демонструють цілеспрямований розвиток, але не завжди можуть використовувати інші преференції. Дана програма починає діяти в третьому кварталі 2020 фінансового року.

Нова програма CMSP Express являє собою перероблену програму по роботі з постачальниками хмарних і керованих послуг (Cloud and Managed Service Program) і розрахована на провайдерів керованих послуг, що пропонують послуги малим підприємствам.

Глобальна доступність програми X-Sell. Спільнота збутових організацій, створена спільно з партнерами, що використовує проведене Cisco навчання і спільні продажі, розширюється і охоплює малі підприємства.

Спрощена цифрова реєстрація значно скорочує терміни затвердження угод, обмежених певними сумами, і дозволяє партнерам швидше діяти в умовах ринку, який динамічно розвивається.


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.