НОВИНИ

Голова Cisco виступив на найбільшій світовій конференції з кібербезпеки: «Безпека повинна бути простою, інтелектуальною і всюдисущою»

2021-05-27
Автор: Телесфера

 

Cisco представила ряд інновацій, мета яких - радикально спростити наскрізне забезпечення безпеки користувачів, пристроїв, мереж, додатків і даних. Компанія представила оновлене рішення Extended Detection and Response (XDR) з поліпшеним оглядом мережі, кінцевих точок і хмар. Розширено можливості архітектури Cisco Secure Access Service Edge (SASE) по виявленню загроз в хмарі, реалізований новий підхід до спрощеного забезпечення мережевої безпеки. Cisco продовжує діяти послідовно щодо мережевих і ІТ-операцій, допомагаючи замовникам впевнено проводити цифрову трансформацію.

Світ перейшов до більшої розподіленості трудових ресурсів, і після недавніх глобальних потрясінь гібридний режим роботи став постійним елементом нашого життя. Користувачі вважають само собою зрозумілим підключення звідусіль і з будь-якого пристрою, тоді як у підрозділів безпеки залишилися ті ж складні, зібрані з окремих частин рішення, що вимагають постійної уваги. Настав час перебудовувати захист.

«У новому світі безпека повинна бути основою всього. Ми вважаємо, що її забезпечення починається з платформного підходу, основні риси якого - простота, повнота і інтелект, - сказав, звертаючись до аудиторії віртуальної конференції RSA, голова ради директорів і генеральний директор Cisco Чак Роббінс (Chuck Robbins). - У підприємств більше немає периметра, який необхідно захищати. Ми повинні бачити кінцеві пристрої, користувачів і додатки, і захищати критичні контрольні точки за допомогою постійної беспарольної аутентифікації».

Поліпшення огляду і спрощення систем XDR

Розмиття мережевого периметра і перехід до роботи без постійного робочого місця привели до значного підвищення уразливості кінцевих пристроїв, користувачів і додатків. Організації прагнуть розширювати огляд і зміцнювати захист кінцевих точок, при цьому, згідно з останнім звітом Cisco про безпеку (Cisco Security Outcomes Study: Endpoint Edition), більше 40% компаній за останні два роки повідомляли про серйозні інциденти безпеки. Організації, які віддали перевагу інтегрованим рішенням, ставали жертвами серйозних інцидентів безпеки майже вдвічі рідше. З урахуванням ситуації, Cisco продовжує розширювати можливості вирішення просунутого виявлення і відображення загроз Extended Detection and Response (XDR), інтегруючи контрольні точки безпеки і впроваджуючи засоби аналізу і автоматизації, які скорочують час реакції. Сьогодні Cisco представила ряд інновацій.

 • Огляд пристроїв SecureX Device Insights. Замовники отримали можливість швидко збирати дані по своїм пристроям від безлічі джерел на платформі SecureX, щоб надати максимальний огляд і контекст для ІТ-операцій (ITOps) і забезпечення безпеки (SecOps), а також для автоматичного контекстного збагачення даних про загрози і реагування на них.
 • Спрощення переходу від EDR до XDR. Будучи єдиною інтегрованою платформою забезпечення безпеки кінцевих точок, SecureX спрощує перехід від систем захисту Endpoint Detection and Response (EDR) до розширеного захисту XDR завдяки 30 вбудованим робочим процесам, 40 варіантів інтеграції «під ключ» і новим можливостям оркестрації. При цьому наш єдиний агент Cisco Secure Client для захисту користувачів, хмари і кінцевих точок прискорює процес виявлення і реагування у разі меншого завантаження.
 • Розширене розслідування і прискорена реакція. Просунута технологія пошуку в рішенні Cisco Secure Endpoint підвищує ефективність XDR, пропонуючи більш 200 готових запитів до крайових точкок для отримання відповідей в реальному часі. Це допомагає розслідуванням, виявленням загроз і реалізації таких сценаріїв ITOps, як відстеження артефактів в кінцевих точках.

«Щоб підтримувати нові методи роботи, організації все частіше впроваджують наскрізні архітектури безпеки, і ми вважаємо за необхідне використовувати платформний підхід, який спростить забезпечення безпеки, мережеві та ІТ-операції в ході проведення замовниками цифрових перетворень, - сказав Джі Ріттенхауз (Gee Rittenhouse), старший віце-президент і генеральний менеджер підрозділу інформаційної безпеки Cisco. - Платформа Cisco SecureX була представлена на минулій конференції RSA, і за минулий рік більше 7000 замовників використовували її для підвищення ефективності наявних рішень безпеки і прискорення переходу до XDR».

«Інформація, яку надає SecureX, дозволяє миттєво побачити кінцеві точки і пристрої з усіма подробицями, необхідними для оцінки відповідності та стану всіх активів в робочому середовищі, - коментує Джон ДеПалма (John DePalma), інженер компанії Sentara Healthcare з кібербезпеки. - Інформація, що отримується від SecureX, істотно допомагає нам в переході на рішення нульової довіри».

