НОВИНИ

Серія Catalyst IE3400 Heavy Duty: Cisco Catalyst, створений для самих складних умов

2019-08-23
Автор: Телесфера

 

Ви хочете розширити можливості підключення за межі офісу? У такі місця, як фабрики, шахти, стадіони або ферми? У місцях з наявністю пилу, води або екстремальних температур?

На виставці Cisco Live US були представлені нові комутатори Cisco Catalyst серії IE3400 Heavy Duty, які ідеально підходять для цих умов. Була захоплююча демонстрація в зоні запуску, яка показувала водонепроникність цього нового комутатора. Відвідувачі могли побачити відео в прямому ефірі, в якому був показаний у дії новий комутатор, що витримує безперервний потік води. Дивіться відео нижче.

Ці пилозахисні й водонепроникні комутатори (клас захисту IP67) також схвалені для екстремальних температур (від -40 ° C до 75 ° C). Вони не мають вентиляторів, підтримують промислові протоколи і відповідають багатьом галузевим стандартам.

Ви можете підключити пристрої та машини безпосередньо до нього. Немає необхідності в захисній шафі для комутатора. Незалежно від того, наскільки суворе середовище: запилене, вологе, дуже холодне або дуже спекотне.

IP67 номінальний комутатор працює на базі Cisco IOS XE. Та ж сама інноваційна операційна система наступного покоління від інших комутаторів Cisco Catalyst. Ви можете легко розширити можливості підключення до найскладнішого IoT і використовувати його надійний набір функцій, які включають:

  • Мережеву безпеку корпоративного рівня, включаючи рішення Cisco Trustworthy, програмну сегментацію і видимість потоків в реальному часі. Таким чином, ви можете виявляти загрози безпеки і швидко їх стримувати, ізолюючи атаки і вразливі кінцеві точки. Ви можете контролювати мережу, а також кінцеві пристрої, такі як програмовані логічні контролери (ПЛК), датчики або приводи і багато іншого.
  • Простота управління: керуйте мережею OT за допомогою тих же інструментів, які ви використовуєте для управління ІТ-мережею, таких як Cisco DNA Center. Або ж за допомогою Cisco Industrial Network Director (IND), який спеціально створений для управління промисловими мережами.

  • Гнучкість з варіантами 8-, 16- і 24-портів для всіх швидкостей Fast Ethernet або всіх швидкостей Gigabit.

  • Апаратне забезпечення, готове до підтримки докерів, і останніх інновацій в комп'ютерних технологіях.

Джерело: https://blogs.cisco.com/internet-of-things/catalyst-ie3400-heavy-duty-series-the-cisco-catalyst-built-for-the-harshest-environments


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82 

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco розширює можливості комутаторів корпоративного класу для модернізації та захисту критично важливих інфраструктур

Cisco оголосила про розширення асортименту рішень Cisco Catalyst 9000. Вони створені на базі Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC, що дозволить урізноманітнити функціональні можливості для комутації корпоративного рівня в промислових граничних середовищах для галузей, що працюють у складних погодних умовах та підтримують критично важливі інфраструктури, включаючи комунальні служби, нафтогазову промисловість, автомобільний та залізничний транспорт.

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Перспективи зв'язку з нульовим енергоспоживанням

Сфера Інтернету речей стала останнім часом одним із найдинамічніших напрямків ІТ-ринку. Тож не дивно, що провідні виробники електроніки активно працюють над перспективними ідеями, які дозволять розширити цей сегмент. Одна з них – Zero-Power Communication. Одним із найскладніших викликів напрямку IoT є енергоефективність, оскільки найчастіше розумні пристрої можуть отримувати енергопостачання лише від вбудованих акумуляторів. А обмежені ресурси останніх значно обмежують термін життя. Виходом могла б стати технологія нульового енергоспоживання (Zero-Power Communication), яка дозволяє відмовитися від батарейок, а використовувати для енергопостачання радіовипромінювання, що перетворюються в електрику, такі як сигнали Bluetooth, Wi-Fi та мобільного зв'язку. Присвячений цьому питанню документ "Zero-Power Communication white paper" опублікував дослідний інститут OPPO.