НОВИНИ

Aruba випустила своє перше рішення з підтримкою Wi-Fi 6E

2021-07-28
Автор: Телесфера

 

Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб'ютор Aruba в Україні, оголосила про те, що вендор створив портфель корпоративних рішень стандарту Wi-Fi 6E і анонсував його першого представника - AP-635, кампусну точку доступу серії 630.

Як зазначається, остання інновація в технології Wi-Fi - Wi-Fi 6E - визначає роботу пристроїв Wi-Fi в діапазоні 6 ГГц, який Федеральна комісія із зв'язку (Federal Communications Commission, FCC) в квітні 2020 року відкрила для використання в США без необхідності ліцензування в рамках найбільшого за практично два останніх десятиліття розширення можливостей технології Wi-Fi.

Відкриття діапазону 6 ГГц більш ніж удвічі збільшує обсяг радіочастотного спектру, доступного для Wi-Fi. Це дозволяє зменшити завантаження радіоефіру, збільшити ширину каналів і підвищити швидкість передачі даних, що забезпечить впровадження безлічі інновацій в різних галузях економіки. За повідомленням Wi-Fi Alliance, після рішення FCC ще 39 країн із загальною чисельністю населення понад 1,3 мільярда людей також відкрили діапазон 6 ГГц для пристроїв Wi-Fi 6E.

Сьогодні, коли компанії нарощують масштаби використання відео з високими вимогами до пропускної здатності каналів зв'язку, намагаються впоратися зі зростаючою кількістю клієнтських і IoT-пристроїв, які підключаються до своїх мереж, і форсують перехід до хмарних технологій, попит на використання Wi-Fi-доступу неухильно зростає. В результаті відбувається перевантаження бездротових мереж і знижується продуктивність додатків. Це доставляє незручності всім користувачам мережі, негативно впливає на якість роботи і знижує її ефективність, ставить під загрозу зриву цифрові ініціативи і стримує інновації.

«В умовах експоненціального зростання потреб в бездротовому підключенні, Wi-Fi 6E дозволяє використовувати до семи надшироких каналів 160 МГц і вільні частоти в діапазоні 6 ГГц для безпрецедентно високої мульти-гігабітної швидкості передачі даних і мінімального рівня затримок, - зазначає Кевін Робінсон, старший віце -президент з маркетингу Wi-Fi Alliance. - Wi-Fi 6E дає новий імпульс розвитку інновацій і нових вражаючих сервісів».

За оцінками провідної дослідницької компанії 650 Group, в найближчі пару років Wi-Fi 6E швидко пошириться по всьому світу. Прогнозується, що вже в 2022 році на ринок надійде понад 350 мільйонів пристроїв, що працюють в діапазоні 6 ГГц. При цьому 650 Group очікує у 2022 році збільшення кількості впроваджень корпоративних точок доступу Wi-Fi 6E більш ніж на 200%.

Нові рішення Aruba Wi-Fi 6E є частиною Aruba ESP (Edge Services Platform) - першої в галузі хмарної платформи на базі штучного інтелекту, створеної для автоматизації, об'єднання і забезпечення безпеки Edge-систем. Автоматизована і універсальна платформа Aruba ESP, заснована на базі AIOps, концепції мережевої безпеки Zero Trust і єдиної інфраструктури від кампуса до філії, здатна передбачити і усувати проблеми на кордоні мережі ще до їх виникнення. Aruba ESP безперервно аналізує дані всіх майданчиків, контролює дотримання рівнів обслуговування SLA, виявляє аномалії і самостійно оптимізує мережу, а також виявляє нові пристрої в мережі і забезпечує їх безпеку.

Використовуючи нові продукти Wi-Fi 6E від компанії Aruba, споживачі отримують збільшену ємність діапазону 6 ГГц з більш широкими каналами і значне зниження рівня перешкод разом з максимальною агрегованою пропускною спроможністю 3,9 Гбіт/с для підтримки сервісів і додатків, чутливих до смуги пропускання і затримок - таких як відео високої чіткості, уніфіковані комунікації наступного покоління, доповнена і віртуальна реальність, інтернет речей і хмарні обчислення. Більш того, завдяки можливостям нової ультра-тридіапазонної фільтрації, яка мінімізує взаємні перешкоди між діапазонами 5 і 6 ГГц, компанії зможуть максимально ефективно використовувати весь частотний спектр нового діапазону.

