НОВИНИ

Cisco розширила Cloud Services Stack

2020-03-06
Автор: Телесфера

 

Компанія Cisco анонсувала рішення в області мобільного зв'язку, покликані допомогти провайдерам телекомунікаційних послуг збільшити прибутковість інфраструктур 5G.

Так представлене Cisco хмарне мобільне пакетне ядро Cloud Services Stack for Mobility покликане прискорити впровадження мобільних сервісів 4G і 5G при зниженні витрат інтеграції і зменшенні у цілому мережі. Рішення являє собою NFVI-платформу операторського класу, проінтегровану, минулу валідацію, що має вбудовані засоби інформаційної безпеки, автоматизації та забезпечення виконання, що функціонує в архітектурі на базі Cisco UCS і Cisco Nexus. Установку і підтримку здійснює підрозділ Cisco Customer Experience.

«Критичним фактором для прискорення розгортання 5G є наявність досвідчених і кваліфікованих фахівців для інтеграції комплексних рішень, - пояснив Дейв Малик (Dave Malik), головний архітектор підрозділу Cisco Customer Experience. - Поточна ситуація з наявністю різнорідних технологічних стеків вимагає для забезпечення масштабної безшовної взаємодії різнобічної інженерної підготовки. Досвід і знання фахівців Cisco Customer Experience, отримані в ході роботи з глобальними сервіс-провайдерами і необхідні для управління життєвим циклом і прискореного розгортання великих мобільних проектів, допоможуть замовникам істотно підвищити прибутковість».

У новому рішенні для сервісного кордону Cisco Cloud Services Stack for Content Delivery для запобігання перевантаження мережі і поліпшення якості, одержуваного користувачем відео, використовується нативно-хмарний сервісний стек з виділеним нативно-хмарним додатком доставки контенту. Ця нова пропозиція дозволяє реалізувати модель розподілу доходів між Cisco і замовниками (сервіс-провайдерами та постачальниками контенту), щоб збільшити прибутки, підвищити рентабельність 5G і прискорити залучення нових виробників контенту.

У свою чергу, Cisco Cloud Services Stack for Residential призначений для поліпшення функціонування та підвищення продуктивності мереж доступу в житловому секторі. Він дозволяє реалізувати нативную хмарну архітектуру для шлюзу широкосмугової мережі з централізованою площиною управління, підвищеною стійкістю мережі і спрощеними експлуатаційними процесами. Такий підхід із застосуванням нативно-хмарної архітектури також передбачає наявність розподіленої площини користувачів, яка підвищує загальну мережеву продуктивність, відсуваючи рішення переадресації ближче до користувача і відкриваючи мережеві архітектури для нових доходів і нових граничних сервісів, таких, як доставка контенту.

Крім того, Cisco анонсувала нові плати для маршрутизаторів Aggregation Services Routers (ASR) 9000 з інтерфейсами 400GbE, для яких заявлена більш ніж втричі збільшена продуктивність. Нові плати оптимізовані для граничної маршрутизації в мережах сервіс-провайдерів і дата-центрів, в корпоративних приватних опорних мережах. Також Cisco представила маршрутизатор Network Convergence System (NCS) 5700, продуктивність якого з високощільними інтерфейсами 400GbE виросла в чотири рази.

Розвиваючи концепцію open RAN для мереж 5G, Cisco представляє нові моделі маршрутизатора Cisco NCS 540 5G (fronthaul router) для безшовного пакетного транспорту потоків CPRI (Common Public Radio Interface). Маршрутизатор, що підтримує до 300 Гбіт/с, відрізняється простотою експлуатації і працює в єдиній програмній Cisco IOS XR - від ядра до мережі доступу.

Також Cisco вперше пропонує сервіс-провайдерам монетизувати їх довірені мережі. Для корпоративних замовників, яким потрібні більш високі стандарти захисту з'єднань, створюються довірені маршрути, запропоновані за окрему плату. Сервіс Cisco Crosswork Trust Insights збирає дані для визначення більш довірених шляхів маршрутизації. Потім механізм Cisco Crosswork Optimization Engine автоматизує і оптимізує маршрути, використовуючи сегментну маршрутизацію (segment routing) з урахуванням метрик довіри.

А представлене Cisco інтегроване рішення для спрощення наскрізної конфігурації Crosswork Network Controller покликане кардинально полегшити замовникам виконання комплексних операцій. Інтелектуальний контроль смуги пропускання і огляд мережевих і сервісних ресурсів дозволить підвищити якість, прискорити окупність і скоротити терміни усунення вразливостей.

Джерело: https://ko.com.ua/cisco_rasshirila_cloud_services_stack_132104


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.