НОВИНИ

Aruba автоматизує підключення філій до AWS

2021-01-15
Автор: Телесфера

 

Aruba оголосила про нові можливості свого портфеля SD-WAN, що включає рішення Aruba SD-Branch і недавно придбані рішення Silver Peak Unity EdgeConnect, призначені для централізованого моніторингу, управління і автоматизації підключення філій до Amazon Web Services (AWS). Інтеграція рішень Aruba SD-WAN з новим хмарним рішенням AWS Transit Gateway Connect значно спрощує експлуатацію мережі і управління нею, а також дозволяє клієнтам при підключенні до віртуальних приватних хмар Amazon (Amazon VPC) застосовувати політики забезпечення якості обслуговування і безпеки у всіх філіях. Завдяки цьому, користувачі філій отримують стабільну продуктивність і високу якість обслуговування.

Оскільки компанії прагнуть модернізувати свої мережі, щоб задовольнити зростаючу потребу в підключенні розподілених офісів, мобільних користувачів і пристроїв інтернету речей (IoT), їм необхідний простий спосіб впровадження, управління та моніторингу мереж філій, розташованих в різних регіонах. Спосіб, який забезпечить безпеку, відповідність нормативним вимогам і доступність додатків. AWS Transit Gateway Connect пропонує тіснішу і оптимізовану інтеграцію серед рішень Aruba SD-WAN, що призводить до їх більш швидкого впровадження, скорочення експлуатаційних витрат, а також надає легкий доступ до метрик продуктивності та телеметричних даних мережі.

«Вивчаючи можливості підключення до AWS, підприємства бачать широкий набір варіантів, що дозволяє їм зробити збалансований вибір в залежності від типів використовуваних додатків і локації користувачів, - говорить Маюми Хірамацу, віце-президент Amazon EC2 Networking в Amazon Web Services, Inc. - Сьогоднішнє оголошення про інтеграцію Aruba з AWS Transit Gateway Connect стало продовженням командної роботи Aruba над оптимізацією ІТ-рішень, що дозволить тепер нашим спільним клієнтам зосередити свою увагу на зростанні бізнесу і цифрової трансформації в хмарну епоху».

Швидкість, безпека і простота - ось деякі з переваг рішень Aruba, інтегрованих з AWS Transit Gateway. Нові можливості цього рішення AWS забезпечують наступні можливості:

  • Дозволяє ІТ-відділам робити більше з меншими витратами: Оскільки AWS Transit Gateway Connect забезпечує автоматичне підключення філій до найближчого шлюзу AWS Transit Gateway, ІТ-командам більше не потрібно вручну налаштовувати маршрутизацію для окремих VPC (віртуальна приватна хмара), що підвищує гнучкість в управлінні трафіком і робочими процесами. В результаті користувачі отримують більш високу продуктивність і доступність додатків, і, в кінцевому рахунку, підвищують рівень продуктивності.
  • Автоматичне підключення філії до хмари в масштабі: Функції SD-WAN корпоративного класу, автоматизація і оркестровка забезпечують узгоджену роботу VPC при використанні шлюзу AWS Transit Gateway в якості концентратора, економлячи час і ресурси. Крім того, шлюз AWS Transit Gateway служить сполучною ланкою між хмарами в глобальній мережі AWS, дозволяючи об'єднувати віртуальні приватні хмари Amazon, розташовані в різних регіонах AWS, а також оптимізує «середню милю» для підключення філій.
  • Скорочення часу настройки філіальних мереж за допомогою робочих процесів життєвого циклу і поліпшеної прозорості: Віртуальні шлюзи Aruba і віртуальні пристрої Silver Peak Unity EdgeConnect в поєднанні з централізованою оркестровкою SD-WAN дозволяють клієнтам легко розширювати структуру SD-WAN до AWS.

Verisk Analytics, Inc, провідний постачальник аналітики даних, обслуговуючий глобальних клієнтів на ринках страхування, енергетики і фінансових послуг, є яскравим прикладом інноваційної компанії, що дотримується концепції повністю хмарних обчислень. Verisk розробила свою корпоративну інфраструктуру таким чином, щоб втілити єдиний хмарний підхід для забезпечення безперебійної і сучасної взаємодії компанії зі своїми співробітниками і клієнтами. Використовуючи рішення Aruba SD-Branch з шлюзом AWS Transit Gateway, компанія Verisk змогла об'єднати свої мережеві інфраструктури в єдину інтегровану автоматизовану платформу SD-WAN і перенести всі додатки і робочі процеси в AWS. Це спростило управління, поліпшило доступність мережі і дозволило компанії Verisk добитися значної економії коштів за рахунок виведення з експлуатації своїх фізичних центрів обробки даних з плином часу.

