НОВИНИ

Aruba представила нові комутатори Aruba 8400 і ОС ArubaOS-CX

2017-11-10
Автор: Телесфера


Компанія Aruba, що входить в Hewlett Packard Enterprise, оголосила про доступність нових комутаторів рівня ядра і агрегації мережі, а також продвинутої операційної системи ArubaOS-CX.

Відзначається, що в порівнянні з існуючими застарілими комутаційними платформами, комутатори Aruba серії 8400 і ОС ArubaOS-CX створені спеціально для мобільних хмарних додатків, що розвиваються, а також мінливого характеру трафіку, який викликаний зростанням кількості джерел даних і пристроїв Інтернету речей.

За заявою виробника, комутатори Aruba серії 8400 є інноваційними для кампусних мереж, розширюючи інтелектуальні можливості архітектури від кордонів мережі до її ядра і дозволяючи ІТ-директорам покращувати бізнес-показники за рахунок корпоративної мережі.

Рішення Aruba 8400 забезпечує доступність і продуктивність операторського класу, які очікують від комутаторів рівня ядра, інноваційність цієї серії виходить за межі стандартних вимог і вирішує завдання, пов'язані з візуалізацією стану мережі, її безпеки, інформування про усунення неполадок і спрощення автоматизації. Все це допомагає забезпечити компаніям гнучкість при реалізації концепції Mobile-First, а також використанні хмарних рішень і Інтернету речей.

Представлені комутатори оснащені новою операційною системою ArubaOS-CX, яка, як підкреслюється, значно відрізняється від уже існуючого на ринку статичного, негнучкого дизайну операційних систем. ArubaOS-CX діє як «мозок» комутатора, автоматизуючи і спрощуючи багато критичних і складних мережевих завдань.

Інтегроване рішення Aruba Network Analytics Engine дозволяє ІТ-фахівцям з легкістю відстежувати мережеві, системні, прикладні та пов'язані з безпекою активності завдяки моніторингу на основі правил і автоматичної кореляції мережевих активностей. Цей механізм поставляється з вбудованою базою даних часових рядів в поєднанні з кореляцією подій, що дозволяє операторам миттєво виявляти проблеми і аналізувати тенденції, щоб швидко отримувати аналітичні дані, а також прогнозувати або запобігати проблемам, викликаним вузькими місцями продуктивності, безпеки і масштабованості.

Комутатори Aruba серії 8400 повністю програмуються з вбудованим інтерпретатором Python і REST API для будь-якої функціональності комутатора. Це забезпечує легку інтеграцію з інфраструктурою і додатками, включаючи платформу Aruba Mobile First, для наскрізного моніторингу мережі, виявлення, усунення неполадок і безперервного контролю забезпечення продуктивності мережі або вирішення питань безпеки.

Масштабований дизайн комутаційної фабрики Aruba 8400 дозволяє забезпечити безшовну модернізацію при необхідності збільшення пропускної здатності мережі. Технологія стекування Virtual Switching Framework (VSF), реалізована на двох шасі, забезпечує підтримку до 512 портів 10GbE, 128 портів 40GbE або 96 портів 100 GbE.

ArubaOS-CX допоможе ІТ-фахівцям отримувати більш якісні дані для бізнесу та необхідну інформацію для усунення неполадок, і, таким чином, підвищувати ефективність своєї мережевої інфраструктури, що позитивно позначиться на бізнес-показниках компанії. Завдяки своєчасній візуалізації стану мережі і характеристик трафіку, а також використання мережевої аналітики і політик для прогнозування і усунення неполадок до того, як вони приведуть до переривання сервісів, організації зможуть зекономити дорогоцінний час і ресурси, а також значно скоротити витрати. Ці переваги можуть стати ще помітніше завдяки рішенням Aruba AirWave Network Management і ClearPass Policy Manager, які легко інтегруються з Aruba 8400.

Крім комутаторів серії 8400 і ОС ArubaOS-CX, були представлені комутатори Aruba серії 2930М. Комутатори серії 2930М оптимізовані для інтеграції з бездротовою локальною мережею та пристроями Інтернету речей завдяки надійним засобам забезпечення безпеки, підтримці PoE +, ПО для управління мережею Aruba AirWave, підтримці сервісу управління з хмари Aruba Central, а також лідируючим показниками продуктивності для кампусних мереж, мереж філій і для малих і середніх підприємств. Інновації в програмному забезпеченні включають можливість забезпечення однаковості і узгодженості політик між користувачами дротової і бездротової інфраструктури, а також підтримку нового стандарту передачі даних IEEE 802.3bz для мультигігабітних з'єднань Ethernet.

Джерело: http://ko.com.ua


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Cisco Security Cloud, розроблена як найбільш відкрита платформа в галузі

Під час конференції RSA, RSAC 2022, Cisco оприлюднила своє бачення глобальної уніфікованої платформи для наскрізної безпеки в мультихмарних середовищах. Cisco Security Cloud створено як відкриту платформу безпеки без публічного блокування, що забезпечує стійкість безпеки та захищає цілісність усієї ІТ-екосистеми.

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

Cisco SD-WAN з AWS Cloud WAN для глобальної хмарної мережі на вимогу

SD-WAN тепер є основною частиною переходу до хмари для організацій, які впроваджують інфраструктуру як послугу для забезпечення доступності додатків на вимогу. Але цей перехід має тривати постійно. Ручне підключення від філії до хмари або регіон за регіоном більше не є ефективним або масштабованим.

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Cisco допоможе підприємствам активізувати перехід на гібридну модель роботи

Сьогодні всі підприємства змушені адаптуватися до масштабних цифрових трансформацій, що відбулися за останні два роки і докорінно змінили їх технологічні стратегії та характер діяльності, включаючи гібридні хмарні середовища для об'єднання приватних та публічних хмар, штучний інтелект та машинне навчання для прискорення впровадження IoT-рішень, гібридну модель роботи для захищеного підключення всіх працівників та всіх цифрових активів. Успішна організація гібридної роботи не обмежується лише ефективною підтримкою віддалених працівників. Необхідно мати можливість адаптуватися до змін у міру їх виникнення, і це насамперед стосується корпоративних мереж.