НОВИНИ

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

2022-02-06
Автор: Телесфера

 

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Обсяг мережевих підключень у промисловому секторі економіки зростає у геометричній прогресії, оскільки організації прагнуть підвищити ефективність роботи, безпеку співробітників, динамічність ведення бізнесу та реалізувати гібридні моделі організації роботи. У міру розвитку цього сегмента компаніям необхідно підвищувати рівень підготовки для масштабування та забезпечення безпеки корпоративних мереж у процесі впровадження у них систем на основі операційних технологій (ОТ).

За даними Gartner, більшість ІТ-директорів несе відповідальність за прийняття рішень щодо ОТ-систем: 82% респондентів кажуть, що відповідальність ІТ-директора за ОТ-системи зросла за останні 3 роки, а 89% заявляють про те, що вона зросте в найближчі 3 роки.

ІТ і ОТ взаємодіють більше, ніж будь-коли, і потребують спільних інструментів для масштабування та захисту мережі. Автоматизація, сегментація та можливості проактивного виявлення та усунення проблем стають запорукою успіху. Ці функціональні можливості доступні на комерційних підприємствах, але не настільки поширені в промислових мережах. Без наявності функцій мережевої інфраструктури корпоративного рівня ресурси ІТ/ОТ стають дедалі обмеженішими, що піддіє ризику проекти розгортання нових рішень.

Для підключення та захисту зростаючої кількості промислових пристроїв необхідне нове рішення. З цим завданням справляються комутатори Cisco Catalyst Industrial Ethernet 9300. Вони об'єднують корпоративні функціональні можливості з промисловими протоколами в системах форм-факторів, створених для експлуатації в складних промислових умовах. Таким чином, Cisco пропонує справді уніфіковане рішення для ІТ/ОТ.

«Наші замовники вирішують такі масштабні завдання, як перехід на екологічні джерела енергії та підвищення надійності електромереж, та критичний характер цих середовищ вимагає наявності мережевої інфраструктури з функціями забезпечення безпеки, контролю та автоматизації корпоративного рівня, – сказав Вікас Бутані (Vikas Butaney), віце- президент та генеральний директор IoT-підрозділу Cisco. – Ми допомагаємо нашим замовникам модернізувати великомасштабні промислові середовища та створювати гнучкі мережі, надійно захищаючи свої цифрові активи від кіберзагроз».

Створені на основі Cisco UADP (Unified Access Data Plane) ASIC комутатори Catalyst IE9300 пропонують широкий набір функціональних можливостей. Вони забезпечують комутацію корпоративного рівня у форм-факторі з посиленою конструкцією та пропонують розширені можливості для контролю, забезпечення безпеки та виконання обчислень у граничних середовищах. Catalyst IE9300 працюють на базі ОС Cisco IOS-XE, а їхнє управління здійснюється за допомогою Cisco DNA Center. Комутатори забезпечують надійний захист за допомогою платформи Cisco Identity Services Engine. Це дозволяє замовникам використовувати свої знання та існуючі інвестиції для модернізації та забезпечення безпеки промислових та зовнішніх мереж.

Нові функціональні можливості: висока продуктивність із широкими можливостями для масштабування. Розширена масштабованість та надійність роботи мережі завдяки таким функціям, як можливість об'єднання в стек до 8 комутаторів та управління ними як однією системою, відновлення після збоїв із нульовою втратою пакетів та високоточна синхронізація часу; широкі можливості для контролю цифрових активів та додатків. Підвищення ефективності роботи за рахунок визначення підключених кінцевих пристроїв для інвентаризації активів, автоматичне застосування політик якості обслуговування (QoS) за допомогою розпізнавання трафіку додатків, а також виявлення та усунення проблем за допомогою функції моніторингу стану мережі; забезпечення максимальної кібербезпеки у межах всієї інфраструктури. Оцінка та підвищення рівня безпеки підключених промислових цифрових активів. Реалізація концепції нульової довіри за допомогою вбудованого датчика Cisco Cyber Vision та функціональних можливостей SD-Access. Catalyst IE9300 – перші комутатори, що забезпечують безпеку на основі концепції нульової довіри в операційному середовищі.

Джерело: https://www.cnews.ru/news/line/2022-02-02_cisco_rasshiryaet_vozmozhnosti


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.