«Власну ІТ-інфраструктуру необхідно було розвивати з тим, щоб вона могла підтримувати наш швидко зростаючий бізнес, і перехід до хмарної інфраструктури став величезним кроком в правильному напрямку, - зазначила Софі Тву, менеджер з мережевих технологій Verisk. - Надійне підключення, резервування і централізоване управління всіма шлюзами, комутаторами і точками доступу з можливістю розміщення обладнання на віддалених об'єктах - все це переваги інтегрованого рішення AWS і Aruba. Ми задоволені цією інтеграцією, яка поєднує в собі технологію Aruba з новою функцією AWS Transit Gateway Connect, і вважаємо, що вона має потенціал для подальшого спрощення розгортання і управління нашою мережею, а також для підключення наших віддалених філій до AWS».

Придбання Aruba компанії Silver Peak дало додаткові можливості на початку цього року клієнтам, які вивчають шляхи переходу на хмарну архітектуру або вже знаходяться в цьому процесі. Платформа Silver Peak Unity EdgeConnect SD-WAN також інтегрується з AWS Transit Gateway Network Manager, дозволяючи мережевим адміністраторам створювати єдине консолідоване глобальне уявлення про всі сайти і з'єднаннях між AWS і локальними системами. Це дає можливість отримати повну наочність всіх змін і подій в мережі, а також телеметричних даних про стан мережевої інфраструктури для забезпечення високої якості обслуговування користувачів.

«Сучасним підприємствам потрібна швидкість, гнучкість і простота різного рівня, щоб адаптуватися до швидко мінливих потреб бізнесу. І багато хто бачить рішення в хмарі, - говорить Алан Векель, засновник і провідний аналітик 650 Group. - Безперервне співробітництво Aruba з AWS - а тепер і з залученням Silver Peak, відкриває блискучі перспективи для клієнтів AWS, які хочуть використовувати максимальні можливості хмари. У той же час вони зможуть одночасно забезпечити себе безпечним високопродуктивним підключенням філій без будь-яких складнощів, в основному пов'язаних із запуском і управлінням декількома географічно рознесеними VPC».

Джерело: https://www.content-review.com/articles/51949/


Про компанію Телесфера Інтеграція.

Телесфера Інтеграція заснована в 2012 році та являється інтегратором новітніх технологічних рішень для бізнесу.  Ми розробляємо рішення, що роблять Ваш бізнес успішним.

Основні напрямки роботи компанії:

  • Побудова локальних обчислювальних мереж;
  • Налаштування мережевого обладнання передових виробників (Cisco Systems, Aruba Networks та інших);
  • Продаж телекомунікаційного обладнання;
  • Аудит локальних обчислювальних мереж;

e-mail: office@telesphera.net
Телефон: (093) 198-11-82

КОММЕНТАРІ ДО СТАТТІ

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Мікрофілія EdgeConnect від Aruba покликана спростити віддалену роботу в мережі

Компанія Aruba Networks, дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), анонсувала нову пропозицію під назвою EdgeConnect Microbranch, призначену для спрощення складної мережевої роботи вдома для підприємств. COVID-19 змусив підприємства змінити спосіб використання своїх мереж, оскільки їм доводилося підтримувати зростання кількості користувачів та пристроїв, що підключаються з віддалених місць.

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Тенденції ІБ: платформений підхід, аналітика та NaaS

Cisco розповіла, як захистити хмарних користувачів, чим корисний "інженерний хаос" і чого чекати від 2022 року. 20 грудня компанія Cisco організувала для журналістів онлайн-брифінг, присвячений підсумкам 2021 та перспективам 2022 року. Сisco регулярно проводить опитування замовників та на основі отриманих результатів готує аналітичні матеріали. Нещодавно компанія випустила два нові великі звіти: Security Outcomes Study Volume 2 і 2021 Global Networking Trends. У першому аналізується те, що відбувалося протягом 2021 року в області ІБ, другий описує глобальні тренди у мережах.

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba (належить Hewlett Packard Enterprise) оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN платформи Amazon Web Services (AWS). Це нове рішення дасть можливість клієнтам Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, який заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.