SASE і розширена хмарна безпека

Розподіленість і гібридний трудової режим сучасного персоналу вимагають забезпечення безпеки і продуктивної роботи незалежно від того, де співробітники отримують доступ до інтернету і хмарним додаткам. Архітектура Cisco SASE об'єднує різні функції мережі та захисту в єдиному рішенні безпечного зв'язку. Це істотно спрощує захист і скорочує кошти, терміни і ресурси, які раніше були потрібні для впровадження, налаштування та інтеграції. Cisco представила ряд інновацій в продовження реалізації стратегії SASE.

 • Прискорення розгортання рішень хмарної безпеки в мережах SD-WAN. Нова інтеграція Cisco Umbrella і Cisco SD-WAN на основі рішень Meraki одним натисканням клавіші розширює середу SD-WAN аж до хмари. Передбачено інтелектуальний вибір маршруту, що забезпечує безпечний доступ і оптимальні умови роботи при підключенні до хмарних додатків.
 • Система запобігання вторгнень (Intrusion Prevention System, IPS) в хмарному міжмережевому екрані. Хмарний екран Cisco Umbrella отримав додатковий рівень захисту, представлений рішенням Snort 3 IPS від Cisco Talos, однією з найбільших в світі комерційних груп, що займаються аналізом загроз.
 • Нові пакети для підвищення ефективності захисту. Новий пакет Secure Internet Gateway (SIG) Advantage для Cisco Umbrella спрощує придбання і уніфікацію окремих рішень, пропонуючи повний комплекс функцій безпеки по одній підписці.

Перебудова і спрощення мережевої безпеки

Постійні зміни в прикладному середовищі ускладнюють забезпечення мережевої безпеки. Сучасні програми, побудовані за принципом безперервної інтеграції та безперервної доставки (continuous integration/continuous delivery, CI/CD), вимагають більш щільної координації між розробниками, інженерами по мережах і безпеки. Без цього неможливо захистити прикладне середовище і робочі навантаження, правильно налаштувати міжмережеві екрани і інтегрувати політики. В іншому випадку уразливості і помилки конфігурації динамічних середовищ залишають відкритими двері для потенційних зловмисників. З метою перебудови і спрощення мережевої безпеки Cisco запропонувала ряд інновацій.

 • Вперше реалізовано інтегрований захист мережі і робочих навантажень. Рішення Cisco Secure Workload динамічно повідомляє рішенням Cisco Secure Firewall про необхідні зміни політик і забезпечує повний огляд і контроль незалежно від того, де знаходяться додатки.
 • Оновлене рішення Secure Firewall Threat Defense 7.0 забезпечує підвищену ефективність, діючи спільно з провідною світовою платформою захисту від загроз Snort 3 IPS, яка визначила наступне покоління систем захисту від вторгнень. Платформа Snort встановлена більш ніж на 800 тис. пристроїв Cisco, а двигун Snort з відкритим кодом завантажено більше 8 млн разів, його використовують більше 750 тис. активних користувачів. Він дозволяє гнучко створювати повноцінні політики в динамічних середовищах при відсутності постійних IP-адрес і збільшує продуктивність на більшості пристроїв до 30%. (Тепер Snort 3 також входить до складу Cisco SD-WAN на базі Meraki і Umbrella). Додавання стрічки SecureX до панелі управління Secure Firewall Management Center ще більше спростило виявлення і відображення загроз.
 • Нове рішення Cisco Secure Firewall Cloud Native. Спеціально розроблене для середовища Kubernetes рішення Cisco Secure Firewall Cloud Native орієнтоване на розробників і є самим гнучким з усіх міжмережевих екранів Cisco.

Джерело: https://www.vedomosti.ru/press_releases/2021/05/19/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

 • Побудова локальних обчислювальних мереж;
 • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
 • Продаж телекомунікаційного обладнання;
 • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82  

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Саміт партнерів Cisco: у каналу та замовників з'явилося безліч нових можливостей

Розпочала роботу 26-а щорічна конференція партнерів Cisco. Цього року вона проходить у гібридному форматі: глобальна цифрова трансляція всіх ключових виступів та семінарів доповнена невеликою кількістю очних зустрічей та заходів. Незмінним залишився головний порядок денний форуму — обговорення стратегії каналів збуту, анонс нових технологій, зміцнення лідерських позицій на ринку ІТ. Незважаючи на те, що пандемія COVID-19 продовжує впливати на бізнес компанії та її партнерську екосистему, основним пріоритетом для вендора залишається відданість каналу та клієнтам. Як відзначають керівники Cisco, продовжуючи адаптуватися до мінливих умов, компанія працює, зберігаючи стійкість та оптимізм

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Майбутнє вже тут. Як виграти сьогодні, інвестуючи в софт

Світ уже відійшов від моделі покупки «софту з коробки» — набагато вигідніше виявилася передплатна модель: як фінансово, так і щодо технічної підтримки рішення. Як бізнесу безпечно використати всі переваги нової технологічної реальності?

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco представила новий функціонал Webex

Cisco допомагає підприємствам по-новому організувати дистанційне спілкування за умов гібридної роботи на рівні переговорних, операторських центрів, домашніх офісів та мобільних викликів. Так, Cisco анонсує нові функції Webex Calling і Webex Customer Experience, а також нову платформу комунікацій як послугу (Communications Platform as a Service, CPaaS). Ці вдосконалення мають допомогти підприємствам адаптуватися до роботи у гібридному режимі.