«Рухаючись по шляху цифрової трансформації, ми постійно додаємо в нашу мережу все більше і більше IoT-пристроїв і переходимо на бездротове Wi-Fi-з'єднання в якості основного мережевого підключення. Нас часто просять забезпечити і студентам, і професорам, і іншим співробітникам можливість використання широкого спектру важливих додатків з високими вимогами до пропускної здатності, які підтримують дослідження, HyFlex-навчання і розваги - наприклад, потокове відео, відео-конференції, доповнену і віртуальну реальність, - підкреслює Майк Фергюсон, мережевий адміністратор і корпоративний архітектор Університету Чепмена. - Ми впевнені, що завдяки точкам доступу Wi-Fi 6E від Aruba зможемо не тільки забезпечити підтримку наших нагальних потреб, а й отримати можливості для розвитку. Це допоможе задовольнити запити наших користувачів, підвищить нашу конкурентоспроможність і дозволить продовжити життєвий цикл розгорнутої мережі на 50%».

Точки доступу Aruba серії 630 мають широке покриття в трьох діапазонах 2,4/5/6 ГГц з максимальною агрегованоє швидкістю передачі даних 3,9 Гбіт/с і ультра-триполосною фільтрацією для мінімізації перешкод. Вони можуть використовувати до семи каналів 160 МГц в діапазоні 6 ГГц для поліпшення підтримки додатків, чутливих до затримок і пропускної здатності, таких як відео високої чіткості, доповнена і віртуальна реальність. Передбачена підтримка стандарту IEEE 802.3at для забезпечення живлення по Ethernet-кабелю (PoE) і, як наслідок, відсутність необхідності замінювати існуючі джерела живлення. WPA3 і Enhanced Open забезпечить надійний захист паролей і даних.

Крім того, нові рішення мають гнучку відмовостійкість завдяки наявності двох портів HPE Smart Rate Ethernet 1-2,5 Гбіт/с з перемиканням з одного порту на інший для передачі даних і електроживлення без переривання сервісів. Висока продуктивність і підвищення надійності роботи додатків, чутливих до затримок і пропускної здатності, гарантуються завдяки динамічному розподілу та налаштування частотних ресурсів.

Нові системи підтримують хмарний, контролерний або бесконтролерний режими роботи для розгортання в кампусах, філіях і для віддалених робочих місць.

Згідно з інформацією ELKO Ukraine, нові точки доступу Aruba серії 630 будуть доступні в третьому кварталі 2021 р.

Джерело: https://ko.com.ua/aruba_vypustila_svoe_pervoe_reshenie_s_podderzhkoj_wi-fi_6e_137551


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco: гібридна робота веде до відмови від паролів

Cisco опублікувала новий звіт по ведучому рішенню багатофакторної аутентифікації (MFA) і безпечного доступу Duo Security, який підтвердив, що підприємства відмовляються від використання паролів для захисту гібридних працівників і переходять до природніх (low-friction) методів аутентифікації.

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підходить саме вам?

Компанія Aruba Networks, що входить до складу Hewlett Packard Enterprise (HPE), менше року тому випустила Instant On - рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення все-в-одному для підприємств зі складними мережевими потребами. Дуже легко заплутатися в цих схожих назвах, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підходять саме вашому бізнесу?

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Як убезпечити оновлення бібліотек локальних IoT-пристроїв

Дослідники безпеки стурбовані наслідками зростаючої популярності у виробників пристроїв Інтернету Речей (IoT) сторонніх бібліотек - готових наборів коду, які ті можуть використовувати в своїх пристроях, замість того, щоб писати код з нуля. При такому підході будь-яка вразливість в часто використовуваних бібліотеках автоматично переноситься на величезну масу пристроїв IoT.