НОВИНИ

Cisco: «До 2027 року 10% світового ВВП буде на блокчейні»

2019-03-21
Автор: Телесфера

 

Аналітики технологічної корпорації Cisco вважають, що через 8 років 10% світового ВВП буде зберігатися на блокчейні.

Про це йдеться в звіті, де вони розглядають варіанти використання блокчейна, його переваги та очікуваний фінансовий вплив на світовий ринок.

Світовий ВВП становить близько 80 трильйонів доларів. З огляду на зростання і нову цінність, яку блокчейн, як очікується, додасть в економіку, світовий ВВП може «легко скласти 100 трильйонів доларів до 2027 року».

«Нововведення блокчейна полягає в прозорості, за рахунок якої довіру між сторонами, які використовують його, буде доведено до абсолюту. Це дозволяє споживачам, підприємствам і урядам автоматизувати процес управління будь-якими транзакційними відносинами», - йдеться в звіті.

За даними Cisco, 83% керівників вважають довіру наріжним каменем цифрової економіки. Аналітики компанії також прогнозують поліпшення за допомогою блокчейна відстеження ланцюжка поставок.

«Блокчейн дозволить виробникам покращити відстеження компонентів і готової продукції по всьому ланцюжку поставок і забезпечити нові додатки для боротьби з контрафакцією, фінансування постачальників і покупців», - підкреслюють вони.

Оскільки блокчейн дозволить компанії або клієнту відстежувати продукт з моменту його створення на заводі-виробника до його доставки в торгову точку, буде значно легше виявити шахрайство, розтрати або крадіжку в ланцюжку поставок. Це сприятливо позначиться як на постачальниках, так і на споживачах - компанії заощадять гроші і передадуть ці заощадження споживачам.

«Очікується, що перехід до епохи програмованої економіки до 2030 року забезпечить ефективність і нову цінність, що перевищує 3 трильйони доларів США», - прогнозує Cisco.

Раніше один з співзасновників Ефіріума Джозеф Любін зробив прогноз про те, що впровадження блокчейна спровокує зростання світової економіки в 10 разів протягом 10-20 років.

Джерело: https://bitnovosti.com/2019/03/21/cisco-k-2027-godu-10-mirovogo-vvp-budet-na-blokchejne/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.