НОВИНИ

Cisco оновила рішення для ЦОД

2019-02-18
Автор: Телесфера

 

В рамках конференції Cisco Live в Барселоні Cisco представила ряд інновацій в області ЦОД, що стосуються мережевої взаємодії, гіперконверегенції, інформаційної безпеки та автоматизації.

Компанія проанонсувала наступне:

  • Поширення інфраструктури ACI в хмари Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure.
  • Поширення HyperFlex до рівня філій і віддалених офісів для розширення можливостей додатків на кордоні мережі.
  • Удосконалення додатку CloudCenter, які допоможуть замовникам керувати життєвим циклом додатків в багатохмарних середовищах.
  • Корінне спрощення для замовників процесу придбання технологій та управління ними на всій архітектурі ЦОД за допомогою єдиної корпоративної угоди.

«Суб'єкт господарювання повинен мати можливість розгортати додатки, відштовхуючись від своїх потреб, а не від технологічних обмежень, - сказав Роланд Акра (Roland Acra), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Cisco з розробки та просування ЦОД. - Замовники хочуть розгортати додатки і управляти даними на різних платформах - від локальних до хмарних. Тому ми виносимо «центр» за межі ЦОД. Сьогодні Cisco допомагає замовникам працювати з будь-якою хмарою, будь-яким ЦОД і будь-якою філією».

«Ми розгорнули інфраструктуру Cisco ACI як основу нашої нової керованої послуги SD-Fabric для розширення функціоналу SDN до рівня ЦОД. За допомогою ACI ми пропонуємо замовникам повну автоматизацію, централізований контроль політик і інтегровану інформаційну безпеку, - сказав Адріан Комлєв (Adrian Comley), генеральний менеджер підрозділів динамічних мережевих сервісів і глобальних сервісів компанії BT. - Ми працюємо з Cisco в процесі розширення політик ACI на хмарні сервіси AWS і Microsoft Azure. Завдяки Cisco ми надаємо замовникам можливість прискорено розширювати структури і задіяти додатки всюди, пропонуючи перевірену, тиражовану архітектуру, яка забезпечує простоту операцій і посилений захист даних ».

Cisco реалізує нову концепцію ЦОД за трьома напрямками.

Інфраструктура ACI для хмар AWS і Azure. Орієнтована на додатки інфраструктура (Application Centric Infrastructure, ACI) - це мережеве рішення Cisco для ЦОД, кероване на основі намірів. У ЦОД вона відповідає за операційну простоту, захист і маневреність додатків. При цьому унікальний відкритий підхід забезпечує інтеграцію з усіма гіпервізорами і контейнерними структурами, на яких розгортаються додатки. Рішення ACI Anywhere поширює можливості ACI на будь-яке робоче навантаження, будь-яку локацію, будь-яку хмару. Рішення Virtual ACI вже підтримує фізичні (bare metal) хмари і віддалені граничні локації. Тепер же, завдяки новим можливостям Cloud ACI, Cisco розширює функціонал автоматизації, управління та інформаційної безпеки на хмари AWS і Microsoft Azure за рахунок повної інтеграції з реалізованою в них моделлю «інфраструктура як послуга» (Infrastructure as a Service, IaaS).

HyperFlex для філій. Розгортання гіперконвергентної інфраструктури на декількох сайтах для реалізації розподілених обчислень в глобальному масштабі - завдання не з легких. Сьогодні HyperFlex з технологією Cisco Intersight дає замовникам можливість бесшовно поширити функціонал обчислень і зберігання від базових ЦОД до самих кордонів експлуатованого середовища. При цьому забезпечуються гнучка масштабованість і не має собі рівних простота управління хмарними системами. Тепер HyperFlex підтримує продуктивність додатків на рівні ЦОД, відкриваючи перед філіями та віддаленими офісами простори для цифрових інновацій завдяки реалізації аналітичних і інтелектуальних сервісів на кордоні корпоративної мережі.

CloudCenter як рішення SaaS. Складність експлуатації і безперервно зростаючі витрати на управління додатками в багатохмарних середовищах - все більш серйозна проблема для ІТ-відділів. Нове рішення CloudCenter Suite тепер підтримує повне управління життєвим циклом додатків, більш досконалу автоматизацію робочого процесу, а також істотно модернізовані управління і оптимізацію витрат. Нарешті, завдяки розгортанню, яке не представляє складності, гнучкій ціновій політиці і новій моделі споживання SaaS значно спростився процес придбання рішення.

Запропонувавши нову корпоративну угоду (Cisco Enterprise Agreement), Cisco заявила про багаторазове спрощення для замовників процесу придбання технологій ЦОД. Тепер є можливість укласти стандартну ліцензійну угоду на три роки або п'ять років по семи комплексам, включаючи ACI, Hyperflex, Intersight і Tetration. Угода передбачає різні моделі розгортання і переносимість ліцензії при фізичному, віртуальному або хмарному розгортанні. Замовники отримують доступ до того, що їм необхідно, тоді і де це їм необхідно через обраного партнера-дистриб'ютора.

Cisco розширила функціонал ACI до рівня додатків і кампуса. Тепер реалізована інтеграція ACI з рішенням AppDynamics, що дозволило корелювати продуктивність додатків зі станом мережі. Інтеграція з Cisco DNA Center і Identity Services Engine дозволила реалізувати наскрізні політики на основі ідентифікації, а також контроль доступу між користувачами і пристроями в кампусі, з одного боку, і додатками та даними, що знаходяться всюди - з іншого. Така інтеграція - черговий крок Cisco на шляху до створення першої в галузі багатодоменної архітектури. Головна мета - представити корпоративні інфраструктури як єдину систему, яка розкриє горизонти інновацій, спростивши безпрецедентно складні сучасні ІТ-структури.

Virtual ACI і Cloud ACI, а також HyperFlex 4.0 і Cisco Insight будуть доступні вже в другому кварталі 2019 р. Підписка на локальну версію Cisco CloudCenter Suite: 1-й кв .; доступність версії SaaS в Північній Америці - 1-й кв., в Європі - 2-й кв. 2019 р

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_obnovila_resheniya_dlya_cod_127643


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.